Categories
Uncategorized

Guy Cevap Yazmıyor: Kadınları Aptalca İnanıyor | İlişkiler

Her ilişkinin en başında ikisi de genellikle emin değildir. Şimdi mesaj atayım mı yoksa muhtaç görünecek miyim? Ona çıkma teklif edeyim mi yoksa çıkana kadar bekleyeyim mi? Kadınların en çok sorduğu sorulardan biri şudur: neden cevap yazmıyor? Ve kafamızda, genellikle adam için bahaneler buluruz. Ama bu iyi bir fikir mi?

İşte erkeklerin neden mesaj göndermediği en yaygın bahaneler (geri). Onlara inanıp inanmayacağınıza ve beklemeye değip değmeyeceğine ve hala kabul edilebilir olup olmadığına veya zaten ayrılıp adamı unutmak için bir neden olup olmadığına karar vermek size kalmış.

Bir şey daha önemli. Birkaç gün gibi gerçekten uzun bir süre beklemeyi duymaktan bahsediyoruz. Birkaç saat içinde cevap yoksa paniğe kapılmayın, çünkü erkeklerin de yapacakları var, tıpkı bizim gibi. Ama daha uzun bir mola için bahanelere bakalım!

O çok meşgul


Birkaç kelime yazamayacak veya sesli mesaj kaydedemeyecek kadar meşgul mü? Ameliyatın ortasında cerrah mı? Bu, işe yarayacak birkaç bahaneden biri olurdu. Üst düzey yöneticilerin bile mesaj göndermek için birkaç dakikası var.

Cevap için birkaç gün beklediyseniz ve hala hiçbir şey yoksa, ya adam sizinle olduğu kadar ilgilenmiyor ya da ona bir şey oldu ve hastanede.

O çok utangaç

Haydi! Çoğu erkek kendini harika bulur, tüm kızların hayallerinin adamı. Artık 13 değilse, sana aşık olursa sana mesaj atacak. Dahası, pek çok erkek, onları görmezden gelseniz ve hatta sizi artık rahatsız etmemenizi isteseniz bile bunu yapar.

Ancak her kuralda bir istisna vardır. Siz de ondan hoşlandığınızdan emin değilse, mesaj atmaya veya aramaya cesaret edemeyebilir. Eğer öyleyse, şimdi onunla çıkmak istediğini ona bildirmek senin işin.

Hayatının zor bir dönemi var

Hayatında gerçekten de siyah bir çizgi olabilir. Ama ne zamandan beri, onun için değerli olanları hiç umursamaması gerektiği anlamına geliyor? Belki bu listede değilsin?

Beni sevdiğini biliyorum


Gerçekten mi? Onlarla vakit geçirmek istediğiniz birinden hoşlanırsanız, mesajlaşır, arar ve birlikte bir şeyler yaparsınız. Cazibe demek. Bir erkek sizinle iletişim kurmazsa, maalesef artık çekim kalmadı demektir. Ve seninle ilgilenmiyorsa, devam et.

Biraz zamana ihtiyacı var

Belirli durumlarda, bazı erkekler gerçekten aşırı temkinlidir. Bu tür insanların cesaret bulmak ve eyleme geçmek için aylara ihtiyacı vardır.

Ama evet / hayır kararı çoğunlukla ilk buluşmada verilir. En geç ikinci randevuda iki kişi arasında kimya olup olmadığı anlaşılır.

Sonuç

Özetle, elimizde ne var? Bayanlar, erkekler için bahane yaratmayı bırakın! Ve mesaj göndermelerini beklemeyi bırakın! Adamı gerçekten seviyorsan inisiyatif al. Karşılıklıysa, yakında anlayacaksınız.

Bu arada, en değerli kaynağınız zaman. Adam hazır olana kadar beklemeye değer olduğuna emin misin?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *