Categories
Uncategorized

Kalıcı Tüy Alma Erkekler İçin Bir Şey mi?

gri ustura tutan kişi 1319461

Ne zaman tüy aldırmayı düşünsek, bunun genellikle kadınların yapacağı bir şey olduğunu düşünme eğilimindeyiz. Yaygın algı, erkeklerin bakımlı yüz kıllarını sallayan sağlam görünümü tercih etme eğiliminde olduklarıdır.

Bununla birlikte, giderek daha fazla erkek belirli yerlerde saç uzamasının farkına varmaktadır. Ve gerçek şu ki, epilasyon artık bir tür tımar erkeklikle ilişkili.

Kalıcı epilasyon birkaç on yıldan fazladır var ve kesinlikle burada kalacak. Sonuçta, spor salonunda daha az rahatsızlığa, yengeçlerin ve diğer istenmeyen ziyaretçilerin uzaklaştırılmasına ve bir erkeğin gününden daha az zaman ve zahmete girmesine katkıda bulundu.

Zaman geçtikçe erkekler arasında kalıcı tüy almanın popülerliğinin nasıl ve neden artmaya devam edeceğini size göstereceğiz.

Her şey, burada listeleyeceğimiz avantajlarla başlar.

1. Erkekler Saç İstemedikleri Alanları Hedefleyebilirler

Erkekler genellikle testosteron olarak bilinen (erkeklerin bol miktarda ürettiği) güçlü mucize hormonu nedeniyle kadınlardan daha kıllıdır. Bu, ayak parmakları, sırt, boyun ve mide gibi göze hoş görünmeyen yerlerde saç büyümesi anlamına gelir.

Kalıcı epilasyon çözümlerinin güzelliği, kelimenin tam anlamıyla tüylerin uzamasını istemediğiniz herhangi bir alanı hedefleyebilmenizdir.

2. Az Saç Fit Bir Vücudu Daha Çekici Yapar

Profesyonel güreşçilerin ve vücut geliştiricilerin gömleklerini çıkarırken neden harika göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Bunun nedeni saçlarını doğru yerlerde almalarıdır. Onlara bu gömlekleri yırtma ve pitonları esnetme yetkisi veren şey bu, kardeşim. Ve bu, lazer epilasyonun galip geldiği zamanlardan biridir.

3. Rahatsızlık, Vücut Kokusu ve Kaşıntıyı Azaltın

Vücut kılları seni kaşıntı. Vücut kılları aynı zamanda kokuları da emer ve bu da sizi berbat edebilir. Bu nedenle kalıcı epilasyon, vücut tüylerinin yaratabileceği rahatsızlık, koku ve genel tahrişi de ortadan kaldırır ve onu daha az rahatsızlık verir. Artı, çok taze ve temiz hissettiriyor. Ne aşk değil?

4. Kalıcı Tüy Alma Ağda Vermekten Daha Az Acıtır

Açıkçası, ağda ağrıyor. Ancak ağda yapan erkekler için, önemli olduğu yerde daha az saça sahip olmanın avantajlarından yararlanmak için ödenmesi gereken küçük bir bedeldir. Bununla birlikte, ağdadan çok daha az acı veren birkaç kalıcı tüy giderme çözümü vardır, en yaygın ve en etkili olanı lazer tedavisidir. Hızlı, etkili, verimli ve salona gitmek istemiyorsanız, kendi evinizin rahatlığında kendiniz bile yapabilirsiniz (buraya bakın).

5. Kalıcı Tüy Almadan Önce Bronzlaşmayın

Cildinizi güneşe veya bronzlaşma yatağına maruz bırakmak, isteyeceğiniz bir şey olan melanin üretimini artırır. önlemek Lazer epilasyon tedavisi görüyorsanız. Bunun nedeni cildinizde olumsuz reaksiyonlara neden olma eğilimidir.

Kalıcı tüy aldırmadan önce iki hafta ila bir ay bronzlaşmaktan kaçının ve bir seanstan en az birkaç hafta sonrasına kadar bronzlaşmaktan kaçının.

6. Tedaviye Başlamadan Bir Gün Önce Tıraş Olun

Kalıcı epilasyondan önce bir gün veya gece tıraş olmak, lazerin etkili ve hızlı bir şekilde rahatsız edici foliküle ulaşmasını ve kesmesini sağlar. Onun Bir zorunluluk, randevunuzun yeniden planlanmasını istemiyorsanız veya daha kötüsü, lazere girmeden önce tıraş olmak için ücretlendirilmek istemiyorsanız bunu yapmayı unutmayın. Sadece yap – bunun iki yolu yok!

Görünüşünün bilincinde olan veya sadece her gün kelimenin tam anlamıyla tıraş zahmetine girmeme özgürlüğünü isteyen erkekler arasında kalıcı epilasyon kesinlikle artıyor. Yukarıda özetlediğimiz nedenlerden dolayı kabul görüyor. Neden bir şans vermiyorsun?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *