Categories
Uncategorized

Erkekler İçin En İyi Orta Uzunlukta Saç Modelleri 2020

Fya da uzun zamandır, orta uzunlukta saç kesimi saç dünyasının hinterlandıydı ve cesur bir vızıltıyı yetmişli yılların sevişmesine dönüştürmeye çalışan erkeklerin ötesinde nadiren görülüyordu. Ama saç stillerinin yükselişi pompadour onların tuhaf bir ara sahneden doğruca tımar oyun kitabından çıkan iyi niyetli bir harekete geçtiğini gördü.

İster saçınızı uzatıyor olun, ister aşırı bir kesim yapmak istemiyor olun, ya da bir değişim tarzına ihtiyaç duyuyor olun, bu yıldan seçilecek klasik ve trendlere uygun bukleler sıkıntısı yok.

Görünümü elde etmek için önce saçınızın iyi durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Eğer büyüyorsan daha kısa bir tarz, bu, berbere uçların kırpılması için düzenli geziler anlamına gelecektir. Bakımın yanı sıra, bu size hangi uzunluk ve tarzın size en uygun olacağı konusunda berberinize danışma şansı verir.

İngiltere çapındaki salon zinciri Müdürlerinden Robert Grosvenor, “Saç kalınsa, bir berberden fazlalığı inceltmesini isteyebilirsiniz,” diyor, “ancak ince saçın orta uzunlukta bir kesim için ideal olmadığını unutmayın. ince görünebilir. “

Neyse ki erkeklerin çoğu için, hem kalınlığın hem de uzunluğun orta noktasına ulaşan saçlar ideal senaryodur. Birçok ödüllü salon zinciri Electric’ten Steve Robinson, “Yaklaşık yüzde 80’inin orta ağırlıkta saçları var ve bunu büyütmek saçın doğal dokusunu iyileştirmenin mükemmel bir yolu” diye ekliyor.

Sizinki düz, kıvırcık veya afro olsun, aradığınız orta uzunlukta saç modeli, genel tarzınız gibi faktörlere bağlı olacaktır. yüz şekli ve saç tipi.

Ortamın kısa tarafına doğru eğilen, az çaba gerektiren, yüksek stilli bir kesim için, sıkı bir sırt ve yanlarla yanlış gitmek zordur. Bununla, büyükbabanızın gününde sizinki kadar alakalı bir görünüm için bazı ürünler üzerinde çalışmak için üstte yeterli uzunluk bırakın.

Alternatif olarak, hemen hemen her ofiste uçacak bir görünüm için, bir pompadour için dolgunlaştırın. 1960’larda Elvis tarafından popüler hale getirilen stil, son yıllarda klasikten sivriltilmişe kadar değişen varyasyonlarla büyük bir canlanma yaşadı.

Nihai amaç doku ise, bir tousled top – giyilebilen gevşek bir esinti veya bir saçak ile aşağı – jilet gibi keskin bir seçimdir. Banyo dolabınızı her açtığınızda saç ürünleriyle karşılaşmaya hazır olun.

Hangisini seçerseniz seçin, artık bu uzunlukta bir orta zeminde sıkışıp kalmanıza gerek yok. Ve biraz daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa, işte buradaki en iyi kesintilerden bazıları, böylece asla kısa kalmazsınız.

Daha fazla galeri:Kısa Saç ModelleriUzun Saç ModelleriKıvırcık Saç ModelleriSiyah Erkekler İçin Saç ModelleriPompadurlarQuiffsKaybolur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *