Categories
Uncategorized

Erkekler için 14 Çekici Kısa Kıvırcık Saç Kesimi

Günümüzde kıvırcık saç modeli kendine özgü görünümü nedeniyle daha popüler hale gelmiştir. Düzleştirmek yerine, birçok kıvırcık saçlı erkek bukleleriyle yaşamayı sever.

Ancak düz saçların aksine kıvırcık saçların bakımı zor olabilir. Bu yüzden erkekler için en iyi yol buklelerini kısa tutmaktır. Bu en sıcak kısa kıvırcık saç modeli trendlerini takip edin ve kendi tarzınızı ifade edin.

En İyi Erkek Kısa Kıvırcık Saç Modelleri

Kıvırcık saçlarınız varsa ve bir sonraki saç kesiminiz için ilham almak istiyorsanız, erkekler için bu kolay ama şık kısa saç görünümlerine bakın.

1. Jimmy Butler

erkekler için kısa kıvırcık saç modelleri

Jimmy Butler’ın saç modeli her zaman aynıydı ve NBA oyuncuları arasında çok popüler oldu. Var üstte nispeten daha uzun kilitlere sahip kısa kenarlar.

Katlanmış, dreadlock’lu adamlar veya AfroHepsi bu kısa kıvırcık saç stilini sadece basit değişikliklerle taşıyabilir. Solmak, çok solmak veya az solmak için kenarları tıraş edebilirsiniz.

2. Paul Pogba

Paul Pogba'nın kısa kıvırcık mohawk

Paul Pogba saçlarıyla oynama şekli ile tanınır. Son birkaç yıldaki farklı saç stilleri, modacılar arasında, özellikle daha havalı tarzları özleyen siyah adamlar arasında çok fazla vızıltı yarattı.

Kısa kıvırcık Mohawk üstte, soluk renkli traşlı yanlar ve önden dolayı bölümlere ayrılmış, hepsi sinirli bir görünüm vermek için toplanıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda bu oyuncu tarafından bir dizi saç modeli benimsendi!

3. Drake Saç Kesimi

erkekler için çok kısa kıvırcık saç modelleri

Drake şarkılarıyla tanınır. Ancak saç kesimi artık yeni bir trend. Kıvırcık saçlı erkekler son zamanlarda bu kısa saç kesimini takip ediyor ve yeni bir trend oluşturdu.

Tarzın traşlı yanları var ve sezar kesimi yukarıda. İstediğiniz yere götürebileceğiniz, bakımı kolay, şık ve az bakım gerektiren bir saç kesimi.

4. Ahmet Genç

kısa saçlar için kıvırcık saç modelleri

Nick Young’ın kıvırcık saç kesimi, Swaggy P saç kesimi olarak da bilinir. Bu kesim, hayranlar arasında çok fazla heyecan kazandı. Özellikle sıkı bukleler veya afro olanlar artık kendi tarzlarını ifade edebilirler.

Bu, traşlı yanları ve başın etrafında kıvrılan sivri afro üst kilitleri olan bir patlama solması Mohawk’tır. Öyleyse, eğer sen havalı bir saç modeli isteyen siyah adamdoğru yerdesiniz.

5. Brody Jenner

kısa ve kıvırcık saçlı erkekler

Brody Jenner saç kesimi hem seksi hem de terbiyeli. Takım elbisesiyle öldürmek isteyen beyler içindir. Kısa, dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa, bu saç modeli az bakım gerektiren ve yüksek verimli bir saç modelidir.

Saçınızı geriye doğru tarayın, biraz dağınık tutun ve saçı yerinde tutan kaliteli bir saç jeli uygulayın. Ayrıca saça biraz parlaklık katacak ve stili canlandıracaktır.

Erkekler için Havalı Fade Saç Kesimi

6. Mika

Mika, bir pop yıldızı olmanın yanı sıra, aynı zamanda bir modacıdır. Dağınık dağınık bukleleri, kıvırcık saçlı genç Y kuşağı arasında çok ünlüdür.

Kaliteli bir şekillendirme jeli ile yerinde tutulan dağınık buklelere sahip bir yan kısım uzun bir yol kat eder. Zahmetsizce sıcak görünmek istiyorsanız, bu saç modeli gece için seçiminiz olmalı.

7. Zac Posen

Bir tasarımcı olan Zac Posen, şüphesiz saçıyla nasıl oynanacağını da biliyor. Bukleleri gerçekten en dağınık ve dağınık ve yine de sıcak görünüyor. Ekstra çaba yok, aşırı şekillendirme yok.

Bu nedenle kısa buklelerini olduğu gibi kucaklamak ve taşımak isteyenler için Zac Posen’in tarzı buna değer. Bu gece yıldızları tıpkı Zac’in yaptığı gibi cezbedin!

8. Eric Dane

Eric Dane yasal bir Heartthrob. McDreamy olarak tanınmasına şaşmamalı. Grey’s Anatomy adlı TV şovu sayesinde birçok kişinin kalbini çaldı. Sadece oyunculuğu değil, buklelerini takma şekli de birçok kişiye ilham verdi.

Onun aracılığıyla sarmaşık ligi saç modelidoğal kısa buklelerimizi zahmetsiz ve zarif bir şekilde nasıl giyeceğimizi öğrenebiliriz. Dalgalı saçlarınız olsa bile bu stili takip edebilirsiniz. Saç boyası almak da görünümü vurgulayacaktır, görünümü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

9. Adrian Grenier

Renkli göz sanatçısı Adrian Grenier, son zamanlarda seksi kıvırcık saçlarıyla hayranının dikkatini çekti. Kısa kıvırcık saçları güzel görünüşünü tamamlar ve onu TV’deki diğer sıcaklığın sembollerinden daha azı yapmaz.

Dağınık ama düzgün bir şekilde tutulan bukleleri hafif sakalla eşleştirilmiş, daha erkeksi bir görünüm veriyor. Bu nedenle, doğal bir görünüm için kıvırcık bir saç modeli istiyorsanız, Adrian’ın saçı bir şaheserdir.

10. Danny Masterson

kısa saçlar için erkek kıvırcık saç modelleri

Dany Masterson’ın saçları geleneksel bir tarza sahip ama asla modası geçmiyor. Adam, şovları veya moda anlayışı yoluyla izleyicisini ve hayranlarını etkilemekte asla başarısız olmaz.

Ağır sakalla eşleştirilmiş çok perişan olmayan bukleler, kendine has bir tarz ifade ediyor. Saç kesimi söz konusu olduğunda retro tarzları takip etmeyi sevenler, Dany Masterson’ın saçlarını takip etmesi en iyisi.

Erkekler İçin Şaşırtıcı Mini Dread Saç Modelleri

11. Bradley Cooper

Hepimiz Bradley Cooper’ı tanıyoruz. Oyuncu ve film yapımcısı Grammy ödülü aldı. Ancak, onun farklı saç modeli şu anda ilgi alanımız. Bu kıvırcık kısa saç kesimi terbiyeli ama sıcak bir görünüm verir. Stili yerinde tutmak için uygulanan az miktarda şekillendirici jel, genel görünümde harikalar yaratacaktır.

12. Tom Hanks

‘Da Vinci Şifresi’ ile tanınan Tom Hanks, kıvırcık saç modeli için ilham kaynağımızdır. Bukleleri kısa ama gevşek ve daha büyük bir çapa sahip. Bu, genel saça hacimli bir görünüm kazandırır. T

Tarzıyla ilgili en iyi şey, minimum çaba ve bakım gerektirmesi ve gün boyu kalmasıdır. Her yerde tek tip saç uzunluğu iyi bir görünüm verir. Bu saç stiliyle eşleştirilmiş temiz bir tıraş görünümü eşsiz görünecek.

13. Morgan Freeman

erkekler için çok kısa kıvırcık saç modelleri

Morgan Freeman bir efsanedir. Filmleri, oyunculuğu ve efsanevi sözleri, hayranlarının kalbinde aşk yaşıyor. Sadece bunlar değil, kendine özgü saç stilinin de takip eden özel bir hayranı var. Düzgün ama şık bir saç modeli arayan asi afro siyah erkekler için bu kısa saç görünümü en iyi seçenektir.

Bir ile düzgün bir şekilde traş edilmiş afro asker traşı tüm ihtiyacın olan. Özellikle yaşlı erkekler veya gri saçlı olanlar, stil ek bir ihtişam verecektir.

14. Usher Raymond

erkekler için kısa kıvırcık saç modelleri

Usher Raymond saç modeli, baştan sona ikonik bir trend. İnce traş edilmiş afro mohawktır. Tarz, Güney Fransa Fade olarak bilinir. Yine, asi Afro’nuzun şık ve havalı görünmesini istiyorsanız, Usher saç modeli sizin tercih ettiğiniz stil olmalı.

Ekstra çaba veya bakım gerektirmez. Bu çok kısa kıvırcık saç kesimleri, bugünlerde kıvırcıklarından her zaman korkan ve saçlarını yönetmesi zor olan siyah erkekler arasında çok popüler oldu. Düzgün bir şekilde tıraşlanmış ince bir sakalla eşleştirin ve görünüşü ister günlük ister resmi olsun istediğiniz her yere taşımaya hazır olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *