Categories
Uncategorized

Erkekler için 15 Taper Fade Cuts

Dışarıdaki tüm damızlıklara göre, bu saç modelleri özellikle sizin için. Erkekler için konik soluk kesimlerle saç stilinize ilginç bir dokunuş ekleyin. Yüz özelliğinizi geliştiren ve yan tasarıma sahip bu soluk saç kesimleriyle modaya uygun olun.

Erkekler için 15 Taper Fade Cuts

1.) Kısmi Sezar Bandı Soluyor

Erkekler için kısmi Sezar bandı solması, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. İki saç stilinin bir kombinasyonu. Saç modeli, onu yarı Sezar ile birleştirdiğinizde en iyi görünüyor ve yarım bant soluyor. Kafanızdaki saçı çok sevmiyorsanız, bu güler yüzlü görünümü deneyin.

erkekler için kısmi sezar konik solmaya kesimler

2.) Dalgalı Konik Solmaya

Kalın saçlarınız varsa ve saçtaki bir miktar kütleyi azaltmak istiyorsanız, dalgalı konik solma sizin için iyi bir seçenektir. Dalgalı konik solma, erkekler için kesilen bantlardan biridir. Saç modeli kalın saçlarda enerjik görünüyor. Daha soğuk bir cilt tonu için en uygun olanıdır. Saç dokunuzu pomad veya saç jölesi ile zenginleştirerek de görünümünüzü büyütebilirsiniz.

erkekler için dalgalı konik solmaya konik solmaya kesimler

3.) Ters Çevrilmiş Konik Solmaya

Ters çevrilmiş konik solma, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde uzunluk kısadır, ancak saç stilinizin daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, o zaman kaygan saç stilini deneyin. Saç modeli, dışarıdaki tüm öğrenciler için en iyisidir. Ayrıca tamamen görülebilecek kulak deldirmeye de gidebilirsiniz.

erkekler için ters çevrilmiş konik solmaya konik solmaya kesimler

4.) Katmanlı Bant Solmaya

Katmanlı bant solması, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Saç stilinize boyut ve derinlik katmak istiyorsanız katmanlı bant solmasını deneyin. Size tamamen daha dolgun bir görünüm verir ve ayrıca kıvırcık desenlerinizi büyütür. Çoğunlukla yuvarlak, oval ve kare yüz şekline uygundur.

erkekler için katmanlı solmaya konik solmaya kesimler

5.) Konik Fade ve Tutma Çubuğu Bıyık

Konik solma ve gidon bıyığı, erkekler için şık konik solma kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde, kısmi pompadour, erkekler için mükemmel bir saç modeli yapan tam bir pompadour gibi hacimli ve yüksek değildir. Saç modeli, saçla denemeyi sevdiğiniz tüm biftekler için en iyisidir.

gidon bıyıklı konik solmaya erkekler için konik solmaya kesimler

6.) Doğal Saç ile Konik Solmaya

Doğal saçla konik solma, doğal harika dokuya sahip oldukları için siyah erkeklerde en iyi şekilde görünür. Erkekler için konik soluk kesimlerden biridir. Siyah erkekler her zaman cesur ve sportif görünüme sahip olmaya çalışırlar. Görünümü büyütmek için, bu saç stilini, korkak bukleler üzerinde ilginç görünen kumral saç rengiyle deneyin.

erkekler için doğal saç taper fade cuts ile konik solmaya

7.) Asimetrik Konik Solmaya

Asimetrik konik solma, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde, yan kısım sevimli görünüyor ve hepsi genel görünüme ilgi katıyor. Açık ten tonu için en uygun olanıdır. Asimetrik konik solmaya sahip bu düzgün ve temiz görünümü deneyin.

erkekler için asimetrik taper fade taper fade cuts

8.) Yüksek Üst Konik Solmaya

Yüksek üst bant solması, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Son moda 90’ların hip-hop saç kesimi. Bu saç stilinde, yüksek üst solma, düzgün bir solma kesimiyle birleştirilir. Saç modeli çoğunlukla tüm yüz şekline uygundur. Tombul erkekler bile bu görünümü deneyebilir. Bu saç stilini havalı gömlekler ve kot pantolonlarla deneyin.

Erkekler için yüksek üst konik soluk kesimler

9.) Koyu Sarışın Kıvırcık Taper Fade

Koyu sarışın kıvırcık konik solma, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde, bant ters yamuk olup, üstte uzun saçlarla düzgün bir saç kesimine sahip olmanızı sağlar. Mükemmel bir görünüm elde etmek için saçınızı her yöne tarayarak saç stilinizi şekillendirin.

koyu sarışın kıvırcık konik erkekler için solmaya kesimler

10.) Gerilmiş Saç Çizgisi ile Yüksek Top

Uzun saç çizgisine sahip yüksek top, erkekler için konik soluk kesimlerden biridir. Uzun saç çizgisine sahip bir kalça üstü ile saç stilinizi tam kontrast ve tavırla alın. Kalın saçlarınız varsa, stil tam size göre. Soluk kesim, görünümünüzü büyütmek için güzel bir özelliktir.

erkekler için gergin çizgiler konik solmaya kesimler ile yüksek top

11.) Kinky Taper Solmaya

Kinky taper fade, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Baş akort aleti olmak istiyorsanız, kinky taper fade’i deneyin. Bu saç stilinde, saç modeli asimetrik konik görünecek şekilde solmaya veya soluklaşmaya neden olan Mohawk. Doğal olarak kutsanmış saç dokusuna sahip oldukları için siyah bir adam için en uygun olanıdır.

erkekler için kinky taper fade cuts

12.) Vurgulanan Taper Fade

Saç stilinizi renklendirmek istiyorsanız, vurgulanan konik solmaya gidin. Bu saç stilinde, bölümleri ve farklı uzunlukları doku ile bölerek saçınızı yukarı doğru fırçalamanız gerekir. Saç modeli, yüz hatlarınızı büyütür ve daha çekici hale getirir.

erkekler için vurgulanan konik solmaya kesimler

13.) Yuvarlak Yüz için Mohawk Taper Fade

Geleneksel olanı daha doğal tutmak için, yuvarlak yüz için Mohawk konik solmasını deneyin. Erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Saç modeli, kıvırcık doku ve soluk alt kesim ile çok doğal görünüyor.

mohawk taper fade for round face taper fade cuts for erkekler

14.) Konik Tasarımlı Kıvırcık Mohawk

Daha kısa bir uzunluk istemiyorsanız ve saçınızı biraz daha uzun bırakmak istiyorsanız, o zaman konik tasarıma sahip kıvırcık Mohawk’ı deneyin. Bu saç stilinde, Mohawk incelmesi, kare saç çizgisi ve traşlı tasarımlarla harika görünüyor.

Kıvırcık mohawk konik, erkekler için tasarım kesimleriyle soluyor

15.) Ön Penye Konik Solmaya

Önden taranmış konik solma, erkekler için konik solma kesimlerinden biridir. Bu saç stilinde, ön saçı sivriltilmiş tarafla daha uzun bırakmanız yeterlidir.

erkekler için ön taranmış solmaya kesimler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *