Categories
Uncategorized

Eva Herzigova Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Eva Herzigova 2015 amfAR Sinema AIDS'e Karşı Gala
Eva Herzigova, 2015 amfAR Sineması AIDS Galası’na geliyor.

Doğum Adı

Eva Herzigová

Yaş

Eva 10 Mart 1973’te doğdu.

Dogum yeri

Litvínov, Çek Sosyalist Cumhuriyeti, Çekoslovakya

Meslek

Modeli

Doğal Saç Rengi

Açık sarışın

Sosyal varlık

Onu takip edebilirsin Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Eva Herzigova saç modeli 2016

Eva Herzigova, kırmızı halıda yürürken kenarları üzerinde kırmızı işlemeli siyah bir pantolon giyerek ve pijama giyim tarzı genel görünümle yaşlanmayan güzelliğini ve kusursuz stil anlayışını vurguladı. İnsana benzeyen 31 Ağustos 2016’da Dublin, İrlanda’da Cineworld’de düzenlendi. Film, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nihai Çözüm’ün arkasındaki ana mimar olan SS subayı Reinhard Heydrich’e suikast düzenlemek için yürütülen görevin gerçek hikayesine dayanıyor.

Saç rengi

Bal sarısı

43 yaşındaki Çek model ve aktris, parlak bal sarısı kilitlerini şık bir saç stilinde takmaya karar verdi; bu, ince figürünü vurgulayan, kırpılmış etek çizgisi ve gömme tasarıma sahip koyu mavi bir blazer içeren sofistike ve zarif topluluğu için mükemmel bir uyumdu. ve uzun iğnelerine dikkat çeken dar pantolon.

Saç uzunluğu

Orta

Kıdemli model, İrlanda’nın başkentinde Çarşamba günü aksiyon gerilim filminin galasında şık görünümü için ipeksi orta uzunlukta sarı saçlarını bağlı bir saç modeli ile şekillendirmeyi seçti. Filmin başrollerinde Jamie Dornan ve Cillian Murphy var.

Saç modeli

Dağınık topuz

Eva, ince ve parlak sarı saçlarını dağınık bir topuz saç modeli içinde takmayı seçti. Kilitlerini hafifçe yüzünden geriye ve uzağa fırçalamış ve başının tepesinin hemen altında toplamıştı. Ayrıca saçlarını arkaya ve kulaklarının arkasına kaydırmış, bu da şık halka küpelerini ortaya çıkarmıştı. Boynunun yanlarında ve ense kısmında bazı iplikler bırakmıştı.

Vurgu Rengi

Yok

Saç yapısı

Dağınık Düz

Şık gezisi için, ipeksi bal tonlu kilitlerini dağınık, düz dokulu bir saç stilinde şekillendirmeyi seçmişti; bu, dudaklarında parlak pembe bir gölge, yanaklarında pembe renkli allık içeren şık makyajıyla iyi bir şekilde tamamlandı. ve neredeyse orada siyah göz kalemi dokunuşu.

Saç aksesuarları

Bilinmeyen

Profesyonel İpucu

Nemli kilitlerinizin üzerine yüksek parlaklıkta yağ uygulayın. Orta boy yuvarlak bir fırça kullanarak saçınızı düz bir şekilde kurutun. Sonra, parmaklarınızı kullanarak saçınızı at kuyruğuna geri toplayın. Gevşek iplikler veya temiz bir at kuyruğu şekillendirme konusunda endişelenmeyin. Boynunun yanlarında ve ense kısmında bazı ipleri gevşetin. Bir topuz yapmak için at kuyruğunu kendi etrafına sarın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *