Categories
Uncategorized

Kadınlar için 23 Seksi Cadılar Bayramı Makyaj Fikirleri

Cadılar Bayramı kostümü ve makyajınızı seçerken seçenekler sonsuzdur. Klasik bir karakter olmalı, cidden ürkütücü görünmeli veya bir Cadılar Bayramı partisinde seksi tarafınızı göstermeli misiniz? Peki, üçünü de yapabileceğinizi söylüyoruz! En iyi seksi Cadılar Bayramı makyaj fikirlerinden 23’ünü bulduk. Vahşi leoparlar, hayalet kafatasları, büyülü makyaj, kötü adamlar ve daha fazlasını bulacaksınız. Nasıl ürkütücü ve aynı zamanda süper sevimli görüneceğini görmek için okumaya devam edin!

1. Seksi Yarım İskelet Makyajı

İlk olarak, bu yarı iskelet makyajımız var. Gördüğünüz gibi bir taraf yüzünde ve vücudunda iskelet gibi dururken, diğer taraf büyüleyici görünüyor. Bu aynı zamanda bir korsan teması kıyafet yüzünden ama böyle makyajlı herhangi bir kostümü giyebilirsin. Yüz ve vücut boyasını yeniden yaratın ya da sadece yüzünüzü boyayabilirsiniz. Bu daha kolay ve daha sade olacak.

Seksi Yarım İskelet Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @ elif_ozen

2. Sevimli Kedi Makyajı Görünümü

Kedi makyajı bir Cadılar Bayramı klasiğidir ve işte onu giymenin sevimli bir yolu. Siyah burunlu ve kırmızı dudaklı cesur kedi gözleri var. Görünüm bıyıklarla tamamlandı ve yüzünün belirli kısımlarına makyajla tüylü bir doku ekledi. Bu eğlenceli bir makyaj görünümü ve son dakika Cadılar Bayramı partileri için harika.

Sevimli Kedi Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Carter Beauty Cosmetics

3. Beyaz Kafatası Makyajı

Ardından, ürkütücü ve daha benzersiz bir şey isteyenler için mükemmel bir makyaj görünümümüz var. Bu makyaj, beyaz makyaj ve incilerle yapılmış zarif bir kafatası tasarımına sahiptir. Klasik siyah veya koyu kafatası yerine beyazı seçen bu sanatçı, çok hayalet ve ürkütücü görünüyor. Bu harika bir fikir ve bu kafatasını veya herhangi bir kafatasını beyaz makyajla yeniden yaratabilirsiniz.

Beyaz Kafatası Makyajı

Kaynak: @ elif_ozen

Kullanılan ürünler: NYX Lid Lingerie, White Liquid Liner & Love Contours All Palette.

4. Işıltılı Kafatası

Bir sonraki makyaj fikri, ürkütücü kafatasları ve ışıltıyı seven herkes için harika. Parlak, yapay elmaslar ve ürpertici iskelet dişleriyle tamamlanmış siyah beyaz bir kafatası görünümüne sahiptir. Bu özel sürüm Bad Beti’ye dayanmaktadır. Bu ışıltılı kafatasını size uyacak şekilde yeniden şekillendirebilir veya yeniden oluşturabilirsiniz. Her iki durumda da harika görünecek.

Işıltılı Kafatası Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Lancome Teint Idole Ultra Wear 410 Bisque, NYX Pro Foundation Mixer White, Mehron Clown White Lite, LA Girl Cosmetics Pro Conceal Dark Cocoa, Stilazzi Cosmetics Spell Bound Palette, ABH Norvina Dark Side Jel Liner, theBlam Schwing Black Liner, OPV Beauty No Limit & Topsy’de Metal & Liquid Glitter, Salon Perfect 630 Lashes ve IT Cosmetics Super Hero Maskara.

5. Harry Potter İlham Veren Makyaj

Bunun gibi bir kostüm ve makyajla Cadılar Bayramı’na biraz sihir katın. Burada Harry potter’dan ilham alan makyajımız var. Sanatçı makyajı yumuşak, güzel ve sade tuttu. Tabii ki, kafasındaki ikonik aydınlatıcı yarayı boyadı. Bu eğlenceli ve giymesi kolay bir görünüm. Harry Potter’ı yeniden yaratın veya Büyücülük Dünyasından herhangi bir karakter gibi giyin.

6. Seksi Leopar

Basit, seksi ve vahşi bir kostüm istiyorsanız, o zaman bu tam size göre. Bu makyaj sanatçısı, şık bir leopar görünümü yarattı. Siyah bir burun, ağız ve leopar desenli lekelerle tamamlanmış, cesur, feline flick gözleri var. Bu eğlenceli bir fikir ve korkmadan giyinmek isteyenler için harika. Leopar baskı deseninin yeniden oluşturulması oldukça kolaydır ve çevrimiçi eğitimler vardır.

Kullanılan ürünler: Laura Mercier Silk Creme Sun Tan, Elf Cosmetics Camo Concealer Medium Sand, P Louise Base Shade 2 The Rumor, Mac Studio Fix, Kat Von D Shade + Light Palette, Essence Satin Touch Allık in Satin Love, Tom Ford Sheer Highlighting Dup Gilt, Morphe X Jaclyn Hill Palette, Estee Lauder Fluid Metal Eyeshadow in Sparked, Mac Melon Pigment, House of Lashes Natalia, Fishnet’te Smash Box Eyeliner Gel, Trooper Black’de Kat Von D Tattoo Liner, NYX Jumbo Eye Pencil Milk, Glitter Goals’ı yansıtıyor Stripdown’da Liquid Eyeshadow ve Mac Lip Pencil.

7. Zehirli Sarmaşık

Dünyaya daha kötü tarafınızı gösterin ve bu Cadılar Bayramı’nda Poison Ivy olun. Bu versiyon, hem elle çizilmiş hem de 3D yapraklı koyu yeşil gövde boyasına sahiptir. Görünüm kırmızı bir perukla tamamlandı. Poison Ivy kostümlerini internette bulabilirsin ya da yeşil bir kıyafetle böyle bir makyaj yapabilirsin ve gitmekte fayda var.

Poison Ivy Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @tahsinhasoglu

Kullanılan ürünler: ColorPop Cosmetics Through My Eyes Palette, Anastasia Beverly Hills Vol 2 Palette & Liquid Liner, Babydoll’da Onbir Lashes, Skeddit Beauty Colorant Vessels ve Wet N Wild Beauty Liquid Lip in shade Witch.

8. Cruella de Vil

Cruella de Vil, onu Cadılar Bayramı için mükemmel bir kostüm seçimi yapan klasik bir kötü adamdır. İşte görünümü giymenin şık ve oldukça çekici bir yolu. Gördüğünüz gibi yetenekli sanatçı, göz kapağına dalmaçyalı bir baskı yaptı. Görünüm, cesur bir göz kalemi hareketi, kırmızı dudaklar ve uzun kirpiklerle tamamlandı. Bu harika bir makyaj fikri ve herkes senin kim olduğunu hemen bilecek.

Cruella de Vil Cadılar Bayramı Kostümü

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Lime Crime Venus Vivid Palette, ABH Soft Brown Drip Brow & Norvina Vol 2 Palette, Şık Makyaj Gündönümü Vurgulayıcı Paleti, Kevyn Aucoin Kontur Tozları, Morphe & Lover’da Morphe Mat Rujlar ve NYX Epic Ink Liner.

9. Şeker Kafatası Makyajı

Şeker kafatası makyajı başka bir ürkütücü ve şık fikirdir. Bu benzersiz çünkü sonbahardan ilham alıyor gibi görünüyor. Gördüğünüz gibi gözlerinde turuncu bir göz farı karışımı var. Yüzü zarif desenler, kafatası özellikleri ve sonbahar yaprakları ile süslenmiştir. Bunu seviyoruz çünkü eşsiz ve sonbahar mevsimini kutluyor.

Şeker Kafatası Makyajı

Kaynak: @yagmurece

Kullanılan ürünler: Morphe 3503 Palette, Wet N Wild Beauty Megaliner, Luv Lashes Co in Bawse ve LA Girl Brow Bestie in Deep Brown ve Pro Matte Foundation in Light Tan.

10. İskelet Yanılsaması

Bir sonraki fikir ürkütücü ve ürkütücü. Bu görünüm için sanatçı yüzünü griye boyadı. Bir kafatası ağzı ve burnu yarattı. Ama gözlerinin etrafına bir çizgi koydu, bu da yüzünün o bölümünü büyüleyici gözlerle bir maske gibi gösteriyor. Yani iskeletin hala ölümsüz bir bölümü var gibi. Bu harika bir fikir ve aynı anda hem güzel hem de korkutucu görünebileceğiniz anlamına geliyor.

Gri İskelet İllüzyon Cadılar Bayramı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *