Categories
Uncategorized

Edward Hemmings – 2020’yi Başarı Yılı Yapın · MHD

Bundan kaçış yok. 2020 çok yakında. Ve MHD Küresel Büyükelçisi Edward Hemmings planlama modunda.

Mağazada neler olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin Alan d Kuaförlük Eğitimi – ve konu bir stilist veya berber olarak başarılı olmak söz konusu olduğunda 2020’yi en iyi yılınız haline getirmeyi garanti eden özel bir indirimden yararlanın.

Becerilerinizi mi geliştiriyorsunuz? Teknik asla modası geçmez

Bob saç kesimi

Yardım edemeyeceğiniz ancak son 12 ayda neler başardığınızı değerlendirmeye başladığınız ve gelecek 12 için önceden plan yapmayı düşündüğünüz o harika zaman.

Ne planladın? Bu yıl ne işe yaradı ve ne olmadı? 2020’de neyi farklı yapacaksın?

Eğitimciler olarak ne öğrettiğimize, nasıl öğretildiğine ve değişikliklerin gerekli olup olmadığına bakarak başlıyoruz. Modalar mevsimlerle gelir ve gider, ancak olağanüstü kuaförlük her zaman teknikle ilgilidir. Bir kez orada olduktan sonra, bildiklerinizi en son trendlere göre uyarlamak kolaydır. Tekniği öğretmemizi sağlayarak Alan d öğrencilerine becerilerini geliştirmeleri ve kariyerlerini ilerletmeleri için sağlam bir temel sağlıyoruz.

Bob saç kesimi en iyi örnektir. Moda açısından, uzunluğu önemli ölçüde değişir, ancak bir bob kesmek için kullandığınız teknikler aynı kalır. Dolayısıyla, mezuniyet ve katmanlamada ustalaştıktan sonra (nokta ve dilim kesimin yanı sıra), müşterilerinizi trendde tutmak için öğrendiklerinizi uyarlamak nispeten kolaydır. Benzer şekilde, harika bir fön makinesi, hacim ve fırça kontrolünü anlamaya dayanır ve bu, kıvrılma veya pürüzsüz bir yüzey oluşturmanıza bakılmaksızın geçerlidir.

Tekniklere odaklanmak, MHD’ye çekilmemin nedenlerinden sadece biri. Bize ihtiyacımız olan herhangi bir tekniğe erişme gücü verdiği için onu bir öğretim aracı olarak kullanıyoruz. Aynı zamanda harika bir moda ve trend kütüphanesi görevi görür.

MHD platformu – ve çalma listesini kullanarak kişiselleştirilmiş öğrenme yolları oluşturabilme şeklimiz sayesinde – 2019, son nokta değerlendirmeleri söz konusu olduğunda çıraklarımızın mükemmelleştiğini gören bir yıl oldu.

Alan d Tazeleme Kurslarında% 15 indirimle 2020’de öne geçin

Alan d Tazeleme Kurslarında% 15 indirim

Bir kariyer molasından sonra kuaförlüğe veya berberliğe dönmeyi mi düşünüyorsunuz? Belki de duruştan vücut konumlandırmaya ve mezuniyetten tamamen doğru katmanlamaya kadar her şeye sahip olduğunuzu bilmekten gelen güvenceyi almak istersiniz? Belki bir telaş içinde sıkışmışsınızdır ve kariyerinizi güçlendirmek istiyorsunuz?

Alan d’deki çıraklardan ibaret değiliz. Ayrıca, özgüveninizi artırmak için özel olarak tasarlanmış tekniğe odaklanan Tazeleme Kursları da sunuyoruz. Ve bu Noel, seni çok seveceğiz % 15’lik büyük bir indirimle haftalık Tazeleme Kursu için rezervasyon yapın. Sizinkini almak için rezervasyon yaparken MHD’den bahsetmeniz yeterli. İşte alacaklarınız:

  • Temel tekniklerini keşfettiğimiz bir hafta – mezuniyet bir katman haline geldiğinde kulüp ve nokta kesmeye kadar her şeyi ve daha kısa saç tekniklerini ele alacağız
  • Duruşunuzun ve vücut konumunuzun teknik için doğru olduğundan emin olun – uzman eğitmenlerimiz her ikisini de tam olarak doğru yapmanıza yardımcı olur
  • Salona geri dönme güveni – ve uzmanlığınızla müşterileri şaşkına çevirip memnun edin

Bu kurs, kendinizi tıkanmış veya sıkışıp kalmış hissediyorsanız idealdir – ancak birlikte 2020’yi başarınızın yılı yapabiliriz. Unutmayın, sadece MHD’den bahsedin ve Tazeleme Kurslarımızın tümünde benzersiz% 15 indirim kazanın.

Şimdi Rezervasyon Yapın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *