Categories
Uncategorized

Her Şeyi Değiştirecek 7 En İyi Makyaj Damlası

Makyaj damlaları bazıları için haber olabilir; ancak, mevsimler değişmeye başladığında keşfedilecek en iyi şey olan bu devrim niteliğindeki ürünleri tanıtmanın zamanı geldi. Daha sıcak mevsimlere geçtiğimiz aylarda, bronzlaşma ve koyulaşan damlalar bronzlaşma çizgilerini eşitlemeye, fondöten renginizi ayarlamaya ve güneşli bir parlaklık vermeye yardımcı olacaktır.

Vurgulayan, bronzlaşan, bronzlaştıran, aydınlatan ve koyulaştıran damlalar, hatta adlarının önerdiği amaca hizmet eden damlaları geri kazandırır. Bazı fondöten damlaları, onları daha kapsamlı veya şeffaf hale getirmeye yardımcı olabilir. Cilt bakımı yararları olduğunu iddia edenler, renk düzeltmek ve cildinizin kusursuz ama daha iyi bir görünüme kavuşmasına yardımcı olmak için ürünlere eklenebilir.

Bazı ürünler için bazı kurallar olsa da, çok yönlü olabilirler ve özel bir fondöten, fosforlu kalem, göz kalemi ve bronzlaştırıcı ile oynamanıza ve deney yapmanıza izin verebilir. Yani daha fazla uzatmadan, bu, tüm makyaj oyununuzu değiştirecek bu harika ürünler listem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *