Categories
Uncategorized

Erkek Saç Kesimi Kısa Yanlarda Uzun ve Arkası Kaygan

Yanlarda Kısa Üstte Uzun ve Arkada Kaygan

Eşsiz bir saç modeli mi arıyorsunuz? Sayısız seçenek arasında kafanız karıştı mı?

Cevabınız evet ise, erkek saç kesimi kısa kenarlar üstte uzun ve arkaya kaymış. Kısa taraf erkek saç kesimi, bu saç kesimini her türlü hava koşulunda yapabilmenizi sağlar. Üstelik bu saç kesimini korumak da sorun değil. Bu saç kesimine karar vermeden önce, size uygun olup olmayacağını daha iyi anlamak için aşağıdaki ayrıntılara göz atabilirsiniz.

Kısa Kenarlar Uzun Üst – Bu Saç Modeli nasıl görünüyor?

Adından da anlaşılacağı gibi, saç modeli kısa kenarlardan ve üstte uzundur. Yaz sezonu için de mükemmel olduğu anlamına gelir.

Üstte, uzun tüyler geriye doğru kayıyor. Sonuç olarak, resmi kıyafetlerin yanı sıra gündelik kıyafetlerde de iyi görünebilir. Bunun spor yapmak için düşünebileceğiniz en harika saç stillerinden biri olmasının ana nedenlerinden biri.

O rüzgârlı görünümü elde etmek için, tüm tüylerin yüzünüzden çıktığından emin olmak için fön makinesini kullanabilirsiniz. Dolayısıyla doğru görünüme ulaşmak o kadar da zor değil.

Bir saç modeli ararken, size en çok uyacak birini aradığınızı anlıyoruz. Bu nedenle, kararınızı verirken belirli bir saç kesiminin avantajlarına bakmak çok önemlidir. Aşağıda vurgulayacağımız şey budur: –

Neden bu saç stiline gitmelisiniz?

Erkek saç kesiminin kısa kenarlarının uzun üstünün avantajları çoktur:

  • Kısa kenarların ve uzun üst saç kesiminin bakımı kolaydır.
  • Çok fazla zaman gerektirmez. Berber dükkanı ya.
  • Bu bakışı resmi olayların yanı sıra gündelik olaylarda da destekleyebilirsiniz.
  • Kalabalık arasında öne çıkmanıza yardımcı olan eşsiz bir saç modeli.

Pek çok avantajı ile göz ardı edemeyeceğiniz bir saç modeli. Onu ayıran epeyce fayda sunar.

Bu Saç Kesimi için kimler uygundur?

Aklınıza gelebilecek bir başka soru da, en iyi saç kesimi üzerinde uzun kenarları kime uygun olduğu.

1. Oval Yüz Şekline Sahip Bireyler

Oval Yüz İçin Kısa Yan Saç Kesimi

Oval yüz, en yaygın olduğu kadar çok yönlü yüz şekillerinden biridir. Bu yüz şekline sahip kişiler kaygan, dikenli saçların yanı sıra diğer bu tür saç stillerini tercih edebilirler. Bu yüzden; bu da oval yüz şekline sahip kişiler için uygundur.

2. Yuvarlak Yüz Şekline Sahip Bireyler

Yuvarlak Yüzler İçin Kısa Saç Modelleri

Yuvarlak yüz şeklinin avantajı, boyutların simetrik olmasıdır. Çene hattında veya yüzde keskin köşeler yoktur. Bu yüzden; Böyle bir yüz şekline sahip kişiler hemen hemen her saç modeli ile gidebilirler. Kaygan sırtları da içerir. Bu, yuvarlak şekilli bir yüze sahipseniz, bu tür bir saç stilini düşünebileceğiniz anlamına gelir.

3. Elmas Yüz Şekline Sahip Kişiler

Elmas Yüzde Yanlarda Kısa Uzun Üst

Geniş bir elmacık kemiği, bir elmas yüz şeklini karakterize eder. Bununla birlikte, köşeli bir çeneden oluşur.

Bu saç stilinin elmas yüz şekline sahip kişiler için uygun olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz.

Cevap evet, böyle bir yüz şekline sahip bireyler için uygundur. Bunun nedeni, bu saç stilinin yüze daha fazla yükseklik katmamasıdır. Kaygan sırt kalınlığı oldukça küçüktür. Bu yüzden; Elmas yüz şekline sahip kişilerde güzel görünecektir.

Böylece, yüz şekliniz bu üç tipten herhangi birindeyse, bu saç modeli ile gidebilirsiniz. Aksi takdirde, başka saç stilleri aramalısınız.

Bu Saç Stilinin Bakımı Ne Kadar Kolay?

Herhangi bir saç stiline giderken birçok kişinin sahip olacağı açık bir sorudur. Bu yüzden; ilerlemeden önce bu sorunun cevabını bulmak zorunludur.

Cevap şu ki, bu saç stilinin bakımı oldukça basit.

Kısa kenarlar, gerekli hiçbir bakım gerektirmemesini sağlar. Diğer yandan kayganlığı bir jel veya fön yardımı ile elde edebilirsiniz. Bu, bu saç stilini hazırlamak veya sürdürmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Ayrıca, bu saç stilini bir jel veya fön yardımıyla elde etme seçeneği, sizin için daha uygun olan seçeneği seçmenizin kolaylaşması anlamına gelir.

Yani, eğer gitmeyi planlıyorsanız erkek saç kesimi kısa kenarlar uzun üst saç kesimi, yukarıdaki kılavuzumuzu incelemek iyi bir fikirdir. Yukarıdaki kılavuzumuz, bu saç stilinin size uygun olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Kuşkusuz, yukarıda da vurgulandığı gibi doğru yüz şekline sahip olduğunuz sürece sizi daha iyi gösterebilecek bir saç modeli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *