Categories
Uncategorized

En İyi Cımbız – Yorumlayıcı

Pek çok bayan, birkaç farklı cımbız olduğunu biliyor olabilir, ancak ortalama bir beyefendi, kabul edelim ki, kadınlar onları erkeklerden daha sık kullanıyor. Ancak cımbız, erkeklerin de sahip olması gereken önemli bir araçtır. Sadece bir set kullanmamızın zamanı gelene kadar farkına varmayız.

Bir çeşit ‘Cımbız 101’ tanıtımına ihtiyaç duyan adamlardan biriyseniz veya şu anda piyasadaki farklı tarzlarda cımbızlarla hangilerinin en iyileri olduğunu bilmeniz gerekiyorsa, işte size yardımcı olacak bir kılavuz.

Farklı Cımbız Türleri

Eğik Uçlu Cımbız

En yaygın kullanılan cımbız seti, klasik eğik uçlu cımbızlardır. Eğimli kenarı üstten veya ortadan çekilebilecek çeşitli tüyleri koparmak için kullanırsınız ve uç, biraz daha fazla hassasiyet gerektiren saç yolma için kullanılabilir.

Uçlu Cımbız

Bazen erkekler ve kadınlar, ya çok ince ya da çok kısa olan, yerinde olmayan kıllarla ilgili sorunlar yaşarlar. Bu, bir dizi sivri uçlu cımbız kullanmayı düşüneceğiniz zamandır. İnsanlar ilk bakışta keskin ucu görürler ve kullanmanın tehlikeli olduğunu düşünürler ve elleriniz sabit değilse çok iyi olabilirler. Ancak bir kıymığı çıkarmanız gerekiyorsa bunlar kullanışlı olabilir ve sadece tırnaklarını tasarlamaktan hoşlanan kadınlar, yapay elmas gibi küçük parçaları alıp yerine koymak için kullanır.

Sivri Eğimli Cımbız

Bir sonraki cımbız türü, bir çift klasik eğimli uç ve bir dizi sivri uçlu cımbız olan sivri uçlu cımbızı karıştırırsanız elde edeceğiniz şeydir. Bu, her iki dünyanın da en iyisidir çünkü eğimli kenarı veya ucu kullanma seçeneğiniz vardır. Yine de, bu setteki keskinlik, sivri uçlu sivri uçlu normal bir uç uçlu cımbız setiyle karşılaştırılmamalıdır.

Yuvarlak Uçlu Cımbız

Bunlar muhtemelen kullanabileceğiniz en güvenli cımbız türüdür. Daha önce bahsedilenlerin tüm kapma kabiliyetine sahip olmadıkları kabul edilirse, farklı açılardan tüyleri yakalamanıza izin verirler. Yuvarlak uçlu bir set, aynı anda bir miktar tüyü tutabilir, ancak bir veya iki kılı doğru bir şekilde cımbızlamak için iyi değildir.

Düz Uçlu Cımbız

Erkekler düz uçlu cımbızı çok az kullanırlar, ancak kadınlar bunları kirpik gibi şeyler için çok kullanır. Bunlar tüyleri çekiştirmek için pek iyi değildir, çünkü normalde çok fazla tüyü aynı anda yakalayacak ve bakım yapmak istediğiniz alanı düzensiz görünerek terk edeceklerdir.

Kemerli pençe cımbız

Bazen vücudunuzun belirli bir bölgesinde cımbız yapıyorsanız, tuttuğunuz kıl miktarını gerçekten görmek zor olabilir. Burası, bir dizi kemerli pençe cımbızının işe yaradığı yerdir, çünkü uç, çektiğiniz alanı daha iyi görebilmeniz için yeterince genişletilmiştir. Bu türdeki ipucu düzdür, bu nedenle çoğu tımar işinde kullanmak güvenlidir.

Geniş tutuşlu Cımbız

Bunlar satın alabileceğiniz en büyük tür. İyi bir iş çıkarmak için ellerini bir cımbızla daha fazla tutmaları gerektiğini düşünen insanlar içindir, ancak birçok erkek ve kadın hala doğru şekilde kullanmanın çok büyük olduğunu düşünüyor. Bu sadece kişiye ve onu ne için kullandığına bağlıdır.

Cımbız Ne İşe Yarar?

Kaşları Tımar / Unibrows Önlemek

Kaşlarınızı fırçalamaya çalıştığınızda, her zaman düzleşmeyen bir veya iki kıl vardır. Losyondan vazelin, parmağınızı yalamaya ve tükürüğünüzü aşağı kalması için kullanmaya çalıştıktan sonra (bunu daha önce yaptığınızı biliyorsunuz) saçın gitmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. Ve bir cımbız seti mükemmeldir. Bu özel bakım görevi için klasik eğimli uç setini kullanabilirsiniz. Ancak, bir kaşsız başlayan tüyleri almaya çalışıyorsanız, sivri uçlu bir set muhtemelen size daha fazla yardımcı olacaktır, çünkü muhtemelen ne kadar derin olduğuna bağlı olarak, eğimli kenarı kullanmaktan uç uca gidip gelmek isteyeceksiniz. kıllar gömülüdür. Yuvarlak ipuçları da bu tımar görevi için iyidir.

Sakal ve Bıyıkların Düzeltilmesi

Sakalınızın göremediğiniz kısmını çenenizin altına sürdüğünüzde cildinizde pürüzlü bir yer hissediyor musunuz? Engebeli doku zamanla gelişmiş olabilir ve kötü bir tıraş bıçağından cildinize uymayan bir krem ​​kullanmanıza kadar her şeyden kaynaklanmış olabilir. Bazen, bu olduğunda, bu düzensiz yerlerde büyüyen tüylerin dışarı çıktıkları yumrudan çekilmesi gerekir. İyi bir kavisli pençe veya sivri uçlu cımbız setinin size yardımcı olabileceği yer burasıdır.

Görünmez Burun Kılları

Burun tüylerinizin geri kalanı iyi davranabilir, ancak beklenmedik zamanlarda halka kendilerini göstermeleri gerekenler vardır. Bu, Tip II burun kılı denen şeydir, rastgele anlarda kıvrılıp açılır (Tip I burun kılları her zaman düz, uzun ve dikkat çekicidir). Tip I veya Tip II burun kıllarınızdan daha rasgele görünümler elde ederseniz, sivri uçlu veya eğimli bir cımbız seti onları güzelce tutacaktır. Ancak, olası ağrıyı azaltmak için cımbızlamadan önce çektiğiniz burnun kenarını uyuşturmak için bir bez ve bir parça buz alın.

Siyah Noktaları Çıkarma

Cildi sıkmak ve birkaç siyah noktayı yakalamak için parmak uçlarınızı kullanmaya çalışmak yerine, belki bir dizi klasik eğik uç veya sivri uçlu cımbız deneyebilirsiniz.

Kıymıkları Çıkarma

Eğer dışarıda biriyseniz, kıymıklar hakkında bir iki şey biliyorsunuzdur. Mantar enfeksiyonlarına neden olabileceğinden onları asla uzun süre evde bırakmamalısınız. Bu tür enfeksiyonun bir işareti, bir kişinin kıymıktan sonra bir satırda kırmızı yumrular görmeye başlamasıdır. Kıymığın ne kadar derin olduğuna bağlı olarak sivri uçlu, eğimli bir uç, sivri eğimli bir uç veya hatta kemerli bir pençe seti bile kullanabilirsiniz. Yine de, kendinize zarar verme veya durumu daha da kötüleştirme korkusuyla bir dizi cımbız kullanmaktan çekiniyorsanız, bir tıp uzmanına görünmek her zaman daha iyidir.

5 En İyi Cımbız

Lifestance 4 Parçalı Hassas Cımbız

En İyi Çok Yönlü Cımbız

Her yönden en iyi cımbız için, onu harika bir sete daraltmamız gerekiyordu. Lifestance 4 Parçalı Hassas Cımbız, çünkü belirli amaçlar için kullanılan birkaç farklı tür vardır.

Seçim Yapabileceğiniz Bir Çeşit

Açı almanın bu kadar zor olduğu bir yerde saçınız mı var? Belki sette açılı uçlardan birini kullanabilirsin. Hayatınızı kurtarmak için eline geçemeyeceğiniz kısa, inatçı, inatçı olanlar olduğunda ne olacak? Bunlar, bu gruptaki düz uçlu cımbızların kısa sürede işleyebileceği tüylerdir. Ve tabii ki, köke yakın tutmanız gereken tüyler için, sivri uçlu cımbızınızı kullanın, ancak dikkatli olun… keskindirler.

Kullanımı kolay

Bunların birçok kullanım alanı vardır ve çeşitli yerlerde tüyleri çok kolay hale getirir. En iyi sonuçları elde etmek için, belirli bir yerden koparmak istediğiniz yere odaklandığınızda, kendinize ılık, nemli bir bez alın. Cımbızı kullanmak üzere olduğunuz alana ayarlayın, ardından devam edin.

Artıları

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla cımbız
 • Uzun ömürlü paslanmaz çelik
 • Erkekler ve kadınlar için iyi
 • Kompakt taşıma çantası

Eksileri

 • Set, yuvarlak uçlu bir cımbız seti içermez

Apex Orijinal

En İyi Yuvarlak Uçlu Cımbız

En güvenli erkek cımbız türlerinden biri yuvarlaktır ve bu Apex Orijinal Yuvarlak Uç kulaklar ve kaşlar için harikadır. Ve bir Ömür Boyu Garanti ile birlikte gelirler.

Kaş / Kaş Bakımı İçin Harika

Sırf unibrows ailenizin DNA’sında olabileceği için, bu, spor yapmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Ve bu Apex modeli gibi kaliteli yuvarlak uçlu cımbız, alnınızın ortasında kaybolmasını istediğiniz tüyleri almak için harikadır. Bazı kıllar diğerlerinin zıt yönlerine gittiğinde ve yapışkan göründüğünde, normal kaşlarınızın da bakımı gerekecektir. Yuvarlak bir cımbız seti, gözlerinizin etrafındaki tüyler için kullanmak daha güvenli hissettirir.

Ömür boyu garanti

Apex, bu ürünün arkasındadır ve bir ömür boyu sürecek kalitesini garanti eder. Aynı zamanda güzel bir el yapımı deri seyahat kılıfı ile birlikte gelir, ancak cımbızın arka ucu kasadan biraz dışarı çıkar. İlk bakışta cımbız, kasanın içindeyken bıçak gibi görünür. Ancak endişelenmeyin, ürün TSA onaylıdır. Bu set özellikle dört inç uzunluğunda daha büyük elleri olan erkekler için yapılmıştır ve bu yuvarlak uçlar aynı zamanda istenmeyen kulak tüylerini güvenli ve etkili bir şekilde alır.

Artıları

 • Saçları kaş ve kulaklardan güvenle çeker
 • Kullanışlı taşıma çantası
 • Ömür boyu garanti

Eksileri

 • TSA onaylı olmalarına rağmen, şüpheli görünebilirler ve bazı durumlarda ne olduklarını göstermek için onları havaalanında çekmeniz gerekebilir.

Cımbız Paslanmaz Çelik Uçlu Cımbız

En İyi Nokta Uçlu Cımbız

Cımbız Paslanmaz Çelik Uçlu Cımbız çeşitli renklerde gelir ve cilt yüzeyinin hemen altındaki şeyleri düzeltmek için çok faydalıdır.

Batık Tüylere Yardımcı Olur

Erkekler çoğu zaman bir tıraş bıçağı yumruğu nedeniyle gelişen batık saçlarla ilgili bir deneyime sahip olacaklar. Yine de, doğal olarak kıvırcık saçlı bir erkekseniz, tüylerin yanlara ya da geriye doğru cildin içine doğru uzadığında ortaya çıkmaları nedeniyle, batık tüylere daha duyarlı olabilirsiniz. Tweezerman’ın bu modeli gibi hassas bir sivri uçlu cımbızın kullanışlı olacağı yer burasıdır. Cımbızın yüzeyini kavraması kolaydır ve saçın kökünden çıkarılırken tüye tutunmasını kolaylaştırır.

İyi Kat Hizmetleri Onay Mührü

Cımbız gibi öğeler İyi Temizlik Onay Mührü aldığında bu, ürünün İyi Temizlik Enstitüsü’ne (GHI) gönderilmiş olduğu anlamına gelir. Burada mühendisler ve bilim adamları test edip değerlendiriyor ve nokta cımbızlar Sağlık, Güzellik ve Çevre Bilimleri bölümü tarafından inceleniyor. Ürünün ambalajlanma şeklinden tüketicilere ürünle ilgili yapılan iddialara kadar her şey incelenir ve Cımbız, bu özel cımbızlar için bu saygın mührü almak için tüm testleri geçti.

Artıları

 • Kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir
 • Kusursuz hizalanmış ipuçları
 • Tutması kolay

Eksileri

 • İpuçları keskindir, bu nedenle göremediğiniz bedensel yerlerde yardıma ihtiyacınız olabilir

Mehaz Professional Eğimli Pençe

En İyi Pençe Cımbız

Güvenli bir yüz kılı cımbızlama deneyimi için bunlar Mehaz Professional Eğimli Pençe cımbız, kaşlar, sakallar, bıyıklar ve görünür kulak kılları için uzun ömürlü bir çözümdür.

Yüz Tüy Alma

Yerinde olmayan kıllar birdenbire uzar ve örneğin bıyığınızın etrafında kestiğiniz diğer tüylerden daha hızlı ve daha uzun uzama eğilimindedir. Çok fazla yüz kılı olmayan bir erkek olsanız bile, bu rastgele kıllar görünüşünüzü mahvedebilir. Günlük sakalınız yoksa ve çoğunlukla bıyık ve çene sakalı dışında yüzünüz açıksa bu kıllar bazen yanaklarınızda görünecek ve bıyık gibi çıkacaktır. İşte bu Mehaz Profesyonel Eğik Pençe cımbızlarının en iyi olduğu yer burasıdır, çünkü bu tüyleri düz kenarlı pençe ile güvenle yakalayabilir ve yüzünüzü kazımaktan korkmazsınız.

Kaş şekillendirme

Gözlerinin etrafında bir cımbız seti kullanırken, kesinlikle gerekli olmadıkça sivri uçlu bir set istemezsin. Ait olmayan başıboş kaşlar için pençe cımbızları iyi bir seçimdir, çünkü daha net bir görüş için ucun açık bir şekilde inşa edilme şekli sayesinde daha iyi görebilirsiniz. Bu özel paslanmaz çelik çift, cımbızı çok kullanmayanların kullanım sırasında ellerini iyi bir şekilde kavrayabilmeleri için geniş ve düz yapılmıştır.

Artıları

 • Dayanıklı paslanmaz çelik
 • Daha iyi kavrama için geniş

Eksileri

Tenartis Sivri Eğik Saç

En İyi Sivri Eğimli Cımbız

Sivri uçlu ve eğimli bir cımbız seti arasında kullanışlı bir karışım için bu Tenartiz Sivri Eğimli Saç Cımbızı size her iki dünyanın da en iyisini verir.

Profesyonel Kalite

Bu kaygan set İtalya’da üretilmiştir ve dayanıklı cerrahi paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu, setin sterilize edilmesini kolaylaştırır ki bu çok önemlidir, çünkü tamamen farklı bir görev için kullanırken üzerlerinde hiçbir şey kalmadığından veya kurumuş olmadığından emin olmak istersiniz. Örneğin, kıymığı çıkarmak için kullandığınızda, batık bir saç üzerinde çalışırken daha sonraki bir zamana kadar mikropları getirmek istemezsiniz. Bu güzel set 3 inç uzunluğunda ve 4 inçlik siyah bir kasayla geliyor.

Çoklu Kullanımlar

Sivri uçlu cımbızlara sahip olmanın en iyi yanı, bir anda yüzünüzün çeşitli yerlerinde istenmeyen tüyler gibi şeyler için eğimli tarafı kullanabilmeniz, ardından bir sonraki anda daha hassas işler için ucu kullanmanız gerekebilmesidir. Bununla ilgili ipuçları da el yapımı.

Artıları

 • Çoklu kullanımlar
 • Cerrahi paslanmaz çelik
 • Kullanışlı taşıma çantası

Eksileri

 • Bunları vücudun göremediğiniz bölgelerinde kullanmayın, çünkü uçları keskindir; gerekirse başka birinden yardım alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *