Categories
Uncategorized

Jordana Brewster Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Jordana Brewster 2015 Teen Choice Ödülleri
Jordana Brewster 2015 Teen Choice Ödülleri’nde kırmızı halıda poz verdi

Doğum Adı

Jordana Brewster

Yaş

Jordana 26 Nisan 1980’de doğdu.

Dogum yeri

Panama Şehri, Panama

Meslek

Aktris

Doğal Saç Rengi

Koyu kahverengi

Sosyal varlık

Onu takip edin Twitter, Facebook, ve Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Jordana Brewster saç kesimi 2016

Jordana Brewster, üst kalçalarına çarpan kısa etek çizgisi ve tam kollu, çok desenli mini bir elbise giymeyi seçtiğinden şık ve güzel görünüyordu; bu elbise için poz verirken tonlu kollarını gösteren dantel yamalarını gören tam kollu yepyeni şovu için gösterim galasında kırmızı halıda kameralar Ölümcül silah 12 Eylül 2016’da Los Angeles’ta NeueHouse Hollywood’da düzenlendi.

Saç rengi

Koyu kahverengi

36 yaşındaki aktris ve model, parlak koyu esmer buklelerini şık bir saç stilinde giymeyi seçti; bu, şık ve zarif elbisesi için mükemmel bir folyo oldu, bu da spor salonunun bacaklarını mükemmelliğe ve ince yapılı tasarıma sahip olduğunu gösterdi. , ince belini vurgulayan ve ince şeklini vurgulayan.

Saç uzunluğu

Uzun

Amerikan-Brezilyalı güzel, ipeksi uzun esmer kilitlerini şık bir saç stilinde şekillendirmeye karar verdi; bu, dudaklarında parlak pembe bir dokunuş, yanaklarında pembe renkli allık ve siyah kayganlığı içeren şık makyajıyla iyi desteklendi. göz kalemi.

Saç modeli

Gevşek Dalgalar

Jordana, akan ve ışıltılı esmer kilitlerini klasik bir gevşek dalga saç stiline dönüştürmeyi seçmişti. Şık küpelerini göstermek için her iki tarafındaki kilitleri hafifçe fırçalanmış şekilde kilitlerini ortadan hafifçe ayırmıştı. Gevşek kilitleri, yüzünü gurur verici bir şekilde çerçeveleyen zamanı geldiğinde omuzlarının üzerinden geçecek şekilde tasarlandı.

Vurgu Rengi

Bal sarısı

Klasik saç stilini yükseltmek için bal sarısı vurgularına gitmeyi seçti. Vurguları, klas dalgalarına tanım eklemeye yardımcı oldu.

Saç yapısı

Yarı Dalgalı

Jordana, yeni şovunun tanıtım etkinliğindeki kırmızı halıda göz alıcı görünümü için güzel sarı vurgulu kilitlerini muhteşem dağınık düz dokulu bir saç stiline dönüştürmeyi seçti. Etkinlikte kendisine Clayne Crawford, Damon Wayans, Dante Brown ve Johnathan Fernandez gibi yardımcı yıldızları da katıldı.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Temiz, kuru ve düz kilitlerle başlayın. Ardından, saçınızı bölümlere ayırın. Bir bölüm alın, bölümün üzerine tekstüre sprey püskürtün ve saç maşasının namlusunun etrafına sarın. Ön kısmın yüzden uzağa doğru kıvrıldığından ve ardından her kısmın değişen yönde kıvrıldığından emin olun. Bittiğinde, buklelerinizin soğumasına izin verin ve son rötuşları yapmak için biraz daha tekstüre edici sprey buğulayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *