Categories
Uncategorized

Erkekler için 5 En Son Moda Saç Modeli

Erkekler için saç stilleri genellikle çok büyük bir varyasyon görmüştür, ancak mevcut durumlarda, tanınma, form ve çekicilik, daha karmaşık ve çağdaş bir forma önemli ölçüde değişmiştir. Büyüyen modayı kullanırken, erkekler de stil bilincine sahip olabilirler ve kişiliklerini retro ve ilginç bir şekilde kullanmak için saç stillerinin deneme miktarı da artar.

Günümüzde erkekler için yüz yapısına, saç tipine ve yaşam tarzına uygun geniş bir saç modeli yelpazesi var. Bunların birkaçı, moda endüstrisinde bir öfke yarattığından ve böylece artan erkek hacminin arttığından emin olmak için. Buna dahil olan en iyi 5 erkek saç modeli şunlar olacaktır: –

1. Başak Saç Kesimi

Spike Cut

Bu muhtemelen az bakım gerektiren ve uygun bakım gerektiren modern erkek saçı türüdür. Kürk genellikle arka ve yanlarda kısadır ve üstte dikenler yapıştırılmıştır. Doğal bir bitkisel saç jölesi, saç türünün büyüleyici ve çarpıcı bir şekilde kullanılmasını sağlamaya alışkındır. Uzatılmış veya kare yüz kesimi olan erkeklerde harika görünüyor.

2. Düzensiz Saç Modeli

Düzensiz Saç Modeli

Bu tür düzensiz ama çekici görünüyor. Sık sık seyrek görünen saçları gerçekten ince olan insanlar için en iyi saç modelidir. Çarpıcı çekiciliği ve kabarık hissi genel kişiliği değiştirir. Yüz yapısına uyacak.

3. Genişletilmiş Katmanlı Kesim

Genişletilmiş Katmanlı Kesim

Uzun tüyler artık kızlar için tasarım ve stil ile sınırlı değil. Erkek saç modası için giderek artan bir trend haline geliyor. Düzensiz patlamalara ve uygun katmanlara sahip dikkatlice yapılandırılmış kürkler harika görünüyor. En çok kare, dikdörtgen ve dikdörtgen yüz yapısına sahip erkekler için uygundur.

4. Mürettebat Kesmesi

Asker traşı

Crew Cut, dikdörtgen şekilli yüze sahip erkeklere en iyi uyan küçük, basit ve şık bir saç kesimi olabilir. Çene çizgisini orantılı ve ayırt edici bir şekilde kullanır ve kişilik üzerinde başka bir etki yaratır. Önde daha uzun, arkada ve yanlarda sivrilen kürklü, faydalı ve tatlı bir saç kesimi. Yönetmesi çok kolay ama ne yazık ki daha serin geceler, bu tür saç kesimi kullanıldığında muhtemelen dayanılmaz olacaktır.

5. Yüksek ve Sıkı

Yüksek ve Sıkı Saç Kesimi

Yaramaz, çılgın ve çılgın görünümü nedeniyle günümüzde en yaygın kullanılan moda ifadesidir. Askeri kesim olarak da bilinen bu, kürkün, üstte yeterince saç bırakan beyninizden uzakta ve yan tarafa doğru fırlatıldığı veya kırpıldığı bir stildir. Geleneksel ancak modern saç kesimi, zarif ve zenginleştirici bir görünümle maksimum çok yönlülüğü sağlar.

Kayıt etmek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *