Categories
Uncategorized

Kadınlar İçin En İyi Kısa Tüylü Saç Modelleri ve Saç Modelleri 2020

Tüylü bir saç modeli veya saç kesimi, uzunluğu değişen çok sayıda katmanı içeren saç kesimidir. Kısa tüylü saç stillerinin bakımı genellikle daha kolaydır, çünkü geri çekilmeleri ve zahmetsiz çekiciliği nedeniyle. Bu düzensiz saç stillerinden en iyi şekilde yararlanmak için doğru şekilde şekillendirilmeleri önemlidir. Düzgün bir şekilde şekillendirilmezse, tüylü bir saç modeli çok dağınık görünebilir.

Shaggy saç modelleri Uzunluğu kısa olanlar, yüz şeklinize göre seçilmişse kesinlikle çarpıcı görünebilir. Dar bir çeneniz ve güçlü bir çene hattınız varsa, o zaman tüylü saç kesiminiz çenenizin hemen üzerinde bitebilir.

Saç stilindeki kısa katmanlar, yüz hatlarınızı gerçekten tanımlayacaktır. Öte yandan, daha yuvarlak bir yüzünüz varsa, katmanlarınızı çenenizin en az bir inç altında bitirin.

Ziyaret Edeceğiniz İçerik

Katmanlı Kısa Tüylü Saç Kesimi

Kadınlar için Katmanlı Kısa Tüylü Saç Kesimi

Katmanlı Kısa Shaggy Saç Modeli

Katmanlı Kısa Tüylü Saç Kesimi Stili

Ayrıca katmanlarınızı akıllıca seçtiğinizden emin olmak istersiniz. Kısa tüylü saç stilleri tamamen katmanlarla ilgili olsa da, size en uygun olana göre kesilmeleri gerekir. Görünüme korkak bir tavır eklemek istiyorsanız, o zaman seçin kısa dalgalı katmanlar.

Bunlar, kişiliğinize anında bir avantaj sağlayacaktır. Bununla birlikte, daha yumuşak bir çekicilik istiyorsanız, ince katmanlı bir kesim seçin. Tüylü saç modelleri çok yönlü olabilir; Yüzünüzü çerçevelemek için üstte daha kısa katmanları ve çeneye yakın daha uzun katmanları bile seçebilirsiniz. Bu, özellikle ince saçları olanlarda harika görünür.

Kısa Dalgalı Sevişmek Saç Modeli

Patlama ile Kısa Dalgalı Sevişme Saç Modeli

Kısa Dalgalı Tüylü Saç Modeli

Kısa Dalgalı Tüylü Saç Modeli Trendi

Dalgalı olmak için kısa tüylü saç modelleri, nemli saça bukle tanımlayıcı bir ürün uygulayarak başlayın. Saç tamamen havayla kurutulduktan sonra, saçın geri kalanına bir fön makinesi kullanın.

Bu, kurudukça katmanlara doku katacak ve dalgalı görünmelerine neden olacaktır. Daha fazla tanım için bazı katmanları kıvırabilir ve ardından bunları bir şekillendirme ürünü ile yerine yerleştirebilirsiniz.

Düz Dalgalı Katmanlar

Düz Tüylü Kısa Katmanlı Saç Modeli

Düz Dalgalı ve Tüylü Katmanlar

Düzleştirici bir demir ve biraz parlak saç spreyi ile dalgalı katmanlı kısa tüylü saç stillerini şekillendirin. Daha düz katmanlar, görünüme daha modern ve eğlenceli bir çekicilik katacaktır. Görünümü çekemeyeceğinizi düşünüyorsanız, görünümü yumuşatmak ve daha giyilebilir hale getirmek için bir saçak ekleyin.

Shaggy saç modelleri kısa saç size anında bir tavır verir. Bu saç stillerinden en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel bir şekilde şekillendirilmeleri gerekiyor.

Bir saç şekillendirme ürünü alın ve katmanları tanımlamak için kullanın. Kısa tüylü saç stillerindeki katmanları çok sert gösterebildikleri için saç spreylerini atlayın.

Saç killeri ve saç cilaları, tüylü saç stilleri için mükemmeldir. Sıradan çekiciliğe daha fazla tanım eklemeye yardımcı olurlar. Saç mumu kullanıyorsanız, ürünü kullanmadan önce elinizde biraz ısıtmayı unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *