Categories
Uncategorized

Neden Moda Devi Olmalıyım? Stil Kurallarını Yıkın! | Moda giyim

Sapkın olmak kesinlikle olumsuz bir şeydir. Ancak bir dereceye kadar kötü bir kız olmak zaman zaman iyi olabilir. Ama yeni bir şekilde. Bir moda sapığı olun!

Altın ve gümüş takıları karıştırmayın, blazer ile spor ayakkabı giymeyin gibi 10 veya 15 yıl önce duyduğunuz bazı sözde moda taklidini kesinlikle hatırlarsınız. Ve kotu botların içine sokmak tam bir NO-GO! İyi haber şu ki, tüm bu stil kurallarını unutabilir ve çoğu şeyi istediğiniz gibi giyebilirsiniz.

Takip ettiğimiz kurallara bir göz atalım ve sonsuza dek unutalım!

Kot pantolonların içine sokma

Bu stil kuralı kesinlikle eski moda. Pantolonu botların içine sokarsanız, otomatik olarak bir at binicisi gibi görünmeyeceksiniz. Yine de söylemeliyim ki bazen çok ateşli görünüyorlar:

Sadece skinny jean pantolonları seçin – hatta onları diz üstü çizmelerle bile giyebilirsiniz. Ama lütfen onları pantolonlarla birleştirmeyin. Zaten çirkin görünüyorlar. Pompalar, botlar, spor ayakkabılar – ayakkabı ne olursa olsun, pantolonlar çirkin bir şekilde yeniden postalanır.
Uzun lafın kısası, Insta-etkileyiciler bile bugünlerde yüksek çizmeli pantolonlar giyiyor. Neden yapmayasın?

İç Çamaşırı Giysilerinizden Dışarı Bakmak

Süper düşük belli kot pantolonları havalı bulardık, özellikle de bir g-ipi dışarı çıkarsa. Tanrıya şükür, artık bu kadar bayağılık giymiyoruz! Bu hala yapılmaması gereken bir şey kızlar! Bununla birlikte, sütyen askınızın bir kısmını omzunuzda ortaya çıkarmak sizi bir suçlu yapmaz.

Modern moda blogcuları daha da ileri gitti. Şimdi, braletin birazını (bu önemli, çok değil!) Ortaya çıkarmak için koyu renkli bir bralet ile beyaz üstleri birleştiriyorlar.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli şey, bu görünümün yere ve zamana uyup uymadığıdır. Bunu ofiste ya da sinemada giymeyeceksin, değil mi? Ama kız arkadaşlarınla ​​bir parti gecesinde en ateşli kişi olacaksın.

Eteğiniz Montunuzdan Daha Kısa Olmalı

Saçmalık! Çağdaş stilistler orta-uzun paltoları uzun eteklerle birleştiriyor ve güzel görünüyor. Paltonuzun uzunluğu, boyunuza ve yapınıza uygunsa, bu görünüm bacaklarınızın çok kısa görünmesine neden olmaz.

İdeal olarak, çok kabarık değil, kalem etek istersiniz. Aksi takdirde, yine de bir çingene kızı gibi görünme riskini alırsınız. Ancak yukarıdaki resimlerden de gördüğümüz gibi, kabarık etekler bile uzun bir paltoyla şık görünüyor.

Tek Bir Görünümde 3’ten Fazla Rengi Birleştirmeyin

Bunu kim söyledi? TAMAM, monokrom görünümler elbette hayatınızı kolaylaştıran harika bir trend çünkü renk kombinasyonları üzerinde kafa yormanıza gerek yok. Ancak bu moda kuralıyla bile, biraz sapkın olabilirsiniz!

Kıyafetinizin çok renkli görünmesini istemiyorsanız beyaz, gri ve siyah gibi 2 temel renk seçin ve daha fazla renk ekleyerek biraz oynayın.

Bir başka harika fikir ise renk engelleyici. Bu durumda, her biri tek bir renkte olan birkaç düz ürün seçersiniz.

Son Söz

Haute couture modasını takip etmediğiniz sürece, isterseniz farklı tarzlardan çeşitli öğeleri bir araya getirmekten çekinmeyin. En önemli şey, giydiğiniz şey konusunda kendinizi rahat ve kendinden emin hissetmenizdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *