Categories
Uncategorized

Hiç Bilmediğiniz Erkek Saç Modelleri Bu Sevimli Olabilir

menshairstyle

Yeni yıl, yeni bir görünüm için yeni erkek saç stillerini kucaklamanın en iyi zamanı. Yarışı, geçen yılın daha cesur erkek saç kesimlerinden alıyoruz ve bu sefer en iyi ve en trend erkek saç kesimlerini ve stillerini keşfediyoruz. Kesikli ve taramalardan alttan kesiklere ve solmaya, hatta örgülere ve uzun erkek topuzlarına kadar, bu yılı her saç tipine ve uzunluğuna uyan şık ve muhteşem görünümlerle karşılıyoruz.

Bununla birlikte, bu yıl hala alakalı ve modaya uygun kalan solmalar ve kesikler gibi görünümler var. Bildiğiniz gibi, biraz erkek saç modelleri asla sürümün dışına çıkmayın. Burada görmeyi bekleyeceğiniz erkekler için saç kesimlerinden bazıları, yan kısım kesimleri, Sezar saç kesimleri, Fransız mahsulleri ve vızıltı kesimlerini içerir. İşte her erkeğin denemesi gereken erkekler için stiller.

menshair2

1. Mürettebat Kesmesi.

Ekip kesimi onlarca yıldır erkek saç şekillendirme arenasındaydı ve yakında herhangi bir yere gideceğine dair hiçbir işaret yok. Bu yıl farklı bir şekilde sallamak için soluk kenarlarla eşleştirin veya incelikle daha uzun bir sarmaşık ligi kesimi seçin.

2. Alttan kesme.

Alttan kesim, 2019’un en moda kısa erkek saç modeli oldu. 2018’de olduğu gibi değil. Patlama, ponpon ve saç kesimi gibi üstte farklı tasarımlarla iyileştirildi. Geçen yıl takmadıysanız, bu yıl tereddüt etmeyin. Bu büyük ve yenidir.

3. Bağlantısı Kesilmiş Alt Kesim.

Etkili kısa saç modelleri arayan erkekler için, bağlantısız bir alt kesim harika bir seçim olacaktır. Büyüleyici ve göz alıcı görünüm, traşlı yanları ve üstte daha uzun uzunluğu içerir. Sakallarınız varsa giymek harika bir görünüm.

4. Orta Fade.

Bu yıl modern ve standart bir görünüm için, orta-soluk bir erkek saç kesimi seçin – stil, sıcaklık çevresinde uzun saçtan kısa saça geçiş. Yay gibi bir şekil oluşturmak için solmanın kulaktan geçtiği bir damla solma kesimini tercih edebilirsiniz.

5. Yüksek Fade.

Yavaş yavaş uzamadan kısaya daralan tarafları içeren yüksek solma, her erkeğin bu yıl denemesi gereken çekici ve sevimli bir görünüm. Özellikle solukluklarda, sürekli bir şeye ihtiyacınız varsa, yetenekli ve deneyimli bir kuaför aramayı unutmayın.

menshair3

6. Buzz Cut.

Kısa boy erkek saç modeli arayan erkekler için, buzz kesimi denemeniz için harika bir saç kesimi olacaktır. Bu stili oyunun zirvesinde korumak için, onu sinirli bir tavırla ve yırtık mavi kot pantolon ve motorcu ceketi gibi en uygun kıyafetle tamamlayın.

7. Sezar Cut.

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, Julius Caesar tarafından giyildi. Bu saç kesimi güçle ilişkilidir ve bu yüzden birçok erkek bundan hoşlanır. Saç, yatay bir saçakla daha kısa bir uzunlukta kırpılır. Bu saç stiline daha modern bir bakış için bir solma ekleyebilirsiniz.

8. Fransız Mahsulü.

Bu, şimdi büyük bir dirilişe tanık olan standart bir erkek saç kesimi. Saç modeli, ince bir saçak ile ortaya çıkmak için ön tarafta kısa bir uzunluk içerir. Bu saç kesimi, bol miktarda doku ile eşleştirildiğinde harika görünüyor.

9. Üfleme Akışı.

Uzun saçları seviyorsanız, ancak ofise uygun bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman bir kaş akışı sizin için harika bir görünüm olacaktır. Saç modeli sağlam bir görünüm sergiliyor, ancak yine de çok sofistike. Her yaştan erkek için şık bir seçenektir.

10. Pompadour.

Bir saç kesimi saçını sallamadıysan, çok fazla eğlenceyi kaçırıyor olmalısın. Ancak her şey gitmiş değil. Hala bu trend tarzı sallama şansınız var. Berberinizden taçta biraz saç bırakmasını isteyin. Daha sonra onu şekillendirmek için bir jel uygulayabilir ve kafanızda o şık çıkıntıya sahip olana kadar geri süpürebilirsiniz.

11. Slicked Back.

Kaygan erkek saç stilleri asla versiyondan çıkmaz. Bu basit ve çağdaş bir görünüm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *