Categories
Uncategorized

Kopyalamak İsteyeceğiniz 10 Pixie Cut Stili

Makası lütfen uzatın çünkü peri kesimleri 2020’de trend oluyor ve biz onu seviyoruz! Pixie kesimleri zamanın başlangıcından beri ortalıktaydı, ancak son birkaç aydır, tatlı kilitlerini kesen ve bunun yerine cesur ve seksi bir peri kesimini tercih eden ünlülerde bir artış gördük.

Sadece şekillendirme süreniz yarıya düşmekle kalmayacak, aynı zamanda bu görünümü giymekle ilgili çok karmaşık bir şey var. Yaygın inanışın aksine, herkes bir periyi çekebilir. Bana inanma Kendiniz deneyin, göreceksiniz. İşte bu yaz kopyalamak isteyeceğiniz on peri kesimi.

Eski Hollywood Pixie

Klasik, şık ve ÇOK sevimli, eski tarz Hollywood pixie kesimi, durum veya dönem ne olursa olsun harika bir görünüm. Peri kesiminizi şekillendirirken, güçlü bir jeli veya köpüğü parmakladığınızdan emin olun. Bu, saçınızda süper parlak parmak dalgaları oluşturmanıza yardımcı olacak ve sizi olduğunuz Eski Hollywood yıldızı gibi gösterecektir. Gatsby döneminden gelmiş gibi görünüyorsun, etrafındaki herkesi şaşırtacaksın, eski spor.

Katmanlı Pixie Cut

Katmanlı peri kesimi, daha kısa bir saç stilini tamamen taahhüt etmenin eşiğinde olan ancak tam kesimi yapamayanlarınız için mükemmeldir. Katmanlı peri, her iki dünyanın da en iyisidir: öndeki kısa ve dalgalı katmanlar ve yana doğru süpürmek için mükemmel olan daha uzun, yüz çerçeveleme parçaları.

Kısa ve şımarık bir görünüm için mükemmel bir şekillendirme spreyine yatırım yapmak şarttır. İster doğal bırakmaya, ister şımarık bir şekilde şekillendirmeye karar verin, bu peri kesimi bu yaz saç oyununu değiştirmek isteyenler için harika bir görünüm.

Tıraşlı Peri Kesimi

Scarlet Johansson’a benzeme şansı sunulduğunda, alsan iyi olur. Pixies bu yıl içinde ve göz alıcı yeni bir saç modeli arıyorsanız, o zaman traşlı peri sizin için mükemmel olabilir.

Önde uzun katmanlarla ve traşlı yanlarda kesilmiş bu muhteşem traşlı periyi deneyin. Çok seksi görüneceksin ve stil vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kesinlikle seveceğiniz eğlenceli ve cilveli bir görünüm için ipuçlarına ekstra jel ekleyin.

Kopyalamak İsteyeceğiniz 10 Pixie Cut Stili

Fringy Pixie Cut

Peri kesiminizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, bu sevimli görünümü denemek için işaretiniz budur. Katmanlı bir patlamayı taahhüt etmek yerine, bunun yerine bu kısa ve dokulu patlamaları deneyin. Sadece bir tamirci zili gibi görünmekle kalmayacak (artık söylememe gerek var mı?), Aynı zamanda başınızın tepesine biraz doku katacaklar. Süper dalgalı katmanlarla eşleştirilmiş zar zor oradaki saçak patlamaları, nihai pix-ilham kaynağıdır (erkeklere ihtiyacım vardı) ve harika görüneceksiniz.

Kesilmiş Pixie’yi Kapat

Yakın kesim perisi, hatırlayabildiğim kadarıyla Hollywood’un bir parçasıydı ve bu zamansız bakış için, biz stan. Winona Ryder’dan Michelle Williams’a, söylemeye gerek yok, bizler yakın kesilmiş perinin büyük bir hayranıyız. Büyük bir hayran.

İster şekillendirme jeli ile yeniden şıklaştırmaya karar verin, ister tüm ipuçlarını ağartın, diğerleri kadar çarpıcı ve zamansız görüneceğinizi biliyoruz.

Sahte Pixie

Şüphe duyduğunuzda, sahte olun. Başka bir deyişle, ilk kesiği yapamıyorsanız veya ikinci tahminler yapıyorsanız, o zaman suları test etmek ve süper inandırıcı bir peri kesim peruk takmak sizin için en iyisi olabilir. Kafanı kazıtamadığın zaman, bu korkutucu; anlıyoruz, o zaman bu her iki dünyanın da en iyisine sahip olmanın harika bir yolu. Kim bilir, kalıcı bir geçiş bile yapabilirsiniz. Yaparsın, boo.

Ayrıca bakınız

Kopyalamak İsteyeceğiniz 10 Pixie Cut Stili

Yan Bölmeli Pixie

Biraz Pixie’ye ihtiyacınız olduğunda, ejderhaların annesi (ve peri kesimleri) Emilia Clarke’a bakın. Perisini başının bir tarafına ayırma şeklini seviyoruz. Bu görünüm, aradığınız ekstra hacmi verecek şekillendirici köpük ile harika görünecektir. Bu görünüm aynı zamanda kıvrıldığında veya bazı dalgalar eklemeye karar verirseniz harika görünecek.

Dokulu Pixie

Hacimli ancak dokulu bir peri görünümü elde etmek için, saçınız boyunca kısa katmanlar halinde kesmek ve görünümünüzü şekillendirmek için bir parça jel eklemek isteyeceksiniz. İlham almak için, bu sinirli görünümü yepyeni bir seviyeye çeken Katy Perry gibi en sevdiğimiz ünlülerden bazılarına bakın. Seni seviyoruz Katy.

Shagged Pixie Cut

Sevişmeler tüm şekil ve boyutlarda olabilir ve bildiğimiz bir şey, bu saç stilinin saçınızdaki plütonyum sarısı tellerle çarpıcı görünmesidir. Bize inanmıyor musunuz? Kanıt olarak Cara Delevinge’ye bakın. Tüylü periyi kesmek için hiçbir ürüne gerek yoktur. Yıkayın, bekletin ve kurumasını bekleyin. Gerisini doğal dalgaların yapmasına izin verin. Bu görünüm, görünümlerine biraz avantaj katmak isteyenler veya grunge’ı yepyeni bir düzeye taşımak isteyenler için harika; her iki durumda da harika görüneceğinizi biliyoruz!

Kopyalamak İsteyeceğiniz 10 Pixie Cut Stili

Kıvırcık Pixie

Uyarı: Bu kıvırcık pixie cut inspo, bir tane istemenizi sağlayabilir. Buklelerinizi vurgulamanın küçük bir renk boyutundan daha iyi bir yolu var mı? Bu görünüm, kahverengi saçların ve vurguların kıvırcık bir peri kesimiyle mükemmel bir şekilde gittiğini kanıtlıyor. Doğal saçınız biraz düz uçsa, saç maşasını çırpın ve peri kesiminin katmanlarına birkaç bukle ekleyin. Bize güvenin sonuçları seveceksiniz.

Saçınızı yeni bir şeye dönüştürmek her zaman biraz korkutucudur, bu yüzden saçınızı kesmeye karar vermeden önce modern bir görünüme hazır olduğunuzdan emin olun. Değişim hala iyi ve peri kesintileri, hatta daha da iyi.

Hiç peri kesimi denedin mi? En sevdiğin hangisiydi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Öne Çıkan Görüntü Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/142918988163486945/

Sierra Barela

Oh Hey! Sierra burada. Her gün buzlu kahve içiyorum ve yazma tutkum var. Yazmadığım zaman (bu mümkün mü?) Okumaktan, resim yapmaktan, dans etmekten ve yürüyüş yapmaktan zevk alıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *