Categories
Uncategorized

En İyi İzlenmeyen Kedi Kumu: Olmaları Gereken Yerde Kalan 9 Litre

Kediler temizlikleriyle tanınırlar, öyleyse neden çöp kutuları bu kadar karışıklık yaratır?

Birçok kedi sahibi gibiyseniz, denemediğiniz hiçbir şeyin kedi kumunu ait olduğu yerde – kutuda tutmaya çalışmadığını hissedebilirsiniz.

Evinizin her yerinde kedi kumunun izlenmesini engellemek için uğraşıyorsanız, çözüm hayal ettiğinizden daha basit olabilir. 5 basit ipucunu öğrenmek için okumaya devam edin kedi kumu izlemesini önlemek ve az takip eden en iyi kedi yavruları için ilk 9 seçimimizi görmek için.

Kedi Çöpünün Her Yerde Takip Edilmesini Önlemek İçin 5 İpucu

Bir kedi sahibi olmak harikadır, ancak evinizin her yerinde kedi kumu bulmak kesinlikle değildir. Neyse ki, izlemeyi azaltmak için yapabileceğiniz bazı basit şeyler var. İşte 5 basit ipucu:

  1. Kümeleri ve kirli kumu çıkarmak için çöp kutunuzu günlük olarak toplayın. Çöp kutunuz kirliyse, kediniz temiz bir yer bulmak için daha fazla zaman harcayacaktır, bu da ayak parmaklarının arasına daha fazla çöp sıkışması anlamına gelir.
  2. Yüksek kenarları olan bir çöp kutusuna geçin, böylece kediniz kutudan çıkarken kedinizin pençelerinden düşme olasılığı daha yüksektir – ayrıca kazarken her yere çöp atmasını da engeller.
  3. Çöp kutusunun dışına bir kedi kumu paspası yerleştirin. İzlemeyi önlemek için en iyi kedi kumu paspasları, kumu çeken silikon veya PVC gibi dokulu malzemelerden yapılır ve kedinizin pençeleri yerine paspasa yapışmasını sağlar.
  4. Kedinizin pençelerini temiz ve düzenli tutun. Uzun tüylü kediler için, kedi kumunun yapışmasını önlemek ve kedinizin pençelerini de düzenli olarak düzeltmek için ayak parmaklarının üzerindeki ve arasındaki tüyleri kırpmak isteyebilirsiniz.
  5. Kediniz kutudan ayrılırken kumu hapsetmek için yerleşik bir izleme pedi bulunan bir çöp kutusu seçin – üstten girişli çöp kutuları da izlemeyi azaltmaya yardımcı olur.

Kedi kumlarının her yerde izlenmesini önlemek için bu ipuçlarını takip etmenin yanı sıra, az takip edilen bir kedi kumuna geçmeyi düşünmelisiniz. İzlemeyen en iyi kedi kumu için en iyi 9 seçimimizi görmek için okumaya devam edin.

En İyi 9 Düşük Takipli Kedi Kumu

Kedi kumu alışverişi söz konusu olduğunda, kararınızı temel alabileceğiniz çeşitli farklı faktörler vardır. Topaklanmayan ve topaklanmayanlar arasında seçim yaptıktan sonra topaklanan kedi kumu kokulu ve kokusuzdur, bir sonraki adımınız takip etmeyen bir kedi kumu bulmaktır.

Aramanızın nerede olacağından emin değilseniz, aşağıda incelenen düşük takipli kedi kumu için en iyi 9 seçimimizden birini deneyin:

Genel Olarak En İyi Az Takip Eden Kedi Kumu: Dr.Elsey’nin Ultra-Premium Topaklanan Kedi Kumu

Düşük takip eden bir kedi kumu arıyorsanız, Dr. Elsey’nin Ultra-Premium Topaklanan Kedi Kumu’nu öneririz. Bu birinci sınıf kedi kumu, düşük izleme ve koku kontrolünün mükemmel bir kombinasyonunu sunmak için benzersiz bir ağır, iz bırakmayan granül ve orta taneli kil karışımına sahiptir. Bu kedi kumu, daha taze bir kedi kumu kutusu için temas halinde nem ve kokuları hapsederek sert topaklanma hareketi sunar. Ayrıca, sıkı kümelerin toplanması daha kolaydır ve israfı en aza indirmeye yardımcı olurlar. Ayrıca bu çöpün% 99,9 tozsuz ve hipoalerjenik olmasını da seveceksiniz, bu da onu hem kedileriniz hem de aileniz için harika bir seçim haline getiriyor. Ayrıca, çok kedili evler için tasarlanmıştır, bu da uzun süreli koku koruması sağladığı anlamına gelir.

Artıları: Ağır, iz bırakmayan granüller, sert topaklanma hareketi için birinci sınıf kil, nemi ve kokuları hapseder, çoklu kedi formülü,% 99,9 tozsuz ve hipoalerjenik

Eksileri: Kümeler zamanla parçalanabilir, biraz ağır olabilir (özellikle ıslakken)

Piyasadaki en popüler kedi kumları söz konusu olduğunda, bu Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Litter kesinlikle listeyi yapıyor. Bu formül, çok kedili evlerde bile yedi günlük tam koruma sağlamak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Kokuyu engelleyen ve çöp kutusunu toplama işinizi kolaylaştıran sert, sıkı kümeler oluşturan özel bir nemle aktive olan mikro granül karışımına sahiptir. Bu kümeler, kokuları uzaklaştırmanın yanı sıra, evinizi temiz tutmanın yanı sıra taze kokmasını sağlayan izlemeyi azaltmaya da yardımcı olur. Bu aynı zamanda ultra düşük toz formülüdür.

Artıları: Sert ve sıkı kümeler oluşturur, nemle etkinleşen mikro granüller oluşturur, temas halinde kokuları yok eder, izlemeyi azaltır, kokuları 7 gün boyunca hapseder, çoklu kedi formülü

Eksileri: Bazı kediler kokuyu sevmez, koyu renk öbekleri gizleyebilir

En Uygun Fiyatlı Seçimimiz: Frisco Multi-Cat Toplanabilir Kedi Kumu

Yüksek kaliteli, az takip edilen bir kedi kumu arıyorsanız, bunun için küçük bir servet ödemeniz gerekmez. Bu Frisco Multi-Cat Toplanabilir Kedi Kumu, bankayı sarsmayacak harika bir seçimdir. Bu topaklanan kedi kumu, amonyak kokularını anında etkisiz hale getirmek ve sıkı, koku giderici kümeler oluşturmak için anında çalışarak günün her saati üstün koku kontrolü sunar. Doğal kilden yapılan bu çöp az tozludur ve ilave koku, parfüm veya boya içermez. Ayrıca, çok kedili evler için idealdir.

Artıları: Üstün koku kontrolü, sıkı sert kümeler oluşturur, kolay kepçelenir, çok katlı formül, doğal kil malzemeler, düşük toz, düşük izleme formülü, koku içermez

Eksileri: Kümeler zamanla parçalanabilir

Takip Etmeyen 6 En Beğenilen Litre

Yukarıdaki üç seçenek, takip etmeyen kedi kumu için en popüler seçimlerimiz olsa da, orada birçok başka seçenek var. İşte takip etmeyen altı en yüksek puanlı kedi kumu:

Dünyanın En İyi Topaklanan Formülü Kedi Kumu

İzlemeyi azaltmak için hızlı topaklanan bir çöp arıyorsanız, Dünyanın En İyi Topaklanan Formülü Kedi Kumu’nu düşünün. Bu kedi kumu, uzun süreli performans için konsantre güç sunarak evinizin taze ve temiz kokmasını sağlar. Kokuları anında hapseder ve çıkarması kolay sert, sıkı kümeler oluşturarak onları kilitler. Ayrıca, bu çöp tamamen doğal sıkıştırılmış mısırdan yapıldığı için tamamen silika tozu içermez – bu, yavru kediler ve hassas kediler için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca çevre dostu ve kolay temizlik için tamamen sifon çekilebilir olmasını da seveceksiniz.

Artıları: Konsantre formül, kokuları hapseder, sert ve sıkı topaklar oluşturur, kolayca toplanır, temas halinde amonyağı nötralize eder, doğal kil malzemelerinden yapılmıştır,% 99 tozsuz formül, çevre dostudur

Eksileri: Kil çöpü kadar kokuyu da kontrol edemeyebilir, bazı kediler kokudan hoşlanmaz

Dr.Elsey’nin Kedisi Çok Kedi Kumu Çekiyor

En iyi eğitimli kedi bile bazen tüm evinizi bir çöp kutusuna dönüştürebilen çöp kutusunu kullanırken sorunlar geliştirir. Kedinizi her yerde çöpleri izlemeden yoluna sokacak bir şey arıyorsanız, bu Dr. Elsey’in Kedisi Çok Kedi Kedisi’ni düşünün. Bu çöp, üstün koku kontrolü için sert, sıkı kümeler oluşturan çok katlı bir dayanıklılık formüldür. Evinizin ve çöp kutunuzun taze kokmasını sağlamak için temas halinde nem ve kokuları emer. Sert kümeler ile, kedi kum kabını almak daha kolaydır, bu da onu seçici kediniz için daha temiz tutar. Ayrıca, bu kedi kumu% 99 tozsuz formüle sahiptir ve aynı zamanda düşük izleme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda doğal bir bitki kokusuna ek olarak, seçici kedinize hitap etmek için ideal parçacık boyutuna ve dokuya sahiptir.

Artıları: Çöp kutusu sorunlarının çözülmesine yardımcı olur, çok kedili dayanıklılık,% 99 tozsuz formül, üstün koku kontrolü, sert ve sıkı kümeler oluşturur, eleme çöp kutuları ile çalışır, ideal parçacık boyutu ve dokusu

Eksileri: Bazı kediler kokudan hoşlanmaz, zamanla kümeler parçalanabilir

Fresh Step Aşırı Koku Kontrolü Topaklanan Kedi Kumu

Mükemmel ve uzun süreli koku kontrolünün yanı sıra düşük izleme sunan bir kedi kumu için Fresh Step Extreme Koku Kontrolü Topaklı Kedi Kumu seçeneğini değerlendirin. Bu kedi kumu, CarbonPLUS teknolojisi sayesinde kokuları hızla nötralize ederek koku kontrolünü en uç noktaya taşır. Temas halinde sıvıyı emerek, kokuyu engelleyen sert ve sıkı kümeler oluşturur – ayrıca çöp kutunuzun ve evinizin taze kokmasını sağlamak için taze Febreeze kokusuna sahiptir. Bu kedi kumu, kokuya neden olan bakterilerin büyümesini durdurmaya yardımcı olmak için antimikrobiyal maddeler içerir. Sonuç olarak, aynı zamanda düşük izleme özelliğine sahip mükemmel bir koku kontrollü kedi kumudur. Koku kontrolünün zorunlu olduğu çok kedili evler için özellikle iyidir.

Artıları: Üstün koku kontrolü, CarbonPLUS teknolojisi kokuları etkisiz hale getirir, taze Febreeze kokusu, antimikrobiyal maddeler bakterileri öldürür, sert sıkı kümeler oluşturur, kolayca çıkarılabilir

Eksileri: Koku bazı kediler için çok güçlü olabilir, ambalajlama biraz tuhaftır

Cat’s Pride Fresh & Light Kokusuz Kedi Kumu

Kedi kumu ağır olabilir, ancak bu Cat’s Pride Fresh ve Hafif Kokusuz Kedi Kumu hafiftir ve kullanımı kolaydır. Bu kedi kumu sadece hafif performans için tasarlanmamıştır, aynı zamanda yapay kokular kullanılmadan evinizin taze kokmasını sağlamak için yapılmıştır. Bu çöp, toplaması kolay sert, sıkı kümeler oluşturmak için sıvıyı emerek temas halinde kokuyu hapseder ve ortadan kaldırır. Ayrıca sert topaklanma eylemi, çöp kutusu atıklarının azaltılmasına yardımcı olur. Ayrıca bu çöpün% 99 tozsuz olduğunu ve parfüm ve boya içermediğini, bu da onu yavru kediler ve hassas kediler için ideal bir seçim haline getirdiğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Aynı zamanda düşük takipli bir formüldür, böylece evinizin her yerine dağılmış çöp bulamazsınız.

Artıları: Hafif ve kullanımı kolay, yapay kokular içermez, temas halinde hapseder ve kokuları ortadan kaldırır, sert ve sıkı kümeler oluşturur,% 99 tozsuz, düşük takip, uygun fiyat

Eksileri: Islak altlık kutunun altına yapışabilir, yığınlar zamanla parçalanabilir

Blue Buffalo Doğal Taze Hızlı Topaklanan Kedi Kumu

Tamamen doğal topaklanan kedi kumu için Blue Buffalo Naturally Fresh Quick-Clumping Cat Litter’ı öneriyoruz. Ceviz kabuklarından yapılan bu kedi kumu, koyu bir renge sahipken çevre dostudur ve neredeyse tamamen tozsuzdur. Bu çöp, evinizin ve çöp kutunuzun daha uzun süre daha taze kokmasını sağlamak için kokuları hapseden sert, sıkı kümeler oluşturmak için sıvıları hızla emer. Kepçelenmesi kolaydır ve o kadar emicidir ki, bir torba üç torba killi çöpün işini yapar. Bu çöp, çok kedili evler için harikadır ve kedinizin pençelerine yapışmaz, bu da onu düşük izleme yapar.

Artıları: Doğal malzemelerden yapılmıştır, sıvıyı hızlı bir şekilde emer, kümeleri kolayca toplayabilir, çok kedili evler için harika, neredeyse tozsuz formül, düşük izleme formülü

Eksileri: Koyu renk kümeleri gizleyebilir, ıslak altlık çöp kutusunun altına yapışabilir

Dünün Haberleri Kokusuz Kedi Kumu

Geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış emici bir kedi kumu arıyorsanız, Dünün Haber Kokusuz Kedi Kumu’nu düşünün. Tamamen geri dönüştürülmüş gazeteden üretilen bu kedi kumu çevre dostudur ve tamamen toksik değildir. Kimyasallardan ve kokulardan tamamen arınmış olan bu kağıt kedi kumu, yavru kediler ve hassas pençeleri olan kediler için idealdir. Topak oluşturmasa da sıvıyı çok hızlı emer ve oldukça uygun maliyetli bir seçenektir. Emicilik, kokuyu kontrol etmeye yardımcı olur, ancak yine de altlığı haftada bir değiştirmeniz gerekebilir. Ayrıca büyük peletlerin izlemeyi büyük ölçüde azalttığını ve bunun neredeyse tozsuz bir formül olduğunu bilmekten memnuniyet duyacaksınız.

Artıları: Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir, sıvıyı hızlı bir şekilde emer, büyük peletler hassas ayaklar üzerinde naziktir, düşük izleme formülü, neredeyse tozsuz, çok uygun fiyatlı, yapay kokular ve kimyasallar içermez

Eksileri: Topak oluşturmaz, kepçe veya elemek zor olabilir, ıslak altlık kutuya yapışabilir

Tüm kedi yavrularının eşit yaratıldığını düşünme hatasına düşmeyin. Doku, koku ve topaklanma kabiliyetindeki farklılıklara ek olarak, farklı kedi kumu türlerinin diğerlerine göre izleme olasılığı daha yüksektir.

Evinizi temiz tutmak (ve kedi kumunuzu ait olduğu yerde tutmak) istiyorsanız, takip etmeyen en iyi kedi kumu için en iyi 9 seçimimizden birini deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *