Categories
Uncategorized

Kızıl Saçlı Bir Bebeğin Cildi Sonbaharda Nasıl Korunur – Nasıl Kızıl Saçlı Olunur?

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Dört çocuğum var ve dördüncü bebek benim ilk kızılımdıve o bir kızdı! Benim gibi kızıl saçlı olup olmayacağından emin değildim çünkü diğer çocuklarım süper sarışındı. Bakır / kumral rengi var ve cildi benimki kadar hassas. Yeğenim de kızıl saçlı bir yürümeye başlayan çocuk ve güneşten ve hava koşullarından korunmaya da ihtiyacı var.

Kızıma ve yeğenime öğrettiğim tek şey, iyi cilt bakımı ve güneş kremi ihtiyacıyla ilgili. Herkes için temel kuralım kızıl saçlı bebek ürünleri bize karşı nazik, güneşe karşı sert! Yüksek SPF önemlidir, ancak kızıl saçlı bebekler Sahip olmak süper, süper, süper hassas cilt ve güneş kremi cilt tipimize zarar verebilir. Doğru ürünleri seçmek çok önemlidir.

Yazar Jenn Bryant (sağ, üst ve alt) ve kızı Savannah (sol, üst ve alt)

Peki, mevsimler değişirken ne yaparsınız? Hangi ürünler en iyisidir? Pek çok insan bir bebeğin cildini yazdan sonbahara çevirmekten bahsetmez. Sonbahar, bir bebek için en karmaşık mevsimlerden biridir, çünkü serin günleriniz (cildinizin kurumasına neden olabilir) ve sıcak günleriniz (cildinizde güneş yanığına neden olabilir) vardır.

Temel kuralım, her güne bir yaz günü gibi hazırlanmaktır.

Kızıl saçlı bebeğinizin güneşte yanması için isteyeceğiniz son şey! İşte kızıl saçlı bebeğim için en sevdiğim güneşten koruyucu ürünler:

Güneş koruyucu sis

Seviyorum çünkü nazik ve kolay. Ayrıca kafa derisi ve kulaklar gibi bu alanları unutmamanız için de harika. Bu lekeler güneş yanığı olduğunda acı verir ve bir sis veya sprey iyi bir koruma sağlar.

Kızıl saçlıların favorisi: H2BAR mağazasında BU Güneş kremi bulundu!

Bir başka kızıl saçlı favori: Babo Botanicals Bebek Cildi Mineral Güneş Koruyucu Sprey SPF 30 % 100 Çinko Oksit Aktif

Şapkalar ve göz koruması

Dışarısı bulutlu, yağmurlu veya soğuk olsun, kızıl saçlı bebeğime şapka ve göz koruması koyuyorum. Herhangi bir kızıl kafanın deneyimlediği gibi, hiç beklemediğiniz anda güneş yanığı alabilirsiniz.

Kızıl saçlıların favorisi: FURTALK Bebek Güneş Şapka UPF 50+ UV Işını Güneş Koruma Pamuk Yürümeye Başlayan Şapkalar Erkek Kız için

Güneş sonrası acil yardım

Her şey başarısız olursa ve o güzel kızıl saçlı bebek biraz fazla güneş alırsa, iyi bir bakım jeli veya losyonu biraz daha iyi hissetmelerine yardımcı olabilir. Mustela, güneş sonrası bakım için bu rahatlatıcı ürüne sahiptir ve Mustela’nın hamilelik ve bebek bakımı için ortaya koyduğu neredeyse her şeyi seviyorum.

Kızıl saçlıların favorisi: Mustela Doğal Avokado Perseose ile Bebek İçin Güneş Sonrası Losyon, Cildi Yatıştırır ve Tazeler

Kızıllar yaşlarına bakılmaksızın çok hassas ve kolayca güneş yanığı oluyorlar, ancak zavallı küçük bebeğimin güneşe benden daha duyarlı olduğunu düşünüyorum. Her ne pahasına olursa olsun önleyin, ancak bu olursa, cildini güneşe maruz kaldıktan sonra rahat ve nemli tuttuğunuzdan emin olun.

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *