Categories
Uncategorized

Kızımın Dolabından Ne Giydim

Son birkaç aydır bir sürü saç aksesuarı sallıyorum.

Onlar hakkında konuştuğumu hatırlayabilirsin buradaki gönderi ve bugünlerde, sanki evimden her çıktığımda, bir şeyler giyiyorum… ve bazen birden fazla! Hatta Chloe’nin bazılarını ‘ödünç almaya’ başladım! Herhangi bir kıyafete biraz tuhaflık katmanın çok eğlenceli bir yolu ve 90’lara selam vermeyi de seviyorum. Hala kelebek klibi görmedim! Geri dönüş yapacaklarını düşünüyor musun? Bağırsağım hayır diyor… ama asla bilemezsin.

İyi bir metal ifade tokasını veya bunun gibi klibi ve bu klibi sevsem de, son zamanlarda gerçekten incilerle ilgileniyorum. Bu markayı buldum Neofit Mücevherleri açık Instagram ve hemen onlara aşık oldular! Çok eğlenceli tasarımları var ve daha küçük markaları destekleyebilmeyi seviyorum!

İnci klipslerden birini takmıyorsam, genellikle bir sürü altın saç tokası Bunlar gibi buraya. Ucuzdurlar, farklı uzunluklarda gelirler ve bir bütçeye bakmanın harika bir yolu! At kuyruğu ile bir demet katlayın ve anında muhteşem bir görünüme kavuşun! Altınları kullanmayı seviyorum çünkü saç rengime karşı gerçekten öne çıkıyorlar. Sarı saçlarınız varsa, biraz kontrast oluşturmak için siyah veya kahverengi iğnelerle oynamayı deneyin!

Saç aksesuarları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bana bildirin!

Fotoğrafı çeken Karla Ticas
Üst: Ramy Çayı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *