Categories
Uncategorized

İncelemelere Göre En İyi 5 Derma Silindirleri

Derma silindirleri, yara izleri, kırışıklıklar, düzensiz cilt tonu ve daha fazlası gibi cilt sorunlarının üstesinden gelmek için mikro iğneler kullanır. Kolajen üretimini ve hücre yenilenmesini teşvik ederek sağlıklı ve ışıltılı bir cilt bırakır. Ünlüler tarafından bu kadar sevilmelerine şaşmamalı!

Derma merdaneler, iğneleri ile deride minik kesikler oluşturarak çalışır, bu da cilde yardımcı olur ve cilde sıkılık ve elastikiyet kazandırır. Kendinize ait bir alet arıyorsanız, bunlar piyasadaki en iyilerden bazıları.

Linduray Skincare tarafından Yüz için Derma Roller Kozmetik Mikro İğne Seti
Bu derma silindiri, kullanımı kolay ve ağrısız olduğu için yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Saf titanyumdan yapılmış 0,25 mm mikroiğnelerin yanı sıra kullanımı kolaylaştıran ergonomik bir sap kullanır. Amazon’daki çılgın incelemeler ve uygun fiyat etiketi, onu yeni başlayanlar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

BeautyBio GloPRO Mikro İğne Aleti
Bu mikro iğneli derma silindiri, pillerle desteklenen titreşimli bir gövdeye sahiptir. Yara izlerinin ve yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmak, sağlıklı ve ışıltılı cildi geri kazandırmak için formüle edilmiştir. Ek olarak, ışık terapisi ile birlikte gelir. İncelemelerin ezici bir çoğunlukla olumlu olmasına şaşmamalı!

Lolysenta Derma Rulo
Bu derma silindiri, cildinizin sağlıklı ve canlı görünmesine ve cilt bakımı ürünlerinizin cildinize daha derin nüfuz etmesine yardımcı olarak daha etkili bir şekilde çalışmalarını sağlar. 0.25 mm’lik iğneler ile ağrısız ve güvenli bir deneyim yaşayacaksınız. Görünür sonuçlar elde etmek için hafif bir el kullanın.

Avega Beauty’den Yüz ve Vücut için Derma Rulo Kiti
Aletinizi sık sık değiştirmek istemiyor musunuz? Bu, üç ek yedek başlık ve onu olası hasarlardan koruyacak bir saklama kutusu ile birlikte gelir. Ürün dayanıklı plastikten yapılmıştır ve sterilize edilmiş başlıklar ile birlikte gelir, böylece olası bakteriler için endişelenmenize gerek kalmaz.

YaFex’ten Yüz ve Vücut için 6’sı 1 arada Derma Rulo Seti
Bu kitin derma silindiri çekici pembe renkte gelir ve beş adet değiştirilebilir başlık içerir. Farklı ataşmanlar ve hem 0,25 hem de 0,3 mm iğnelerle olağanüstü çeşitlilik sunar. Bu ürün, mikro iğnelemeye zaten aşina olan ve onu bir sonraki seviyeye taşımak isteyen kişiler için harika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *