Categories
Uncategorized

Erkekler İçin 31 Havalı Dalgalı Saç Modelleri (2020 Saç Kesimi Stilleri)

Erkekler için en iyi dalgalı saç stillerini merak mı ediyorsunuz? Hemen hemen tüm klasik ve modern erkek saç kesimleri dalgalı saçlarla çalışır; Aslında dalgalar, en iyi saç stillerine doku, hareket ve hacim eklemede harikadır. Bununla birlikte, aklınızda belirli dalgalı saç kesimleri olsa bile dalgalı saçları şekillendirmenin veya kesmenin bazen zor olabileceğini biliyoruz. Aksine Kıvırcık saç, dalgalı saçlar düz uzar ve uzadıkça dalgalı bir şekil alır. Bu, kısa saç yerine uzun saçı tercih eden, ancak sevdikleri dalgalı saç stillerini bulamayan erkekler ve erkekler için sinir bozucu olabilir.

Neyse ki sizin için araştırmayı sizin için yaptık ve dalgalı saçlı erkekler için çeşitli havalı saç stilleri bulduk. 2020’de dalgalı saçlar için şık uzun ve kısa saç stillerine bir göz atın. bugünün son trendleri benzeri dokulu ürün, taramak, geri kaymış, ve çabuk. Bu modaya uygun saç kesimleri, erkeklerin dalgalı saçlarını nasıl şekillendirdiğini tamamen değiştirecek!

Erkekler İçin Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Kesimi

Dalgalı saçlar, başka hiçbir saç tipinin yapamayacağı benzersiz bir doku sunar. Hacim, hareket ve doğal akışla birlikte dalgalar, doğru saç kesimi stilleriyle eşleştirildiğinde modaya uygun ve havalı görünebilir. Özellikle dalgalı saçak ve kısa dokulu mahsul kombinasyonunu en iyilerden ikisi olarak seviyoruz erkekler için saç kesimi.

Dalgalı Saçlı Erkekler İçin Havalı Saç Modelleri - Uzun Dalgalı Saçak + Düşük Taper Solmaya

Benzer şekilde, dalgalı tarak, bugünlerde berberlerde çok popüler bir seçim gibi görünüyor. Bununla birlikte, biraz uzunluk tercih ederseniz, uzun dalgalı saç modelleri her zaman şıktır. Hangi görünümü seçerseniz seçin, önemli olan şekillendirme sırasında doğru saç ürününü kullanmaktır.

Dalgalı Saçlı Erkekler İçin En İyi Saç Kesimi - Üstte Kalın Dalgalı Saç + Ten Soluk + Sıralı

Dalgalı Saç Nasıl Yapılır

Erkekler için dalgalı saç şekillendirmenin püf noktası iyi bir ürüne sahip olmaktır. Şık ve parlak bir yüzey istiyorsanız, güçlü, en beğenilen pomad. Bununla birlikte, dokulu, mat bir yüzey istiyorsanız, kullanmalısınız. saç jolesi veya kil.

Dalgalı saçlara şekil vermek için şu adımları izleyin:

  1. Saçınızın temiz ve hafif nemli olduğundan emin olun. Her zaman sıcak bir duştan sonra şekillendirme yapmanızı öneririz.
  2. Erkek saç ürününüzü iyice uygulayarak başlayın ve her tarafa eşit bir şekilde dağıtın. Kalın, kısa dalgalı saçlar için, yüzeye nüfuz ettiğinizden ve asi kilitlerinizi evcilleştirmek için tüyleri derinlemesine kapladığınızdan emin olun. Daha uzun saçlar için, elektriklenmeyi önlemek ve kontrolü sürdürmek için saç tellerinizin uçlarına odaklanın.
  3. Ardından istediğiniz görünümü elde etmek için bir tarak veya ellerinizi kullanın. Düzgün ve yapılandırılmış bir görünüm için saçınıza bir tarak geçirin. Dağınık bir stil için parmaklarınızı kullanın.
  4. İstediğiniz dalgalı saç stiline ulaştıktan sonra biraz ısı uygulayın. Düşük ısı ayarında bir fön makinesi kullanarak, erkekler tüm gün sürecek bir görünüm için elektriklenmeyi en aza indirebilir ve tutuşu en üst düzeye çıkarabilir.

Dalgalı Saç Nasıl Şekillendirilir - Dalgalı Saçlar Solmaya

Hem kısa hem de uzun birçok modern erkek dalgalı saç stiliyle, hiç sahip olmadığınızı asla hissetmemelisiniz. iyi stiller seçim için. Yine, dalgaları yönetmek ve evcilleştirmek zor olsa da, saçınızın doğal dokusu aslında herhangi bir saç kesimine benzersiz bir dokunuş katabilir. Bu sadece sizin için doğru görünümü bulma meselesidir.

Herhangi bir erkeğin saç uzunluğuna, tipine ve dokusuna uyacak en iyi dalgalı saç stillerini ve kesimlerini size göstereceğiz.

Fade Üzeri Dalgalı Tarak + Sert Kısım + Sakal

Fade Üzeri Dalgalı Tarak + Sert Kısım + Sakal

Klasik ve modernin en iyilerini birleştiren – ya da şık olduğu kadar profesyonel görünen – bir görünüm arıyorsanız, bu mükemmel tarakla solmuş saç stilinde yanlış gitmek zordur. Zor kısım, klasik zarafetin ipucunu ekler, ancak dalgalı saçlar, modern bir tarakla mükemmel bir şekilde eşleşir. Kısa, bakımlı sakal denge sağlar ve hepsini birbirine bağlar.

Dalgalı Dokulu Üst + Undercut + Sıra

Dalgalı Dokulu Üst + Undercut + Sıra

Bu, yanlarda kısa saç ve üstte daha uzun saç içeren klasik mürettebat kesimine biraz yeni bir yaklaşım. Bu dalgalı yaratmak için dokulu saç modeli, saçınızın yaklaşık iki ila dört inç uzunluğunda olmasına ihtiyacınız olacak ve bir alt kesim için kenarları soldurmayı veya hepsini bir uzunlukta tutmayı seçebilirsiniz. Bu tarz, daha kalın dalgalı saçlara sahip erkekler için en iyisidir; İyi bir pomad, tüm gün boyunca korumanız için gereken kaldırma ve tutmayı sağlamaya yardımcı olabilir.

Düşük Cilt Fade + Kısa Dalgalı Kaygan Geri

Düşük Cilt Fade + Kısa Dalgalı Kaygan Geri

Bu, doğal olarak dalgalı saçlara sahip erkeklerin en sevdiği stildir ve onu ince veya kalın saçlarla oluşturmak mümkündür. Üstteki saç, iki ila üç inç uzunluğunda herhangi bir yerde olmalı ve arkadaki saç, yavaş yavaş aşağı doğru incelmelidir. kel solması. Dokulu kaygan sırt oluşturmak için, istediğiniz tanımı elde edene kadar bir seferde biraz pomad ekleyin, ardından saçınızı geriye doğru itmek ve fırçalamak için ellerinizi (biraz ekstra pomad ile) kullanın.

Dokulu Dalgalı Quiff + Fade

Dokulu Dalgalı Quiff + Fade

Quiff en sıcak olanlardan biridir erkekler için saç modelleri bugün. Kapıdan çıkmadan önce dakikalar içinde oluşturmak yeterince kolaydır, özellikle de bunun gibi harika bir kesimle başlarsanız. Üstteki saç, üç ila beş inç uzunluğunda herhangi bir yerdedir ve soluk taraflar, her yerde solması için alçak ve süper kısadır. Dokulu bir dalgalı stil vermek için çabuk, biraz hafif pomad uygulayın ve ayrı ayrı dalgaları parmak uçlarınızla ayırın. Ardından, bu dokulu bölümleri kademeli olarak öne doğru çekin ve ön tarafta imzalı hızlı süpürme yaratın.

Dalgalı Faux Hawk + Undercut

Dalgalı Faux Hawk + Undercut

Bazen çok abartmadan bir açıklama yapmak istersiniz ve bu tam olarak bu dalgalı sahte şahin saç modeli yapabilir. Yanlardaki geleneksel alt kesim, alından arkaya doğru geniş bir saç şeridi bırakır. Burada farklı uzunluklarda oynayabilirsiniz, ancak üç ila dört inç idealdir. Saçınızın dokusuna bağlı olarak biraz pomad, kil veya balmumu ekleyin ve tek tek dalgaları ayırmak için parmaklarınızı kullanırken saçınızı yukarı ve arkaya doğru kaydırın.

Yan Kısım Dalgalı Saç + Alttan Kesilmiş Fade + Sıra

Yan Parti Dalgalı Saç + Undercut Fade + Line Up

Kısmen dağınık ve kısmen rafine bir görünüm istiyorsanız, bu dalgalı yan kısım saç modeli mükemmel. Şakak, alın ve saç çizgisi etrafındaki keskin çizgiler, taze bir şekil için açıkça tanımlanmıştır. Ayrıca, yan kısım, üstte dağınık dalgalar ile gevşek ve rahat bir şekilde tasarlanmıştır. Bu bölünmüş saç kesimini evde şekillendirmek yeterince basit. Saçınıza mat şekillendirici krem ​​sürün ve her şeyi bir tarafa hafif bir parça ile dağınık ve karışık bırakın.

Kısa Dokulu Kırpma + Yan Süpürme Saçak + Yüksek Solma

Kısa Dokulu Kırpma + Yan Süpürme Saçak + Yüksek Solma

Bu tarz, gücü ve seksiliği ifade eder ve doğru kesimle kendi başınıza başarmanız yeterince kolaydır ve şekillendirme ürünleri. Üstünü bırak orta uzunlukta saç – iki ila üç inç arasında herhangi bir yerde – arka ve yanlarda yüksek bir solma ile. Ardından, dalgalı saçlarınızı öne doğru yana kaydırırken diğerlerini gevşek bir şekilde taramak için şekillendirici bir kil, krem ​​veya balmumu kullanın.

Uzun Katmanlı Dalgalı Saç Modeli

Uzun Katmanlı Dalgalı Saç Modeli

Uzun dalgalı saçları tercih eden erkekler için klasik bir görünüm. Şekillendirmesi ve bakımı kolaydır ve saçınızı uzatmaya karar verdiyseniz mükemmel bir geçiş stili. İdeal olarak, saçınızı arkadaki katmanlarla sadece omuz uzunluğunda tutmak isteyeceksiniz. Tek gereken mükemmel bir ışık tutması şekillendirici krem veya kil dalgalarınızı gün boyunca yerinde tutarken ayırmak ve tanımlamak için.

Dokulu Açısal Saçak + Düşük Konik Solmaya

Dokulu Açısal Saçak + Düşük Konik Solmaya

Bu cesur stil, ince veya ince saçlarınız varsa hacim oluşturmak için idealdir. Ön taraftaki saç, kafanın diğer yerlerine göre daha kalın ve uzundur ve düşük solma, kulakların hemen üzerinde çok kademeli olarak başlar. Bu köşeli saçakları şekillendirmek için gereken tek şey, iyi bir krem ​​veya kıvırcık arttırıcıdır (saç tipinize bağlı olarak) ve saç tellerini tam olarak istediğiniz yere yerleştirmek için birkaç dakika.

Uzun Dalgalı Saç + Sakal

Uzun Dalgalı Saç + Sakal

Orta uzunlukta ve uzun saçları sakalla birleştirmek, dalgalı saçlı erkekler için en sıcak erkek saç stillerinden biridir. Diğer uzun katmanlı dalgalı saç stilleri gibi, saçın uzunluğu üç ila altı inç arasında olmalı ve hacim, akış ve tanım eklemek için katmanlara kesilmelidir. En sevdiğiniz saç ürününü, ön tarafını bir tarafa süpürürken saçınızı şekillendirmek için kullanın ve hafifçe bükün. Kısa sakal, görünümü birbirine bağlar ve daha sağlam bir görünüm oluşturur.

Üstte Kısa, Kalın Dalgalı Saç + Yüksek Kel Solmaya

Üstte Kısa, Kalın Dalgalı Saç + Yüksek Kel Solmaya

Erkekler için kısa saç kesimi her zaman modaya uygun ve en iyi yanı, stil vermenin ne kadar kolay olduğudur. Aslında, stilin çoğu berber koltuğunda başlar ve orta solma, yanlarda ve arkada cilde doğru sivrilir. Kel solması, üstteki kısa ama kalın dalgalıyı gerçekten vurgular. Mürettebat kesimine çok benzeyen bu dokulu saç modeli az bakım gerektirir ve az miktarda mat pomad veya kil ile şekillendirmesi kolaydır.

Dağınık Dalgalı Saçak + Düşük Konik Solmaya

Dağınık Dalgalı Saçak + Düşük Konik Solmaya

Saçak saç modelleri şu anda moda, bu yüzden bu görünüm için gidiyorsanız, dikkat edin. Düşük konik solma yeni, temiz kesilmiş ve bakımı kolaydır. Evde bir saçak şekillendirmek için, kökten uca saçınıza iyi bir saç ürünü uygulayın. Sonra tüm saçlarınızı öne doğru çekin ve rahat, seksi bir görünüm için karışık ve dağınık bırakın. Amaç, kaygısız, rüzgârla savrulmuş bir görünüm olmalıdır.

Dağınık Dalgalı Orta Boy Saç

Dağınık Dalgalı Orta Boy Saç

Uzun Dalgalı Saç + Tam Sakal

Uzun Dalgalı Saç + Tam Sakal

Uzun Dalgalı Saç Modeli + Akış

Erkek Dalgalı Saç Modelleri

Kısa Dalgalı Yan Süpürülmüş Saç + Tıraşlı Taraflar + Kalın Sakal

Kısa Dalgalı Yan Süpürülmüş Saç + Tıraşlı Taraflar + Kalın Sakal

Kalın Dalgalı Crop Top + High Drop Fade

Kalın Dalgalı Crop Top + High Drop Fade

Yüksek Cilt Taper Fade + Shape Up + Dalgalı Üst

Yüksek Cilt Taper Fade + Shape Up + Dalgalı Üst

Kalın Dalgalı Slicked Back Fade + Hipster Sakal

Kalın Dalgalı Slicked Back Fade + Hipster Sakal

Kısa Dalgalı Saçak + Konik Taraflar

Kısa Dalgalı Saçak + Konik Taraflar

Dalgalı Fırçalanmış Sırt Kılları + Düşük Ciltte Solma

Dalgalı Fırçalanmış Sırt Kılları + Düşük Ciltte Solma

Kısa Dalgalı Saç + Yüksek Ten Solması + Tam Sakal

Kısa Dalgalı Saç + Yüksek Ten Solması + Tam Sakal

Dağınık Dalgalı Quiff + Undercut

Dağınık Dalgalı Quiff + Undercut

Yüksek Kel Fade + Doğal Dalgalar

Yüksek Kel Fade + Doğal Dalgalar

Düşük Cilt Bırak Solmaya + Üstte Dalgalı Saç + Sakal

Düşük Cilt Bırak Solmaya + Üstte Dalgalı Saç + Sakal

Dalgalı Modern Quiff + Kısa Kenarlar

Dalgalı Modern Quiff + Kısa Kenarlar

Kalın Kıvırcık Saç + Düşük Kel Solmaya

Kalın Kıvırcık Saç + Düşük Kel Solmaya

Üstte + Kısa Konik Taraflarda Dağınık Dokulu Dalgalı Saçlar

Üstte + Kısa Konik Taraflarda Dağınık Dokulu Dalgalı Saçlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *