Categories
Uncategorized

Kabarma ve Nem için EN İYİ Saç Ürünleri

Rahat bir hayat yaşıyorum. İlkbahar, yaz ve sonbahar yaklaşık 70 ° F’lik eşit, klimalı bir sıcaklığın tadını çıkarıyorum. Ve kışın, o ısıtıcı 74 ° ‘de pompaladığı için şanslıyım. En sevdiğiniz sıcaklık aralığı benimkinden farklı olabilir, ama eminim rahat bir hayat da yaşarsınız. Ve doğal olarak dalgalı saçlarım kabarmaya başladığında, sıcağı ve nemi veya bahar yağmurlarını ve yaz fırtınalarını suçluyorum. Kim bilebilirdi, başından beri, o suçu kendime ve termostatıma işaret etmem gerekirdi ?! Tek ihtiyacım olan bukle için saç ürünleriydi.

Güzel ve rahat yaşamlarımız – güvenli, kuru ve iklim kontrollü – saçlarımıza zarar veren şeydir. AMA bu aslında harika Haberler! Bu, havayı unutabileceğimiz anlamına geliyor! Kıvrımı unutun! Pürüzsüz, parlak saçlarımızı bir kez daha kontrol edebiliriz. Kıvrım için en iyi 5 saç ürünümüz sizi yapacak ve saçlarınız yağmurda bile parlıyor!

Benim gibiyseniz (ve muhtemelen bu makaleyi okuyorsanız) saç stilinize önem veriyorsunuz. Ona iyi davranmak istiyorsun ve kesinlikle onunla savaşmak istemiyorsun. Ancak kıvrımı yönetmek her zaman böyle çerçevelenir: elektriklenmeye karşı mücadele. Gerçek çok daha güzel çünkü sen ve saçın bu işin içindesiniz. Ve nem emici rejiminiz – başka ne ama?! – bir başlangıç ​​kiti ile başlamalıdır. Aveda, “besinle güçlendirilmiş hidrasyon sağlayan çökmekte olan vegan süper gıda karışımına” sahip yeni bir derin nemlendirme serisine sahiptir. sesler güzel. Görünüşe göre, aslında çok güzel!

Saçım birkaç nedenden dolayı kurudu. Sıcak güney güneşinde çok zaman geçiriyorum, ısı ile şekillendirme kullanıyorum ve saçlarımı Betsey Johnson’dan daha çok boyadım. Aveda Nutriplenish Derin Nemlendirme Başlangıç ​​Kiti kıvrımı kontrol etmek için temelim. Şampuan ve saç kremi saça nüfuz eder ve eklenen nemi hapseder. Tıpkı cildiniz nemliyken ve gözenekleriniz ılık bir duştan sonra hala açıkken losyon sürmek gibidir. Bunu, saçınızı 450 ° F’ye kadar ısı şekillendirmeye karşı hem çözen hem de koruyan saç kremi ile takip edin.

Güneş serseri güzellik ve saç bakımı için en sevdiğim marka. Ürünlerini ilk kez Kaliforniya sahilinde yaşarken kullanmaya başladım. Ama nerede yaşadığın önemli değil, Sun Bum çevre dostu, zulümsüz ürünleriyle sahili ayağınıza getiriyor. Canlandırıcı Saç Kremi Frizz için En İyi 5 Saç Ürününü yapar çünkü herhangi bir saç yapısı ve kalınlığın yanı sıra renkli veya bakire saç. Ayrıca kokuyor ah – labirent – ing! Maskeyi bakım amacıyla haftada bir kullanmanızı tavsiye ederim. Saçınızı sık sık ağartır veya boyarsanız, devam edin ve daha sık kullanın – zarar vermeyin, yardımcı OLACAKTIR.

Fiil kadınlar için, kadınlar tarafından yönetilen süper havalı bir şirkettir. Pazarlamaları, rötuşlanmamış fotoğraflarda gerçek sonuçlar sunar, böylece ürünlerinin saç üzerindeki etkisini gerçekten görebilirsiniz. Arkadaşınızın yeni bir güzellik ürününü test etmesi gibi, onu yakından incelemek, onu hareket halinde görmek istersiniz. Eylem, Fiil için anahtar sözcüktür. İşte bu yüzden, dürüst fotoğraflarının yanı sıra, ürünlerini kullanan ve sonuçları gösteren insanların küçük videolarını da eğlendiriyorlar.

Sonunda Verb’s’i denediğimde Ghost Weightless Saç Yağı, Gerçekten, gerçekten, gerçekten çalışmasını istedim. Tipik olarak bunun gibi ürünler, kilitlerimi kafatasıma sıcacık bir şekilde sıvalı bırakarak kıvrımı keser. Hiç hoş değil! Ancak ağırlıksız Ghost ürünlerinin bir parçası olan Ghost Oil saçlarımda kaybolmuş gibiydi. Orada olduğunu biliyordum sadece, bütün gün boyunca kasıtlı olarak yürüdüğüm birçok aynaya hayran kaldığım parlak saçların yaylı dalgaları yüzünden. Bu ürün bir zorunluluktur!

Her gün evden çıkmadan önce başınızın üzerine el değmemiş bir cam akvaryum çektiğinizi hayal edin. İşte bu bitirme spreyi Oribe dır-dir. Oribe bunu fatura ediyor Su Geçirmez Nem Önleyici Sprey ‘Miami’de test edildi’ olarak, ancak bunu Prime Women test edilmiş ve güvenilir olarak da faturalandırabilirsiniz. İster Barbados’ta ister Ölüm Vadisi’nde yaşıyor olun, bu elektriklenmeyen saç ürününe ihtiyacınız var, nem endeksi bir yana. Sprey, saç stilinize tüy kadar hafif bir doku ve tutuş katıyor ve daha önce bahsettiğim akvaryumun yapmadığı bir UV kalkanı görevi görüyor. Oribe, nem önleyici spreylerinin geçirimsiz olduğunu söylerken şaka yapmıyor. Bu ürüne, havuz başı yaz partilerinde ve Arboretum ve Botanik Bahçesi’nde yaptığım her mevsim gönüllü olarak saç boyamı yerinde tutması için tam bir kredi veriyorum. Fiyat etiketini göz ardı edin ve tüm gün süren bir saç stiliyle kendinizi şımartın!

Bu listedeki son ikisi jeller, kremler, pomatlar veya spreyler değildir. Onlar donanım ve hayatımı değiştirdiler. Eminim BABYliss markasına ve yüksek fiyatlı şekillendirme ürünlerine aşinasınızdır. Kış tatillerinde fön makinem ölünceye kadar, tüm yaygaraların ne olduğunu görmeye ve kendi BABYliss’imi almaya karar verdim. Araştırmamı yaptım, bütçeme baktım ve bu fön makinesi ve ayrı difüzöre karar verdim.

Ceramix Xtreme BABYliss’in neredeyse 200 dolara kadar çınlayabilen kurutucularının alt ucunda. Bu makul fiyatlı kurutucu, saçınızın elektriklenmeden yaşamasını sağlamak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. İki hız ayarı vardır: saçınızı düz takmak için yüksek ve saçınızı dalgalı veya kıvırcık takmak için düşük. Ve en önemlisi, üç sıcaklık ayarı vardır.

  1. ‘Sıcak’, çok fazla zamanınız olmadığında ve düzleştiricinizi çıkarmadan bu düz kilitleri kilitlemek istediğinizde harikadır. Fön makinesi bu amaç için düz yönlendirilmiş bir ataşmanla birlikte gelir.
  2. ‘Sıcak’, saçınızı doğal hali ne olursa olsun (düz, dalgalı, kıvırcık ve aradaki her şey), ancak sıcak şekillendirmenin neden olabileceği zarar olmadan giymek için harikadır.
  3. Ancak bu kurutucudaki tek ve en önemli ayar “havalı” dır. Dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa, saçlarınızı soğukta kurutmak, dalgalarınızın ve buklelerinizin tanımlarını korumasını ve yukarıdaki ürün listesinden tüm bu neme tutunmasını sağlar.

Ekliyorum Nano Titanyum Parmak Difüzörü çünkü hiç böyle bir şey kullanmadım. Saçlarımın saç telimden aşağı doğru kaydığı için saçlarımı göstermeyen bir difüzör bulmaktan tamamen vazgeçmiştim. Kökler düz olacak ve uçlar en kötü, en kıvırcık şekilde dalgalı olacaktı. Ancak bu difüzör o kadar iyi çalışıyor ki dalgalarım yumuşak, parlak ve tamamen bukleler halinde geçebiliyor. Hepsinden iyisi, bu şaşırtıcı derecede iyi ürün, neredeyse tüm fön makineleri ile eşleştirmek için evrensel bir uyuma sahiptir. Böylece siz de kıvırcık saçları soyu tükenmiş ve unutulmuş bir canavar yapabilirsiniz.

Kendinize ve saçınıza bir iyilik yapın ve bu ürünleri deneyin. Ardından arkadaşlarınıza bir iyilik yapın ve bu ürünleri onlara tavsiye edin. Hepimiz mutlu, rahat, FRIZZ-FREE hayatlar yaşayabiliriz!

Kabarıklık için en iyi ürünleri ele aldığımıza göre, saçınızın geri kalanı hakkında konuşalım. Bunlardan suçlu musun saç hataları?

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *