Categories
Uncategorized

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

Saçını takma şeklin senin hakkında çok şey söylüyor. Bu biraz stresli olsa da, aynı zamanda çok heyecan verici! Her gün uyanıyorsunuz ve saçınızı nasıl giymek istediğinizi seçiyorsunuz ve tüm kontrol sizde! Etkinlik ne olursa olsun, sizin için işe yarayan birkaç tane seçin.

Bunları seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa veya sadece saç oyununuzu nasıl canlandıracağınıza dair yeni fikirler arıyorsanız, aşağıdaki stillere göz atın!

1.) Yüksek At Kuyruğu

Yüksek bir midilli kuyruğu harikadır çünkü çok yönlüdür. Bunu süslü bir etkinliğe takabilir ve süper zarif görünebilir ya da spor salonuna giyip hemen sığabilirsiniz. Nasıl giyeceğiniz size kalmış, ancak nasıl olursa olsun güzel görünecek!

Giydiğim makyajı çerçevelemek için yüzümün etrafında parçalar bırakmayı seviyorum.

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

2.) Düşük At Kuyruğu

Şimdi, düşük bir at kuyruğu konusunda dikkatli olmak önemlidir, çünkü yanlış yapılırsa, giymeye çalıştığınız kıyafeti gerçekten incitebilir. Ama doğru yapıldı, çok iyi çalışıyor!

Ancak kararınızın yüzünüzü ve makyajınızı vurguladığından emin olun. Yüzünüzü çerçevelemek için doğru parçaları bırakın ve çok yağlı görünmemesi için yeterli hacme sahip olduğunuzdan emin olun.

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

3.) Yarım Yukarı Yarım Aşağı

Bu, hareket halindeyken ve cilalı ve bitmiş görünmek için hızlı ve doğu bir yola ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için en iyi saç modeli! Ayrıca, saçınıza çok dokunursanız ve bu saçınızı yağlı hale getirirse, bu saç yıkama sürenizi uzatmanın iyi bir yoludur.

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

4.) Yukarı Do

Bunu yarı süslü etkinlikleriniz için saklayın. Arkadaşlarınızın bebek partisi veya kuzenlerinizin nişan partisi gibi. Bu görünümü evde başarabilmeniz için YouTube’u çok kolay ve gerçekten muhteşem bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha yüksek bir yaka giyerken bir up giymeyi seviyorum çünkü yüzünüzü ve o gün giymeye karar verdiğiniz makyajı vurguladığını düşünüyorum.

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

5.) Tokalarım

Aşağıdaki resim sizin için biraz fazla görünse de, tokalar geri geldi ve herhangi bir saç stilini süslemek için harika bir yol! Saçınız yukarı, aşağı, topuz halinde, her neyse onları takabilirsiniz. Herhangi bir kıyafete doğru miktarda ışıltı ve parlaklık katarlar.

Satın almak çok pahalı bile değil. Çoğu zaman onları yerel olarak veya çevrimiçi olarak 3 farklı saç tokası stili için 5,99 $ gibi bir fiyata alabilirsiniz.

Benzersiz ve biraz ışıltı katmanın bir yolunu arıyorsanız, o zaman daha fazla aramanıza gerek yok!

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

6.) Saç Maşası

Saçınızı kıvırmak, düzeltmekten çok daha zordur çünkü yapmanın çok farklı yolları ve alınacak pek çok karar vardır.

Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak, kullanmak istediğiniz saç maşasını seçmeniz gerekir. Aynı zamanda ne tür bukleler aradığınıza da bağlıdır. Kesinlikle yapılabilir ancak önce araştırmanızı ve uygulamanızı yapın!

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

7.) Doğrultulmuş

Tek ve tek şey (belki de tek değil) ama kesinlikle saçınızı düzleştirirken hatırlanması gereken çok önemli olan, başlamadan önce onu ısı koruması ile püskürtmektir. Saçınızı büyütmek ve ona bakmak için yıllar ve yüzlerce dolar harcıyorsunuz! Aşırı ısıtılmış düzleştiricinizin tek bir dokunuşuyla onu bozmayın! O saçı koruyun ve uygun önlemleri alın!

Ayrıca, ısının saçlarımızı kurutmaya meyilli olduğunu görünce argon yağı ile nemlendirin.

Ayrıca bakınız

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

8.) Geri Kaydırılmış

Saçınızı yıkamadığınız dördüncü gününüzde ve acele ettiğiniz önemli bir toplantınız veya dersiniz olduğunda takmanın en iyi yolu budur. Sadece süper planlı, gösterişli ve sofistike görünmekle kalmıyor, çok yağlı görünmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Gres ve saç spreyini kimse ayırt edemez!

Bu yüzden saçınızı yıkamak için bekliyorsanız ama yapmanız gereken önemli bir yeriniz varsa endişelenmeyin. Sprey şişenizi alın ve saçınızı nemlendirin, ardından her şeyi geri fırçalayan bir tarakla işe başlayın. İstediğiniz stile sahip olduğunuzda, o bebeğe güneş gibi parlayana kadar püskürtün!

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

9.) Örgüler

Hepimiz bu yeteneğe sahip değiliz, biliyorum. Bu tarz kaptan köşkünüzde değilse endişelenmeyin. 9 harika seçeneğiniz daha var! Yine de nasıl örüleceğini öğrenmek istiyorsanız, takip edebileceğiniz YouTube eğitimlerini takip etmek için tonlarca kolay var!

Nasıl örüleceğini zaten biliyorsanız, bu yeteneği günlük gardırobunuza eklemekten korkmayın. Yüzlerce farklı örgü türü vardır: balık masalı, Hollandalı fransız örgüsü, fransız örgüsü vb. Birini seçin ve örgüye başlayın! Bu, herkesin göstermediği bir yetenek!

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

10.) Dağınık Topuz / Üstte Değil

Ah zor dağınık topuz. Başarmak düşündüğünüz kadar kolay değil. Ya da adının bize girişimlerimize başladığımızda düşünmemizi sağladığı gibi. Çabuk dağınık topuz, bu mükemmel dağınık görünümü elde etmeden önce genellikle düzenlemek ve mükemmelleştirmek için zaman alır.

Benim tavsiyem, mükemmel dağınık topuzu yaparken veya üstünü yapmadığınızda zaman ayırmanız. Zahmetsiz görünmesi gerekiyor, ancak öyle olmadığını bilsek de, mükemmel olması için acelenizdeki o bakışı kaybetmeyin.

Mükemmel topuza sahip olduğunuzda, yukarıda belirtilen tokalar veya hatta bir fular veya bir kafa bandı ile çeki düzen vermekten korkmayın!

Her Gün Saçınızı Takmanın 10 Yolu

Demek artık tamamen ulaşılabilir 10 harika ve modaya uygun saç stiliyle donanmış durumdasınız! Gidecek harika bir etkinliğiniz varsa veya sadece işe gidecekseniz, yeni bir şey deneyin! Bunları deneyin ve aşağıdaki yorumlarda favorilerinizin hangileri olduğunu bize bildirin!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: www.Pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *