Categories
Uncategorized

Kızıllar İçin En İyi Makyaj

kızıllar için en iyi makyaj

Kızıl Saçlar İçin Makyaj

Tüm kızılları arıyorum! Sizlerle konuşuyoruz bayanlar. Kızıl saçlı güzelliklerimize bayılıyoruz ve muhteşem saçlarınızı tamamlayacak ve vurgulayacak şekilde makyajınızı nasıl yapacağınızı belirlemenin zor olabileceğini anlıyoruz. Bu yüzden size kızıllar için en iyi makyaj hakkında yeni fikirler vermek istedik. Bu noktada aynı makyajın bir veya ikisini sallamaya alıştığınızdan eminiz ve mevsimlerin değişmesiyle birlikte biraz güzellik ilhamı alıp farklı bir şey denemek için mükemmel bir zaman – sence de öyle değil mi? Biz öyle düşündük. Bazı görünümlere aşık olacaksınız, bu yüzden kaydırmaya başlayın!

1Dramatik Kirpikler Makyaj Görünümü

Büyük kirpiklere odaklanarak makyajınızı basit ve klasik tutun. Çoğumuz dramatik bir kirpiği severiz ve makyajınızın geri kalanı oldukça doğal olduğunda, bu görünüm gibi, kirpikleri daha da öne çıkararak patlamalarını sağlar.

2Sinirli Duman Göz Makyajı

Bu, kızıl saçınızı iltifat etmek için bir açıklama gözü istediğinizde dışarıda bir gece veya özel günler için mükemmeldir. Siyah, çarpıcı bir renk seçimidir ancak daha keskin bir vibe için harikadır. Konturunuzu ve dudaklarınızı nötr tarafta tutun, böylece koyu renkli gözleri bastırmasın.

3Darkness Mükemmel Makyaj

Farklı dudak renklerini denemekten korkmayın. Evet, bu dudak kadar koyu bir şey bile! Kızıl saçların yanında renk çok sinirli ve şiddetli. Makyajınızı fazla abartmak istemiyorsanız, gözlerinize biraz daha doğal gidebilirsiniz, ancak bu kesinlikle cesur bir görünüm için işe yarıyor.

4Renkli Gözler Bak

Kırmızı kafalara genellikle sadece birkaç göz farı rengiyle sınırlı oldukları söylenir, ancak bu göz makyajı aksini kanıtlar. Üst kapaktaki turuncu, kızıl saçlı tek renkli bir titreşim yaratırken, alt kirpikteki parlak mavi gölge turuncu ve kırmızı tonlarla güzel bir tezat oluşturuyor.

5Elmacık Kemikleri, Tanımlı Görünüm

Açık renkli gözleri olan bir kızılsanız, göz makyajınızı nötr bırakmak, odak noktası olmasına izin vermenin harika bir yoludur. Gözlerinizin doğal olmasına izin verirken makyajınıza bir renk patlaması eklemenin benzersiz bir yolu, parlak bir allık rengidir. Pembe allık renkleri kızıllarda harika görünür ve konturlu bir görünüm için yüze büyük bir tanım kazandırır.

6Şiddetli Smokey Eyes

Bu şiddetli makyaj görünümüyle bir açıklama yapın. Dumanlı bir göz için koyu kahverengi ve koyu kırmızı tonları kullanmak, parlak kırmızı bir dudak ile çok güzel. Tabii ki, bu kadar cesurca gitmek istemiyorsanız, her zaman birini veya diğerini yapabilirsiniz. Ancak mavi veya yeşil gözleriniz varsa – bu makyajla nasıl patladıklarına bakın!

7Bronzlaşmış Tanrıça

Bronz makyaj sadece esmerler için değildir – kızıllar aynı görünümü sallayabilir! Bu, özellikle yaz aylarında gündüz bir görünüm veya gündelik bir hafta sonu etkinliği için idealdir. Yüzün etrafına stratejik olarak yerleştirilmiş bronzlaştırıcı ile sadece plaj parıltısından size veren yeni bir görünüm.

8Kırmızı Makyajın Tonları

Monokromatik tarz sadece kıyafetleriniz için değil, bu güzellik makyajıyla da kanıtlıyor. Gözlerinize ve dudaklarınıza farklı kırmızı tonları katmak, süper eğlenceli ve modern bir makyaj havası için saçınızdaki kırmızıyı daha da geliştirir.

9Şaraptan Esinlenen Dudaklar

Böyle bir makyajla parmağınızı cesur dudak arenasına daldırın. Yüz, minimal kontur, belirgin kaşlar ve şarap rengi dudakların kendi ifadesini vermesine izin veren biraz maskara ile oldukça doğal. Randevu gecesi makyajı için harika.

10Kızıl Saçlar İçin Nötr Şık Makyaj

Biraz daha nötr tutmak ama yine de biraz dram yaşamak istediğiniz o günler için. Mat çıplak dudağı, dramatik bir konturla eşleştirilmiş daha koyu bir çıplak renkte seviyoruz. Dudak rengi mavi gözleri ve kızıl saçları ile gerçekten öne çıkıyor.

11Kanatlı Şarap Stili Makyajı

Ahh kanatlı bir astar. Hiç eskimeyecek mi? Biz öyle düşünmüyoruz. Gözün alt kısmında beyaz astar ile eşleştirilmiş siyah kanatlı bir göz kalemi ile çok fazla gölge olmadan gözlerinize biraz dram ekleyin. Renklerin yan yana gelmesi, gözleri gerçekten vurgular ve parlaklık katar.

12Dumanlı Göz Mükemmelliği

Bu karanlık dumanlı göze aşığız. Hayatınızda kesinlikle dumanlı bir göze ihtiyaç duyacağınız zamanlar olacaktır ve bu özel göz makyajında ​​kullanılan renkler kızıl saçlar için harikadır. Kızıl saçtaki sıcaklığa uymanın anahtarı, sıcak kahverengi tonları kullanmaktır.

13Kızıllar İçin Parıltılı Makyajın Görünümü

Dumanlı bir göz veya cesur bir dudak değilseniz, ancak yine de modern hissettirecek bir şey istiyorsanız. Bu sizin için mutlaka denenmeli. Göz kapağınızın her yerine altın ışıltılı göz farı eklemek, kızıl saçlı temelden başka bir şey değildir. Altın, kızıl saçlı muhteşem bir renk kombinasyonudur.

14Blues Makyaj Astar

Göz makyajınıza beklenmedik bir renk patlaması ekleyin! Böyle bir makyajla ilgili en güzel şey, görünümün geri kalanı oldukça nötr ve yaratması kolay. Makyajınızı yaptıktan sonra, alt kirpik çizgisine bulaşmış mavi bir gölge ile bir miktar renk ekleyin. Gözlerinizde belirginlik oluşturmak için görünümü siyah rimel ile tamamlayın.

15Güzel Açıklama Makyajı

Kafanız karışmasın, bu sadece kızıl saçlı gelinler için bir makyaj görünümü değil! Dumanlı gözde kullanılan gri gölge renklerine bakın. Gri kullanmak, dumanlı göz makyajı görünümlerinde sıklıkla kullanılan diğer koyu renklere harika bir alternatiftir, açık ten ve kızıl saçlı biraz daha incedir.

16Kızıllar İçin Pembe Makyaj Pop

Kızılların pembe giyemeyeceğini söyleyen eski “kuralı” yasaklıyoruz. Cidden, bu kızıl saçlı güzellikteki bu dudak rengine bakın ve bize pembe giyemeyeceğini söyleyin. Çarpıcı! İlkbahar makyajı için süper kolay bir görünüm için pembe ruj ve cesur bir kirpik deneyin.

17Pırıltılı Işık Göz Makyajı Görünümü

Günlük makyaj için mükemmellik, hatta ofise giderken. Kapağa ve gözün iç köşesine eklenen hafif parıltılı gölgeler, gerçekten gözü açar ve kızıl saçlar için güzel bir vurgu oluşturur. Yanaklara biraz allık ve bitirmek için mercan parlatıcısı ekleyin.

18Dramatik Stil Makyaj

Bu makyajın bu güzel kızıl saçlıda ne kadar dramatik olduğunu seviyoruz. Aşırı kanatlı bir astar uygulamak her zaman bir ifadedir, karışıma koyu kırmızı bir dudak ekleyin ve kazanan bir kombinasyonunuz olur. Bu kombinasyonda olduğu gibi minimum kontur ve yüz makyajı tutmanızı öneririz.

19Yüksek Nötrler

Nötr renkli göz makyajı kullanmak sıkıcı olmak zorunda değil. Bunun ne kadar muhteşem olduğuna bak! Alt kirpiklere bronz gölge rengi bir leke, ince kanatlı bir astar, kontura biraz ekstra allık / bronzlaştırıcı ve yüksek doğal makyaj için parlak bir dudak ekleyin.

20İnce Dumanlı Gözler

Açık tenli olduğunuzda, rakun gibi hissetmeden tam bir dumanlı göz uygulamak korkutucu olabilir. Bu, benzer bir estetiğe ulaşan harika bir alternatiftir. Daha açık göz farı tonları kullanın ve cesur bir göz kalemi uygulaması oluşturmaya odaklanın. Daha fazla tanım için kaşlarınızı doldurmayı unutmayın.

21Kızıl Saçlar İçin Doğal Makyaj

22Kanatlı Beyaz Göz Farı

23Kırmızı Turuncu Dudaklarda Öptüm

24Renkli Ama Doğal Görünüm

25Smokey Beyaz Görünüm

26Makyajsız Parıltı

27Doğal Bahar Makyajı Pembe Dudaklar

28Glitzy Mercan Makyaj Fikri

29Tamamlayıcı Özellikler

30Mor Göz Makyajı Trend

31Leylak rengi Glamour Kızıl Saç Makyajı

32Sarı Göz Farı İçinde Taze

33Kalın Kırmızı Makyaj Görünümü

34Doğal Yetenek Makyajı

35Kanatlı Kenar Parıltılı Makyaj

36Sarı vurgulanır

37Beyaz Göz Farı Dokunmuş

38Sıcak Renkler Makyaj

39Pastel Makyaj Fikri

40Pembe ve Beyaz Makyaj Görünümü

41Hafif Makyaj Göz Farı

42Işıltılı Göz Makyajı

Bu makyaj kızılları arar çok güzel. Uzmanlar kızılların bazı yönlerden makyajla sınırlı olduğunu söylemeye çalışsa da, biz aynı fikirde değiliz. Umarım, bu kızıl saçlı güzelliklerin bazılarının makyajlarını yapma şekli size ilkbahar ve yaz mevsimlerine başlarken kendi başınıza nasıl yapacağınız konusunda yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. Saç renginiz ne olursa olsun, bir makyaj rutinine takılıp kalmak ve makyajınızı her gün aynı şekilde sürdürmek çok kolaydır.

Kendinizi sıkışmış hissediyorsanız ve makyajınızı saçınızla güzel görünecek şekilde nasıl değiştireceğinizden emin değilseniz, ünlülere ve blog yazarlarına başvurmak harika bir seçenektir. Uzmanlarla çalışırlar ve genellikle kendileri de uzmandırlar, bu yüzden hepsini denediler – sizin için zor işlerin çoğunu yapıyorlar!

Şahsen, bu yıl kırmızı kafalar için bazı cesur dudak renklerini seviyoruz. Kızıl saçlı bayanlar, profesyoneller gibi kırmızı, pembe, mercan ve çıplak dudakları çekebilirler. Muhtemelen öylesin. Cesur bir dudakla ilgili güzel olan şey, makyajınızın geri kalanının oldukça basit ve kolay görünmesini sağlayabilmenizdir, böylece ruj ve güzel kırmızı kilitleriniz odak noktasıdır. Tabii ki, kızılların da dumanlı bir gözde o kadar iyi görünmediği anlamına gelmez. Dediğimiz gibi, makyajınızı nasıl yapacağınıza dair bir ton seçenek var.

Kızıl saçlı olarak göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktör, sadece saç renginizi değil aynı zamanda ten renginizi de tamamlamak için doğru renkleri ve tonları seçmenizdir. Kullandığınız renkler doğru olmadığında, uygulamanın ne kadar harika olduğu önemli değildir, ücretsiz görünmesini sağlamak zor olabilir.

Şimdi git bu makyajlardan birkaçını kendin dene!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *