Categories
Uncategorized

Online Buluşma Hileleri: Evli | İlişkiler

Onunla örneğin Tinder’da buluştuğunu hayal edin. Yeni tanıdık çekici ve kibar. Adam kesinlikle sizinle ilgileniyor ve dikkatini veriyor. Mükemmel bir eş gibi görünüyor! Eşleşmenin hiç de mükemmel olmadığını ve rüyaların adamının alaycı bir aldatıcı olduğunu nasıl hızlı bir şekilde anlayacağınızı anlatacağız.

Basmaz veya manipüle etmez

Çevrimiçi iletişiminizin en başından beri, sabır ve anlayış mucizeleri gösterdi. Yalnız yaşayıp yaşamadığını öğrenmeye çalışmıyor. O sizi iltifatlarla boğmaz (özellikle – kaba ve etik olmayanlar!). Bu gece saat 10’da bir kahve içmek için dışarı çıkmanızı istemiyor çünkü yarın üç hafta boyunca başka bir şehre (salgına dikkat edin) uçuyor.

O sadece normal bir insan saygılı diyaloğu sürdürür. Bu bir mucize mi? Bir şey değil. Birkaç günlük iletişimden sonra, bundan sonra ne olacağını göreceksiniz.

Mesajları düzenli olarak ancak seyrek yanıtlar

Sabah erkenden bir selam gönderebilir ve size iyi günler dileyebilir. Öğle vakti, kötü hava koşullarından ve huysuz patronlardan şikayet edecek. Akşam (çoğunlukla gece yarısına yakın) yorgun olduğunu söyleyip komik bir meme gönderiyor.

Asla 18 ila 22 saat arasında iletişim kurma eğiliminde olmayacak. Bu, evli insanların işten eve gelip aileleriyle iletişim kurdukları zamandır. Hafta sonları, sabah erkenden bir şaka yapıyormuş gibi yazacak, sonra pazartesiye kadar radardan kaybolacak. Ne de olsa evli erkeklerin bir haftalığına market alışverişi yapmaları, kayınvalidelerini ziyarete gitmeleri veya çocukla oyun alanında vakit geçirmeleri gerekiyor.

İş yerinde çok meşgul olduğunu söylüyor

Ve buna isteyerek inanıyorsun! İdeal adam: çalışır, para kazanır ve asla ertelemez. Mükemmel bir eşleşme!

Aslında, bu sadece evli olduğu ve size yer olmayan kendi hayatı olduğu için sık sık yazamaması gerçeğinin bir bahanesi.

“Sosyal ağı yok”

Böyle ideal bir partneri daha yakından tanımak istersiniz. Ancak, sosyal ağlarda hesabı olmadığı, onları zaman kaybı olarak gördüğü veya kişisel verilerini ifşa etmek istemediği ortaya çıktı. Etrafta casuslar olduğunu düşünüyor ve yakından izlenebilen çok önemli bir insan. Evet, dene ve inan.

Muhtemelen sosyal ağları vardır. Onun avatarı, sevgili eşi veya çocuğuyla bir fotoğraf olabilir. “Albümleri” en tatlı aile fotoğrafları, kalp ifadeleri, aşk ve sadakat beyanlarıyla doludur – ta ki ölüm onları ayırana kadar.

Sana telefon numarasını vermiyor

Artık bir takma ad kullanarak bir hesap ekleyebileceğiniz birçok anlık mesajlaşma uygulaması var. Telefon numaranızı açıklamanıza gerek yok. Büyük olasılıkla, Tinder veya benzerinden sonra benzer bir haberci kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ve neden? Telefon numarasına sahip olarak, kişileri sosyal ağlarla senkronize edebilir ve orada profilini aile albümleri, kalpler vb. İle görebilirsiniz.

Gerçekte buluşmak istemiyor

Çoğu zaman gerçek bir toplantıya gelmez. Böyle sıcak sohbet aylarca sürebilir ve sizinle buluşma anını ertelemeye devam edecektir. Umarım beklersiniz, ancak doğrudan sormaya cesaret edemezsiniz. Ve yaparsanız, büyük olasılıkla, toplantıdan akıllıca kaçacak, tüm durumu iş gezileri ve sıkı çalışma ile açıklayacaktır.

O halde neden bu iletişime ihtiyaç duyuyor? Nitekim aile hayatı her zaman güneşli değildir, özellikle çocuklar varken genellikle duygusal olarak zordur. Ya da bir adam kendini zina yapamayan, namuslu bir insan olarak gördüğünde.

Hoş bir kadınla iletişim kurmak, aileye ve hayata yük olmamak ve hiçbir yükümlülük gerektirmemek, stresle savaşmanın yolu haline gelir ve bu zor bir evliliğe dayanmaya yardımcı olur.

Bu tür duygulardan kurtulmasına yardım etmek ister misin? Kendin için karar ver.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *