Categories
Uncategorized

Erkekler İçin En İyi Şampuan: Dalgalı Saçlar

dalgalı saçlar için en iyi şampuan vincent chase

Dalgalı Saçlar İçin 5 Harika Erkek Şampuanı

Başınızı tıraş etmediğiniz sürece, saçınızı aynı hizada tutmak görünüşünüzü korumak için çok önemlidir. Saçınız doğal olarak dalgalı veya kıvırcık olduğunda bu bazen sorunlu olabilir. Aşağıda, dalgalı saçlı erkekler için en iyi şampuanlar olan ve sizi doğru olanı kullanmaya ayarlayan şampuanların bir listesi bulunmaktadır. balmumu veya jel Kilitlerinizi istediğiniz gibi şekillendirmek için.

Dalmadan önce birkaç hızlı ipucuna geçelim. Kıvırcık veya dalgalı saçlarınızın taze görünmesini ve taze hissetmesini sağlamak sabır ve çok fazla iz ve hata gerektirir. Yani bu ürünlerden biri işe yaramazsa, başka bir tane alın. Ucuzlar, bu yüzden çok fazla yatırım yaptığınız gibi değil. Çoğunlukla, kıvırcık saçların sarkması için biraz ağırlığa ihtiyacı vardır ve bunu yapmak için saçınıza biraz ağırlık katan ve aşağı sarkmasına yardımcı olan bir dizi saç kremi kullanabilirsiniz. Saçınızı biraz daha uzun süre uzatmak önemlidir, özellikle de kalın ve sıkı ise. Uzun lafın kısası, saçınız ne kadar sıkı olursa uzaması o kadar uzun sürer. Ortalama olarak, kıvırcık saçların, gevşek bir şekilde sarkabilmesi için (sahip olduğunuz saçın türüne bağlı olarak) 10-15 inç uzunluğunda bir yere ulaşması gerekebilir. Ayrıca, kıvırcık saçların kuru olmaya yatkın olduğunu da hesaba katmalısınız çünkü saç derisi sebumunun saç şaftından geçmesi çok zaman alır. Şampuanlar saçları kurutmakla bilinir, bu yüzden kendinize bir iyilik yapmanız ve eğer buklelik başa çıkmanız gereken bir şeyse hangi çözümleri kullanacağınızı dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Çoğunlukla, kıvırcık saçların sarkması için biraz ağırlığa ihtiyacı vardır ve bunu yapmak için saçınıza biraz ağırlık katan ve aşağı sarkmasına yardımcı olan bir dizi saç kremi kullanabilirsiniz. Saçınızı biraz daha uzun süre uzatmak çok önemlidir, özellikle Chia Pet gibi saç derinize kalın veya sıkı ise. Her iki durumda da, saç derisinin sebumunun saç şaftından geçmesi çok zaman aldığı için kıvırcık saçların kuruluğa yatkın olduğunu unutmayın. En iyi şampuanlar bile Saçları kurutmakla tanınırlar, bu yüzden kendinize bir iyilik yapmanız ve eğer buklelik başa çıkmanız gereken bir şeyse hangi çözümleri kullanacağınızı dikkatlice düşünmeniz gerekir.

Sonraki: John Allen

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *