Categories
Uncategorized

Eğitmenler ve Yöneticiler için Anlayışlı Yeni Özellik: MHD Raporlarına Giriş

MHD HQ’da üyelerimizin hayatını kolaylaştırmak için platformumuzun işlevselliğini sürekli geliştiriyoruz. En son teknolojik sunumumuzdan özellikle memnunuz: Raporlar.

Eğitmenler (kolejlerde, akademilerde veya eğitim salonlarında) ve salon yöneticileri için özel olarak tasarlanmıştır, Raporlar Öğrencinizin ve salon takımı üyelerinizin kendilerine ayrılmış oynatma listeleri aracılığıyla ilerlemesinin ayrıntılı bir dökümünü görmenizi ve kullanıcıların öğrendikleri öğrenmeyi kanıtlamak için raporları indirmenizi sağlar.

MHD Raporlarının özellikleri ve faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uzaktan öğrenmenin hızla yeni normal hale geldiği bu zorlu zamanlarda neden özellikle yararlı olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

Öğrencilerin ilerlemesiyle ilgili ayrıntılı bilgileri keşfedin

Öğrencilerin ilerlemesi hakkında ayrıntılı bilgi

MHD Raporlar MHD platformunda öğrencilerin ilerlemesi hakkında benzersiz bilgiler sunar. Bunu, öğrencilerinizin veya salon takımı üyelerinin neler yaptığını tam olarak görmek için kullanabilirsiniz – uzaktan bile öğrenmeyi izlemeyi ve kanıtlamayı kolaylaştırır.

Yeni işlevsellik size şunları gösterir:

  • Öğrencilerin veya ekip üyelerinin bir bakışta dökümü – son oturum açma tarihi, oturum açma sayısı ve ayrılanların sayısı dahil oynatma listeleri (bilmeyenler için çalma listesi, kişiselleştirilmiş eğitim programları oluşturmak için eğiticilerimizi kullanarak öğrenimi kişiselleştirmenize olanak tanır)
  • Dağılımı çalma listesi – Ayrılan her oynatma listesinin toplam uzunluğu ve tamamlanan her oynatma listesinin yüzdesi dahil olmak üzere ayrıntılı bilgilere erişmek için bir kullanıcıyı tıklamanız yeterlidir
  • Eğiticiye göre döküm – Her birinin dakika cinsinden uzunluğu da dahil olmak üzere öğreticiye göre bir döküm ortaya çıkarmak için oynatma listesinin kendisine tıklayın ve uzaktan öğrenmeyi kanıtlamayı kolaylaştırın

Ayrıntılı raporlama ile uzaktan eğitimi izleyin

Uzaktan eğitimi izleyin

Eğitimcimiz ve salon ortağı üyelerimizin uzaktan öğrenmeyi kanıtlamasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak istedik. Bu nedenle, şimdi 2 tür raporu indirmeyi mümkün kıldık:

  • Özet raporlar – tüm öğrencilerinizi veya ekip üyelerinizi kapsayan bir Excel sayfasında ilerleme hakkında kapsamlı bir genel bakış sağlayın
  • Bireysel kullanıcı raporları – oynatma listesine, öğreticiye ve tarihe göre döküm öğrenimi, dakikalar içinde ne kadar öğrenmenin tamamlandığını tam olarak kanıtlamanıza olanak tanır

Tüm faydaları keşfetmek için yeni sezgisel özelliğimizi keşfedin

Yeni sezgisel özellik

Avantajlar için çok fazla – ama en son teknolojimizi nasıl kullanıyorsunuz?

Bir öğretmen veya salon yöneticisi MHD üyesiyseniz, Raporlar hesabınıza zaten eklendi – bu yüzden zaman kaybetmeyin… kontrol edin!

Giriş yaptıktan sonra, “Kitaplığım” ve “Oynatma Listem” in yanında “Raporlarım” ı görebileceksiniz. Oradan, tamamen sezgisel – tıpkı bizimle çalışmanın her yönü gibi.

Birinci sınıf uzaktan eğitim kaynağımızı keşfedin

Birinci sınıf uzaktan eğitim kaynağı

Size kuaförlük eğitimini kişisel hale getirme esnekliği veren ve öğrencilerin veya salon ekip üyelerinin tamamladığı saatleri kanıtlayan bir çevrimiçi eğitim platformu arıyorsanız – veya şu anda sitemize erişmek isteyen bir üyeyseniz Raporlar işlevsellik – yardımcı olmak isteriz.

MHD, kuaförlük öğrencilerine ve kuaför ekiplerine kişiselleştirilmiş eğitim programları ve kanıt öğrenimi içeren yüksek kaliteli bir eğitim platformuna erişim sağlayan 500’den fazla birinci sınıf kuaförlük ve berberlik eğitimine ev sahipliği yapıyor – ve bu olağanüstü zamanlarda size yardımcı olmak için harika indirimler sunuyoruz .

Daha fazlasını bul

Mutlu haberler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *