Categories
Uncategorized

Nicki Minaj Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Nicki Minaj Süresi 100 Gala
Nicki Minaj, Time 100 Gala’da kırmızı halıda yürüyor

Doğum Adı

Onika Tanya Maraj

Yaş

Nicki, 08 Aralık 1982’de doğdu.

Dogum yeri

Saint James, Trinidad ve Tobago

Meslek

Rapçi ve şarkıcı-söz yazarı

Doğal Saç Rengi

Doğal olarak “Siyah” saç rengine sahiptir.

Ancak, farklı renklerde peruklar takıyor ve hatta onları “Sarışın” olarak boyamış.

Sosyal varlık

Resmi web sitesini ziyaret edin @ www.mypinkfriday.com.

Nicki ile bağlantı kurun Twitter, Facebook, Instagram, Youtube, YouTube VEVO,Benim alanım, Google+, ve iTunes.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Nicki Minaj saç modeli 2016

Nicki Minaj bir kez daha göz alıcı ve inanılmaz derecede müstehcen bir görünüme kavuştu, kraliyet mavisi ve uzun boylu bir elbise giyerek, bol varlıklarını özetlemek için çok dalgalı bir yakaya sahip ve yanlardaki şeffaf kumaşı belinden etek çizgisine kadar alay etti. kameralar için poz verirken kıvrımlı ganimetine bir bakış 2016 MTV Video Müzik Ödülleri 28 Ağustos 2016’da New York’ta Madison Square Garden’da düzenlendi.

Saç rengi

Siyah

23 yaşındaki rapçi, parlak siyah kilitlerini şık ve şık bir saç stilinde şekillendirmeye karar verdi; bu saç modeli ile derin yakalı riskli elbisesini tamamlamaya çalıştı, bu da çarpıcı varlıklarına cömert bir bakış attı ve ünlü büstüne dikkat çekti. ve yanlarda, dolgun bacaklarını mükemmel bir şekilde gösteren şeffaf bir panel.

Saç uzunluğu

Uzun

Trinidad doğumlu şarkıcı, dudaklarında parlak pembe bir parlaklık, yanaklarında pembe renkli allık ve kedinin göz stili içeren cilalı makyajıyla iyi desteklenen şık bir saç modeli ile uzun siyah saçlarını gevşek bırakmaya karar verdi. gözlerinin etrafında siyah kohl kayması.

Saç modeli

Düz Gevşek Kilitler

Nicki, parlak ve uzun saçlarını düz, gevşek kilitli bir saç modeli ile şekillendirmeyi seçti. Kilitlerini başının ortasına düzgün bir şekilde ayırmayı seçmişti. Sol taraftaki saçları düzgünce fırçalandı ve kulağının arkasına sıkıştırıldı, bu da ışıltılı elmas küpelerini göstermesine yardımcı oldu. Diğer taraftaki kilitleri omzunun üzerinden geçti.

Vurgu Rengi

Yok

Saç yapısı

Düz

NYC’de Pazar gecesi düzenlenen ünlü müzik ödüllerinde başını kırmızı halıda döndüren başını döndürmek için gür kuzgun renkli kilitlerini düz dokulu bir saç stiline dönüştürmeye karar verdi.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Her şeyden önce, yassı bir ütüyü üzerine kaydırmadan önce kilitlerinizin üzerine daima saç koruyucu uygulayın. Ayrıca, temiz ve kuru kilitlerle başlamanız gerekir. Kilitlerinizi yıkamadıysanız, kirlenme ve kilitlerinizde ürün birikmesi riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Ve kilitlerinizi nemli bile bırakarak, saçınızı ciddi bir hasar için düzenliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *