Categories
Uncategorized

Erkekler İçin En İyi Kışlık Botlar 2020

Soğuk ayaklar, karanlık sabahlar ve sarhoş Aralıklar kadar güvenilir, kışın bir gerçeğidir. Yılın geri kalanında giydiğiniz ayakkabılar – serinlemeye izin veren delikli spor ayakkabılar ve yağmurun içeri girmesine izin veren alçak ayakkabılar – en kötü hava koşullarında onu kesmez. Sadece bir çift değil, tercihen iki veya üç tane kışlık bota ihtiyacınız var.

Bu ayakkabı orijinal olarak kereste bahçeleri, yürüyüş parkurları ve savaş hendekleri için tasarlanmıştır; Böylece, işe gidip gelmenin biraz soğuk olacağından emin olabilirsiniz. Tarz olarak da, çünkü en iyi kışlık botlar pratik olduğu kadar güzel görünmektedir.

Modanın şu anda her türden teknik giyim için bir şeyi vardır (yürüyüş tarzı ve iş kıyafeti vazgeçmeyen trendlerdir), ancak askerlerden, dağcılardan, binicilerden ve mavi yakalı işçilerden uygun botlar her zaman mutlu olmuştur. Bu botlar, tüm botların sahip olması gereken özelliklere sahiptir: dayanıklılık, pratiklik, rahatlık ve hava koşullarına dayanıklılık.

Ve bu kalın tabanlara ve affetmeyen derilere rağmen, kışlık botlar satın alabileceğiniz en çok yönlü ayakkabılardan bazılarıdır. Doğru çifte yatırım yapın ve onlar sizin kadar onlara bakarsanız onlarca yıl sürecek. Öyleyse, en iyi adım öne. Aşağıda, size en uygun stili ve bunları giymenin yollarını bulun.

Grenson

Kışlık Botlarda Nelere Dikkat Edilmeli

Kaliteli Malzemeler

İyi kışlık botlar, uzun süre dayanmasını istiyorsanız çok ucuz olmamalı ve yapmalısınız. Kreatif direktörü ve CEO’su Tim Little, “Bir botta kaliteyi tespit etmenin en hızlı yolu üst malzemenin kalitesidir” diyor. Grenson.

“İyi yapılmış bir bot her zaman kaliteli deriden yapılacaktır çünkü kimse ucuz deriden harika bir bot yapma çabasına girmeyecektir. Kaliteli derinin her zaman yumuşak kırışıklıkları vardır ve genellikle el cilalıdır, böylece patinayı ve koyu ve açık lekeleri görebilirsiniz. Her zaman tek tip değildir. “

Alternatif olarak, boyalı deriden daha kalın olma eğiliminde olan ve hava koşullarına çok fazla ihtiyaç duymaması gereken tabaklanmış deri arayın.

Goodyear-Welted Tabanlar

Kışın sağlam bir temel, kaburga benzeri bir deri veya kanvas ile tabanı sıkıca üst kısma dikmek için ünlü Goodyear şeritleme tekniğine sahip bir çift bot anlamına gelir.

Marka direktörü James Fox, “Kenarın dikişi, şeridin üzerinde ve tabanın altındaki taban dikiş (şerit içinden) görülebilir” diyor. Crockett ve Jones. “Yine de dikkatli olun. Tabandaki bu dikişin devamını göremiyorsanız, taklit bir şerit kullanan daha ucuz, çimentolu bir çift bota bakıyor olabilirsiniz. “

Intel

“İyi yapılmış bir bot markası, botları nasıl ürettikleri, nerede üretildikleri ve hangi malzemeleri kullandıkları hakkında ayrıntılı bilgiye sahiptir,” diyor. kırmızı kanat. “İyi bir önyükleme üreticisi bu bilgiyle gurur duyar.”

“Ve mükemmel uyum ve kaliteye sahip bir kışlık bot arıyorsanız? Önyükleme üreticisinin mağazasına veya özel bir mağazaya gidin. Burada ayaklarınız için mükemmel botları almak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri ve fiti alırsınız. “

Pratiklik

Çoğumuzun botlarımızı sadece ofiste veya birahanede giydiğimizi bilen ayakkabıcılar, son yıllarda tasarımlarına rahat ve pratik tabanlar taktılar. Savaş tarzı basamaklar sizi daha da emin kılarken, kontrast beyaz kauçuk tabanlar bazı akıllı-rahat hibrit stil sunar.

Aynı şekilde, ayakkabıcılar (hatta Dr Martens gibi), aynı aşınmayı ve pratikliği sunan yeni malzemelerle en ince ve en ikonik stillerinin daha hafif versiyonlarını sunmak için çaba sarf ettiler.

kırmızı kanat

En İyi Kışlık Bot Stilleri

Yürüyüş botları

Önümüzdeki Kilimanjaro gezisi için hafta sonları eğitiminizi mi harcadınız? Cevabınız hayır ise, alçakgönüllü olanı görmezden geldiğiniz için affedilebilirsiniz yürüyüş botu uygun bir ayakkabı seçeneği olarak. Ama sadece.

Açık hava beklentilerinizden (veya eksikliklerinizden) bağımsız olarak, dayanıklı yürüyüş botları, son birkaç yılda, özellikle de bir ayakkabının her tür meteorolojik pislikle başa çıkma yeteneğini ödüllendiren sivri uçlu erkekler arasında, kendilerini kötü hava şartlarında temel ayakkabı olarak kabul etti.

Macera sporlarında uzman değiliz, bu yüzden profesyonellere ciddi şekilde zorlu araziler için bot önerileri bırakacağız. Yine de yapabileceğimiz şey, şehir sokaklarında gezinmek, ağır köpek gezdirme seansları ve ara sıra kırsal bir pub’a gitmek için ideal tasarımlar önermektir.

Anlatılmamış düzeyde rahatlık, ayak bileği desteği ve tam deri astarlar ve yastıklı tabanlar gibi diğer ortopedik kutu işaretleme özellikleri sunan bir çifte ihtiyacınız var. (Bununla birlikte, hayatında bir dağ görmemiş olan yüksek moda tasarımcısından güzel ama pek pratik olmayan bir süet çifti alabilirsiniz.)

Onları eski çizme gibi diğer erkek giyim zımbaları ile birleştirin ham denim, kadife, dimi veya flanel gömlek ve kablo örgü jumperları. Açık hava trendine tam anlamıyla eğilmek için onları yağmur durdurucular ve yünle eşleştirebilirsiniz. Ya da cesur olun ve onları terzilik için çarpıcı bir karşı nokta olarak kullanın – sadece bir sonraki iş görüşmeniz için değil.

Brogue Çizmeleri

Bear Grylls’e bir çift yürüyüş ayakkabısı takmaya hazır değilseniz, kış görünümünüzü bazı dış mekan etkileriyle aşılamanın başka, daha ince yolları da var. Bir terzilik melezi olan aksanlı konuşma botu, yürüyüş botlarının aynı güven verici ağırlığı ve sağlam yapısıyla birlikte gelir, ancak tüm kanat uçlu, taşralı malikane zarafetiyle birlikte gelir.

Genel bir kural olarak, brog botlarınızı normalde geleneksel broglarla giyebileceğiniz herhangi bir kıyafetle giyebilirsiniz, bu nedenle koyu kahverengi veya siyah bir deri çiftini daha ağır yünlü bir takım elbise ve akıllı pantolon ve gömlek / hırka kombinasyonlarıyla süsleyin.

Bununla birlikte, kışa hazır olmaları nedeniyle, aksanlı botlar aynı zamanda ağır triko, yaldız, mumlu ve mumlu gibi sağlam rafine ayrımın üstesinden gelen parçalarla da iyi oynar. kapitone ceketlerkadife ve tüvit gibi miras kumaşların yanı sıra.

Bunlardan bir çift giyerken çorap yanıp sönmesi mutlaka hoş karşılanmasa da, aksanlı konuşma botunun inceliğiyle tamamen doğal bir uyum değildir. Bunun yerine, düzgün bir şekilde kırılan (yani en üstteki dantel gözlerinin etrafında biten) pantolonları yapıştırın veya akıllı bir bitiş için daha fazla günlük pantolon ve kotu aynı noktaya kadar yuvarlayın.

Ekstra kış pratikliği için lastik tabanlara dikkat edin.

İş Botları

Bazıları en iyi botlar şimdiye kadar yapılanlar ilk olarak onlarca yıl önce insanların fabrikalarda ve nakliye tesislerinde giymeleri için tasarlandı. Çelik burunlu kapaklar moda geçişinden sağ çıkmamış olabilir, ancak diğer birçok özelliğe sahiptir: su geçirmez malzemeler, dolgulu ayak bilekleri, yüksek kavramalı tabanlar ve rahat astarlar. Neden dışarısı donarken ayaklarınız için o şeyleri istemiyorsunuz?

En ikonik iş botları – Timberland Yellow Boot, Red Wing’in klasik moc toe’u – onlarca yıldır neredeyse hiç değişmeden kalmıştır, bu da bu kadar çeşitli tarzdaki kabileler tarafından benimsenmiş olmalarını şaşırtıcı kılmaktadır. Hip-hop sanatçıları, lumberseksüeller ve iş kıyafeti meraklıları hepsi bir iş botunu sever.

Bu, onları jogger’lardan kot pantolonlara, kamyoncu ceketlerinden parkalara kadar bir dizi gündelik (her zaman gündelik) kıyafetlerle eşleştirebileceğiniz anlamına gelir. Su birikintilerini uzak tutmak için boyalı deri veya su geçirmez nubuk ve kapalı dikişler arayın.

Savaş Tarzı Botlar

Bir erkeğin gardırobundaki çoğu eşya gibi, botların gururlu bir askerlik geçmişi vardır. Siper ayağını dışarıda tutmak için tasarlanan yüksek bağcıktan modern taktik tasarımlara kadar, savaş botları moda cephesinde bir dizi zafer kazandı.

Şu anda sadece savaşları kazanmadılar, savaş puanını da kazandılar. Savaş pantolonları, kılıflar ve askeri olan her şey için yönelimsel eğilim, bu stili satın almak için nadiren daha iyi bir zaman olduğu anlamına gelir. Evden bir karakter gibi çıkman gerekmediğinden Görev çağrısı.

Ryan Gosling’in karakterine bakın Bıçak Sırtı 2049. Amazon’dan satın alabileceğiniz taktik botları bir paltoyla eşleştirdi. Veya tasarımcı Charlie Caseley-Hayford marka çizmelerini klasik terzilikle giyen. Streetwear hayranları onları kot pantolon ve bombardıman uçağıyla eşleştirebilir. Ya da kolay bir orta zemin, geleneksel giyimdir: yün, dimi pamuk, bol kesim ve bol miktarda balıksırtı.

Chelsea Çizmeler

Ayakkabı rafınızın İsviçre Çakısı olan Chelsea, satın alabileceğiniz en çok yönlü bot; Doğru çift, pazartesiden cumaya bir takım elbise veya özel dikilmiş pantolonla giyildiği kadar iyi görünür. deri ceket ve hafta sonu bir konser için parçalanmış skinny kot pantolon.

Süet iken Chelsea çizmeler onlar hakkında inkar edilemez bir şeye sahipse, içinde veya sağanak yağmurdan hemen sonra bozulmamış halde tutulması zor olan hassas bir malzemedir. Kış boyunca düzenli temizlik, fırçalama ve koruyucu sprey uygulamalarından rahatsız olmazsanız, bunun yerine kolay silinebilen deriyi tercih edin. Olduğu gibi, pürüzsüz siyah deriden bir çift, ikonik orijinal modele çok daha yakın.

Dikkat edilmesi gereken ayrıntılar arasında sonbahara hazır kauçuk tabanlar ve birçok modern yinelemenin sahip olmadığı (ancak olması gereken) pratik bir özellik olan klasik topuk çekme özelliği yer alıyor. Ayrıca ayak parmaklarınıza dikkat edin. Sivri burunlu Chelsea botları, en azından bir takım elbiseyle giyildiğinde biraz bozuk görünebilir, bu yüzden bakışlarınızı bunun yerine yuvarlak uçlu stillere sıkıca tutun.

Ayak bileği çizmeler

Bizim ilgilendiğimiz kadarıyla, bir çift çöl veya chukka botları iyi bir fikir değil. Orta ağırlıktaki yapıları onları ilkbahar ve yaz için net bir seçim olarak öne çıkarırken, aslında jodhpur botları ve düşük katlı yürüyüşçüler gibi diğer ayak bileği gıdıklama stilleri ile birlikte kış ayları için de katil bir seçenektir.

Bu ara profil, ayak bileği botlarının çoğunu rulo yaka, blazer ve şık yün pantolonlarla stil oluşturacak kadar akıllı kılar, ancak aynı zamanda çinolar ve mürettebat yakalı bir sweatshirt ile birleştirilemeyecek kadar telaşlı değildir. Kış aylarının kıyafet kurallarıyla ilgili ikilemlerde gezinmek için mükemmeldir.

Deri çiftleri soğuk ve ıslak için zahmetsizdir, esneklik ve kalıcı bir zarafet sağlarken, süet çiftleri de koruyucu sprey ile düzenli olarak tedavi etmek için zaman ayırırsanız ve evden çıkmadan önce her zaman hava durumunu kontrol ederseniz işe yarayabilir.

Bu stile – özellikle chukka veya çöl botları – spor ayakkabılara göre daha akıllı, daha dayanıklı bir alternatif olarak davranın. Onları, pub için güvenli testi geçecek keskin, sıcak kıyafetler oluşturmak için pantolonlar, düğmeli gömlekler ve mürettebat yakalı süveterlerle bir araya getirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *