Categories
Uncategorized

Kuru Saçlar İçin En İyi Ürünler – Prime Women

Daha soğuk hava ve merkezi ısıtma arasında, mevsim değişikliği vücudumuzun birçok yerinde olumsuz etki yaratabilir. Savaşmak için halihazırda rutinleriniz olabilir kuru cilt ve adrese akıl sağlığıYılın bu zamanında da saçınıza biraz TLC verdiğinizden emin olmalısınız. İşte herkesin sıcaklık düştüğünde bile kilitlerini pürüzsüz ve parlak tutması için ihtiyaç duyduğu ürünler.

Kuru Saçlar İçin En İyi Şampuanlar

Şampuan, kadınların güzellik rutinlerinin çoğunda temel bir maddedir, ancak aynı zamanda muhtemelen en az dikkate aldığımız üründür. Elbette bu beygirin saçınızı temiz ve birikintisiz bırakmasını istiyorsunuz, ancak harika bir şampuan çok daha fazlasını yapabilir. Soğuk aylarda hidrasyonu destekleyen besleyici içeriklere sahip seçimlere odaklanmak çok önemlidir. Hepsinden önemlisi, saçınızda en sık kullandığınız ürünlerin çözüm sağlamaktan çok, gerçekten hasara neden olacak herhangi bir bileşen içermediğinden emin olmak istersiniz.

Pureology’nin Nemlendirici Şampuanı sülfat, paraben ve mineral yağ içermez ve jojoba, yeşil çay ve adaçayı gibi doğal maddeler içerir. Ürün aynı zamanda vegan ve zulümsüzdür, bu nedenle etik bir seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Hem ince hem de kuru saçlarınız varsa, sizi tartmadan nem katacak nemlendirici bir şampuan aramak istersiniz. Fiilin Hayalet Şampuanı Saçınızı ışıltılı hale getirecek harika bir seçimdir ve içerdiği ayçiçeği çekirdeği özü doğal UV koruması sağlar.

Kuru Saçlar İçin En İyi Saç Kremi

Saç bakım cephaneliğimizdeki bir diğer önemli ürün ise saç kremidir. Ana amacı, şampuanladığınızda kaçınılmaz olarak kaybettiğiniz nemin bir kısmını yeniden kazandırmaktır. Daha uzun, daha lüks bir duş için vaktiniz olduğu günlerde birkaç dakika daha açık bırakmaktan korkmayın.

Yaşlandıkça saçlarımız daha kuru ve daha kırılgan hale gelebilir. Alterna’nın Yaşlanma Karşıtı serisi özellikle olgun kadınların saçları söz konusu olduğunda karşılaştıkları sorunlara odaklanır. Bu saç kremi, saçınızın pürüzsüz ve taze hissetmesini sağlamak için havyar özü ve C vitamini kullanır.

Saçınızı renklendirirseniz, salona her gittiğinizde muhtemelen bir miktar zarar görürsünüz. R + Co’nun Gemstone Saç Kremi, saçınızı korumak ve renginizi olabildiğince uzun süre uzatmak için çalışır.

Kuru Saçlar İçin En İyi Isı Koruyucular

Yaz boyunca saçınızın ara sıra kurumasını sağlamak daha kolaydır, ancak hava soğudukça buklelerinize ısı uygulamanız daha olasıdır. İster fönleme, ister kıvırma veya düzleştirme yapıyor olun, saçınızı yüksek ısıların yaratabileceği zarardan korumak önemlidir.

Kuşburnu, argan ve hindistancevizi yağı içeren, Briogeo’nun Isı Koruyucu Krem saçınızı 450 ° F’ye kadar güvende tutacaktır. Sıcak aletlerinizi çıkarmadan önce bunu uygulayarak kuruluğu ve elektriklenmeyi uzak tutabilirsiniz.

Ouai’nin Durulanmayan Saç Kremi saçınızı yüksek ısılardan korurken aynı zamanda pürüzsüzleştiren ve nemlendiren harika bir çok amaçlı işlemdir. Krema yerine sis olarak formüle edildiği için, yeleğinize hızlı bir spritz vermek kadar kolaydır.

Kuru Saçlar İçin En İyi Saç Yağları

Ek nem artışına ihtiyaç duyan saçlar için iyi yağ şarttır. Saçınıza yağ sürme fikri bazıları için göz korkutucu olabilir, ancak bu modern ürünlerin formüle edilme şekli saçınızın hiç yağlanmasını önleyecektir. Yağların çoğu çok yönlüdür ve havluyla kurutulduktan hemen sonra veya şekillendirme işlemini tamamladığınızda rutininizin sonunda uygulanabilir.

Olaplex No.7 Yapıştırma Yağı, 38 $

Olaplex sistemi özellikle sarı saç rengini koruyan kadınlar için bir oyun değiştirici olmuştur. Ürünleri hasarlı saçları hedeflemek için özel olarak üretilmiştir ve Bonding Oil, disülfür bağları oluştururken düzleştirir ve hatta ekstra ısı koruması sağlar.

Ouai’nin saç yağı kült bir favoridir çünkü inanılmaz derecede hafif hissederken parlaklık katmayı başarır. Ürün, kuru saçınıza ve kırık uçlarınıza karşı çalışır ve hatta renk koruma özelliklerine de sahiptir.

Kuru Saçlar İçin En İyi Maskeler

Listemizdeki ürünlerin geri kalanı günlük rutininizin bir parçası olmalıdır. Ancak, kişisel bakım için biraz daha fazla zaman bulabileceğiniz günlerde maskeler de kullanılabilir. Nihai çöküş deneyimi için kendinize banyo yapın ve bu seçimlerden birinde saçınızı kaplayın.

Living Proof, ürünleri her zaman tam olarak reklamı yapıldığı gibi performans gösterdiğinden yıllar boyunca birçok hayran topladı. Bu derin bakım maskesi saç tırnak etlerinizi kapatmak ve gelecekteki hasarları önlemek için bir amino asit kompleksi ve Tucuma Yağı kullanmak bir istisna değildir.

Oribe, yüksek kaliteli malzemelerle formüle edilmiş lüks saç bakım ürünleri üretir. Piyasadaki pek çok ürün daha düz saç tipine sahip kadınlara yönelik olmakla birlikte, bu maske özellikle Tip 2, Tip 3 ve Tip 4 saçı olan kullanıcılar içindir.

Bu sezonun en sıcak saç rengi trendlerini mi arıyorsunuz? bizim kılavuz sizi doğru yöne yönlendirecektir.

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *