Categories
Uncategorized

İnsan Saç Peruk Nasıl Seçilir

Tıbbi sorunlar, kadınların peruk takması için güçlü bir neden olsa da, gerçek şu ki, günümüzün yüksek kaliteli peruklar, sırf harika göründükleri için giderek daha fazla giyiliyor! Hepimiz doğal tipimizden farklı saçlar istiyor gibiyiz! Kıvırcık saçlı kadınlar kilitlerini düzeltmek için saatler harcarlar. Ve düz saçlı kadınlara özledikleri bukleleri vermek için perma icat edildi!100 ABD Doları tutarında Amazon Hediye Kartı Çekilişleri / Ücretsiz Eşantiyonlar

Saçınız kısa kesildiğinde uzun saçlı kadınları kıskanıyorsunuz. Ve saçınız uzun olduğunda, etrafınızda güzel peri kesimleri ve kabarıklıklar fark edersiniz!

kadınlar için uzun siyah saç
kadınlar için uzun siyah saç

Peruk çözümü

Çeşitli durumlar için farklı görünme arzumuzun cevabı, günümüzün inanılmaz derecede doğal görünümü ile çözüldü. insan saçı peruk. Ombré ve balayaj saç rengi için salon fiyatları çatıdan geçerken, kaliteli bir peruğa yatırım yapmak çok mantıklı. Peruğunuzun asla kırpılmasına veya sabit renk dokunuşlarına ihtiyacı yoktur ve bu sizi kurtarır bir çok zaman ve para! Bu yüzden bu makale, neye bakacağınızı ve güveninizi artıracak ve harika görünmenizi sağlayacak harika bir gerçek saç peruğunu nasıl seçeceğinizi anlamanıza yardımcı olacak!

Doğru bedeni bulmak

Aramaya başlamadan önce bu önemlidir. en iyi stil. Kafanız için çok büyük bir peruğu denerseniz, stilin sizin için gerçekten yanlış olduğunu düşünebilirsiniz. Çoğu kadın, ortalama büyüklükte bir peruğun uygun olduğunu düşünüyor. Bununla birlikte, daha küçük veya daha büyük kafaları olan bizler için bol miktarda peruk mevcuttur. Ve yüksek kaliteli bir peruk genellikle ek bir 1/2 hareket alanı sağlamak için ayarlanabilir bir kayışa sahip olacaktır. Bugünün peruk üreticilerinin, size tamamen güvenli ve rahat bir kullanım deneyimi sunmak için ürünlerini geliştirdiğinden emin olabilirsiniz.

Başınızı nasıl ölçersiniz

Bir peruk mağazasına gitmeden veya çevrimiçi sipariş vermeye başlamadan önce hazırlık yapmak çok yararlıdır ve ne kadar fazla bilgi verirseniz, çevrimiçi sipariş edilen bir peruktan o kadar iyi bir uyum elde edersiniz. Bu yüzden bir mezura alın ve doğal saç çizginizi takip ederek başınızın etrafında ölçün. Buna kapak boyutu veya çevresi denir. Bu numarayı kaybetmeyeceğiniz bir yere yazın ve çevrimiçi peruk boyutu tablolarına bakabileceğiniz veya bir peruk salonunda asistana gösterebileceğiniz bir yere yazın.

Farklı başlık türleri

Temel başlık en dayanıklı ve ekonomiktir ve açık atkılardan mükemmel havalandırmaya sahiptir. Bu özellikle sıcak iklimlerde önemli olabilir. Üstte fazladan hacme ihtiyacınız varsa, temel kapak taç çevresinde şekilli bir hacim eğrisi içerir. Ve altındaki başlığı gizlemek için, saç köklerinde hafifçe geriye taranır, bu da doğal görünür ve iyi çalışır.

Dantel ön peruk kapakları

Bunlar, alın ve şakakların çevresinde çok doğal bir saç çizgisi oluşturmaya odaklanmıştır. İnce, neredeyse şeffaf dantelden bir ön kısma elle bağlanmış ayrı tüylere sahiptirler. Saçınızı yüzünüzden uzakta şekillendirmek istiyorsanız, dantel ön perukların avantajları arasında doğal görünmek de vardır. Bu, at kuyruğu ve çeşitli yukarı stilleri içerir. Saç ayrıca, başlığı kapatmak için köklerden hafifçe geriye taranır.

Monofilament peruk kapakları

Doğal görünümlü bir saç parçası istiyorsanız, bunlar harikadır, çünkü üst kısımlarının bir kısmı, elle ince bir kumaş tabanına bağlanmış tek tek tüylerle kaplanmıştır. Bu, ayırdığınız yeri değiştirmenize izin verir ve her zaman herhangi bir ayrılık için doğal olarak büyüyen saç görünümüne sahiptir. Peruğun tek tek elle bağlanan bölümü peruk stillerine göre değişiklik gösterir. Bazıları tüm üst kısım boyunca tek filamentli, bazıları sadece taçta ve diğerleri set ayırma boyunca. Ve birkaç dolara daha fazla konfor için ek bir yumuşak kumaş katmanı ile bir çift monoya sahip olabilirsiniz.

Sizin için en iyi insan saçı türü nedir?

İnsan saçı türleri arasında büyük bir kalite farkı vardır ve hangisine yatırım yapacağınıza karar verirken bunu aklınızda bulundurmalısınız. Birinci sınıf insan saçı ve Remy insan saçı, en kaliteli ve en doğal görünümlü insan saçı peruklarıdır. Doğal saçınız gibi, saçın tırnak etlerinin hepsi aynı yönde hareket edecek şekilde yapılır ve bu, dolaşmayacağı anlamına gelir. Çok ucuz doğal saç peruklarına dikkat edin, çünkü bunlar dağınık görünümlü ve şekillendirmesi zor olabilir. İyi peruklar neredeyse hiç bakım gerektirmez ve bir veya iki dakika içinde takılıp düzenlenebilir.

Hangi stili seçeceksin?

Bir peruk mağazasına gidip farklı stilleri deneyebilirsin, bu da iyi bir seçim yolu. Ancak çevrimiçi satın alacaksanız, yüz şeklinize en çok hangi stillerin hitap ettiğini görmek için biraz araştırma yapmanız gerekir. Bazı kadınlar muhafazakar olmayı ve normal tarzlarına yakın bir peruk seçmeyi tercih ederler, bu nedenle geçiş o kadar da belirgin değildir. Ancak her zaman istediğiniz stilleri deneyebilirsiniz, ancak belki de kendi saçınız bu görünümü elde etmek için yeterince kalın değildi. Özel bir etkinlik peruğunu veya ‘bir dans kulübünde çılgın bir gece’ peruğunu sevebilirsiniz – gerçekten seçenekler çok büyük!

Yüz şeklinizi bulun

Yüz şeklinizi bilmek oldukça önemlidir, çünkü bu, yüzünüzü dengeleyen stilleri seçmenize ve oval bir şekle geri döndürmenize yardımcı olacaktır. Orta kısımdaki saç stilleri yalnızca dengelenmesi gerekmeyen oval yüzlü kadınlarda iyi görünür. Ancak diğer yandan, kalp şeklindeki yüzler, geniş bir alnı en aza indiren ve dar bir çene etrafına genişlik katacak hacme sahip olan patlamalarla en iyi şekilde görünebilir. Uzun yüzler, eğimli uzun patlamalarla iyi görünür ve üstte yükseklik yoktur, çünkü bu, yüzün ‘daha kısa’ görünmesine neden olur. Uzun veya dar bir yüzün kenarlarındaki hacim, yüzünüzü dengelemek için ‘genişlik’ katacaktır. Yuvarlak yüzler, yüzü ‘uzatmak’ için üstte ekstra yükseklikle iyi görünür. Ve asimetrik bir yan kısım, yuvarlak bir yüzün dairesel simetrisini gurur verici bir şekilde kıracaktır. Çeneyi kaplayan dalgalarla açısal çene hatları yumuşatılabilir. Ve tabii ki kare, elmas ve dikdörtgen yüz şekilleri, açısal çizgileri dengelemek için stillere ihtiyaç duyar.

Cilt tonunuzu düzleştiren renkler

Temel olarak, kişisel teninizin alt tonlarına uygun olduğu sürece herhangi bir rengi giyebilirsiniz. Bu, yeşil veya mavi gözleriniz varsa, kan damarlarınızın mavimsi göründüğü soluk teniniz varsa, soğuk tonlara ihtiyacınız olduğu anlamına gelir. Bu nedenle, ten renginizi en çekici kılan şeyi hissetmek için modaya uygun kül rengine sahip açık renkleri deneyin. Ela, bal veya kahverengi gözleriniz ve çilleriniz varsa, bileğinizin içindeki damarlar yeşil görünebilir. Ve bu, soluk ila orta cilt tonuna sahip olsanız bile, alt tonların sıcak olduğunu gösterir. Ve bu, çikolata kahvesi, bakır, altın sarısı, koyu bej-sarışın gibi sıcak tonların ten renginizi güzelleştireceği anlamına gelir.

İnsan saçı peruk seçmek eğlenceli bir macera ve bakımı çok kolay, bakımlı, çekici bir güzellik imajı oluşturmak için sağlam bir yatırımdır!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *