Categories
Uncategorized

Karamel Sarı Saç Rengi Fikirleri

yüz çevresinde karamel sarısı tonları

Karamel Sarı Saç Rengi Fikirleri

2020’nin en büyük saç rengi trendlerinden biri: karamelli sarışın! Bu saç rengi görünümünde yeniyseniz, doğru yerdesiniz. Yeni değil mi? Saç rengi trendini dahil etmenin 40 yolunu hala ele alıyoruz. Bu, bir süredir gördüğümüz favori saç rengi trendlerimizden biri olabilir. Sarı ve kahverengi tonları (genellikle) karıştırılmış muhteşem bir sıcak saç rengidir. Yeterli giriş, karamelli sarışını saçınıza dahil etmenin farklı yollarından ilham almak için aşağıdaki listeyi kaydırın.

1İnce karamel açık kahverengi saç balayaj

Şimdi bu karamelli bir sarışın an. Karamelli sarışının açık kahverengi tonlarıyla karıştırılması, saç rengi boyunca bu muhteşem boyutu yaratır. Benzer bir saç rengi elde etmek için doğal balayaj isteyin.

2Blake Lively Inspired

Blake Lively her zaman inanılmaz saçlara sahipti, kesinlikle onun imzası. Bu karamelli sarı tonu, tipik olarak parlak sarı saçlarına sıcak, yumuşak bir dokunuş için seviyoruz. Sonbahar ve kış için harika renkler!

3Karamel Açtı

Merhaba tatlım! Bu karamelli sarı saçları almak oldukça çarpıcı. Yüzün etrafına daha açık karamel sarısı tonları eklemek, daha fazla boyut için yüzün etrafına bu güzel hafifliği ekler.

4Vurgulanan Karamel Saç

Karamelli sarı saçlar, istediğiniz gibi saça dahil edilebilir, genel olarak saç renginde en çok sevdiğimiz şey budur. Burada arkadaki daha koyu sarı tonları seçtiler ve uçlarda ve yüzün etrafındaki sarı tonu artırdılar.

5Karamel Sarışın Özeti

Bu kesinlikle karamelli bir sarışın ifadedir! Saç rengi trendini size daha önce gösterdiğimizden daha parlak, ama aynı derecede muhteşem. Bu, daha parlak sarı tonların karıştığı gerçek bir sarı saç rengidir.

6Yüz Çerçeveleme Sarışın

Yüz çerçeveleme vurguları yükseldi. Burada görüldüğü gibi, çok sayıda karamelli sarı saç görünümünün bazı kahverengi dokunuşlar içerdiğini fark edeceksiniz. Saçların çoğu, karamel sarısı vurgularına uyması için karamel alt tonlu koyu kahverengi bir renktedir.

7Tereyağlı Karamel Saç

Bu saç rengi trendi ile parıldayan tüm yaratıcılığı seviyoruz. Bu yorum, karamelli sarı saçlara tereyağı benzeri bir his veren gerçekten sıcak bir alt tona sahiptir. Daha hafif dokunuşlar eklemek saça derinlik kazandırır.

8Karamelli Balayaj

İşte başka bir güzel karamelli sarışın balayaj. Kesinlikle hafif bir sarışın, özellikle en hafif parçalarla yüzün etrafında. Kökleri daha koyu bırakmak oldukça soluk bir etki yaratır.

9Karamel Bronde

Daha önce ‘bronz’ saç duydunuz mu? Sarı ve kahverengi saçların birleşimidir! Akıllı, değil mi? Karamelli sarışın, kahverengi saçların doğal sıcaklığı nedeniyle karamel tonlarını mükemmel bir şekilde tamamladığı için kahverengi saçla kombinlenebilecek harika bir renktir.

10Dalgalı Karamelli Sarışın

Bu kadar güzel boyutlarla dolu saç rengi elde etmek için çeşitli karamel sarısı tonlarını tek bir saç görünümünde birleştirin. Saç renginize kişilik ve kişiselleştirme eklemenin harika bir yolu. Bayalaj ve açık sarı tonlara gelince.

11Sıcak Karamel açık kahverengi saç

Bunun karamelli sarı saçlara gerçekten eşsiz bir bakış olduğunu düşündük. Bu rengin, karamel hissini hala koruyan sıcak, neredeyse kırmızı bir tonu vardır. Kırmızımsı bir estetiğe sahip bir şey istiyorsanız, bu sizin için mükemmeldir.

12Doğal Ombre Karamel Sarışın

Harika bir ombre saç rengiyle yanlış gidemezsin! Bu ombre görünüm kahverengi ve karamelli sarışın içerir – bize sorarsanız mükemmel kombinasyon. Göz çevresinden başlayarak uçlara karamelli sarışın sürmek, görünüme bu güzel hafifliği katıyor.

13Doğal Karamel Sarı Saç

Ne kadar çarpıcı bir saç rengi! Bu karamelli sarı saçları almak, rengi her yerde oldukça tutarlı tutar, ancak renk çok güzel olduğu için ondan kurtulabilir ve doğal görünümlü sarı saç stiline sahip olabilirsiniz.

14Ombre Boyut

İşte karamelli sarı saçları ombre efektinde kullanmanın başka bir eğlenceli yolu! Bu, köklerdeki kahverengi tonla karşılaştırıldığında, uçları çok açık sarı olan, ombre üzerinde oldukça dramatik bir yaklaşımdır.

15Karamel Ciara Saç

Ciara bir süredir sarı saçları çekiyor. Onu iyi giydiğini inkar etmek yok! Onu seçtiği sarışının tonuyla gerçekten tamamlayan şey, renge sıcak, karamel bitiş.

16Çerçeveleme Vurguları

Ah, tüm bu benzersiz vurgulama yerleşimlerine gerçekten doyamıyoruz. Yüzün etrafına en hafif karamelli sarışının tonunu uygulamak ve saçın geri kalanına ince bir şekilde karıştırmak, görünüme sadece yeterince sarışın bir dokunuş verir.

17Gigi Saç Rengi

Sarı saçlı ilham almak için her zaman gidebileceğimiz başka bir ünlü. Gigi Hadid sarışın bir ikon ve bu şaşırtıcı değil çünkü saç renginde çok harika görünüyor. Burada karamelli sarışın giyme şeklini kesinlikle seviyoruz.

18Zencefilli Karamel Saç

Bu saç rengini bulduğumuzda, hemen zencefilli, karamel vibes olduğunu düşündük ve aşık olduk. Balayaj saç rengi yöntemi sayesinde bu, karamel sarısı tonlarının muhteşem bir karışımı.

19Altın Karamel

Sarışın güzellik! Bu, ombre trendine daha ince bir bakış, kökleri kahverengi bıraktı, ancak size daha önce gösterdiğimiz diğer ombre görünümlerinden birkaçı kadar abartılı değil.

20Uzun Karamel Saç

Uzun saç, umrumda değil! Tamam, bu karamel sarı saç renginin herhangi bir saç uzunluğunda harika görüneceğini düşündüğümüzü kabul edeceğiz. Sarışın bomba estetiği istiyorsanız, başka yere bakmanıza gerek yok.

21Muhteşem Karamel

Karamelli sarı saçlara bu zahmetsizce şıklığa bayılıyoruz. Kökleri karanlık bırakmak, büyümüş bir etki vermek, bu saç rengini gerçekten şık bir şekilde biraz daha ‘bozulmamış’ hissettiren şeydir.

22Vurgulanan Uçlar

Saç hedefleri hakkında konuşun! Tüm bu karamel rengi, onlara uygulanan daha açık sarı bir renk sayesinde uçlarda bir pop alır. Ombre saç tekniğine uyum sağlamanın bir başka ince yolu.

23Soluk Karamel Rengi

Burada gösterildiği gibi, saçı soluk bir efektle boyadığınızda, saça gerçekten eşsiz bir boyut kazandırır. Pek çok kadının ombre ve balayaj hakkında sevdiği şey budur. Karamelli sarışın, bu görünüm için kullanmak için harika bir renk olur.

24JLo Karamel

JLo’nun bir saç ikonu olduğu bir sır değil. Her seferinde saç rengiyle çakıyor gibi görünüyor. Son yıllarda çoğu zaman karamel sarısı saç rengine yapışmıştır. Burada gördüğünüz gibi, onun için çalışıyor!

25Kim K Sarışın

Kim Kardashian koyu saçlarıyla tanınırken birkaç kez sarı tarafa geçti. Bu karamelli sarı renk tonu kişisel favorilerimizden biriydi. Sıcak sarı renk ten rengini güzel bir şekilde tamamlar.

26Açık Ton Karamel

Parlak, sarı saç rengi mi arıyorsunuz? Hadi bakalım! Bu saç rengi, saçı gerçekten hafifletmek ve aydınlatmak için gerçekten açık sarı vurgularla karıştırıldı.

27Zarif Öne Çıkanlar

Bu saç renginin ne kadar doğal göründüğünü seviyoruz. Karamelli sarışın bu şekilde kullanılan çok yumuşak, ince bir renktir. Çok zarif vurgular eklemek, saça biraz daha fazla boyut kazandırmak için yeterli bir pop verir.

28Basit Sarışın Dokunuşlar

Her tarafa parlak sarı bir saç rengi taahhüt etmek yerine, yüzün etrafına sadece birkaç basit sarışın dokunuş eklemek, hafifliği elde etmenin bir yoludur. Burada saçları her yerde daha koyu bir karamelli sarı tuttular ve birkaç parlak parça için biraz yer bıraktılar.

29Kıvrılmış Karamel Saç

Büyük boyutlu saç rengi hakkında konuşun. Ombre güncellendi, gözümüzde! Bunun çok güzel bir saç görünümü olduğunu düşündük. Bu saç rengi tekniği, balayaj ve ombre arasında bir çeşit kombinasyondur.

30Karanlık Kökler

Sadece kökleri karanlık bırakmak, bu büyüyen etkiyi karamelli sarı saçlara almanın bir yoludur. İki saç rengi arasında hala biraz kontrast sağlayan daha az belirgin bir ombre saç geçişidir.

31Bronzlaştırılmış Karamel açık kahverengi saç

Daha koyulaşan bir saç rengi istiyorsanız, denemek için bu gerçekten güzel bir seçenek. Saçların çoğu sıcak kahverengiye boyanmışken, yüzün etrafına ve saç uçlarına stratejik olarak karamelli sarısı vurgular ekledi.

32Doğal Karamel

Bu karamelli sarışın ile süper doğal bir saç rengi elde edin. Renk saçın tamamında oldukça tutarlıdır, saçın içinden rastgele atılan sadece birkaç ince parlak sarı dokunuşla – bu sadece doğal estetiğe yardımcı olur.

33Karamelde Karanlıktan Işığa

Klasik ombre kılı, karamelli sarışının kullanımı sayesinde doğru yapılır. Saçın uçlarında karamelli sarışının en açık tonuna doğru ilerleyerek köklerdeki en koyu renkle başlayın. Kısa saçlarınız olsa bile bu harika görünecek.

34Sarışın Pops

İlk bakışta bu saçın tamamı aynı renge boyanmış gibi görünür, ancak daha yakından baktığınızda parlak karamelli sarışının patlamalarını fark edersiniz. Saç renginin öne çıkması için daha parlak sarışının yeter.

35Shay Mitchell Karamelli Sarışın

Bu karamelli sarı saç bize biraz sinirli hisler veriyor, sence de öyle değil mi? Köklerde kalan koyu renkler nedeniyle, klasik sarı saçlarınızdan başka bir şey değil. Shay’den al, muhteşem bir renk seçimi.

36Yumuşak Karamel Saç

37Katı Karamel Rengi

38Toffee Hued Karamelli Sarışın

39Karamel Sıcaklığı

40Sıcak Karamelli Öne Çıkanlar

Mallory

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *