Categories
Uncategorized

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

İyi bir kuru şampuan bulma süreci çok önemli görünmeyebilir, ancak saçınızın temiz ve sağlıklı görünmesini sağlamak için aslında saçınızla birlikte çalışan kuru bir şampuan, iyi bir saç günü ile “Sadece almalıyım” arasındaki fark olabilir. yatakta kaldı ”saç günü. İlk etapta kuru şampuan satın almanın neden bu kadar uzun sürdüğünü sorgulamanıza neden olacak bu 10 kuru şampuanı inceleyin!

1) Amika Perk Up Kuru Şampuan

Kuru şampuanla ilgili fark ettiğimiz en büyük sorun, bazılarının saçlarımızda bir kalıntı veya beyaz pudralı bir tabaka bırakarak saçlarımızın başladığımızdan daha kirli ve mat görünmesine neden olmasıdır. Bu Amika ile olmaz! Bu kuru şampuan, talk veya alüminyum olmadan formüle edilmiş olup, bütün gün kafamızda bir bebek pudrası tabakası gibi görünen şeye yapışma olasılığını ortadan kaldırır. Amika tüm saç tipleriyle çalışır ve renksizdir ve sülfat içermez, yani boyalı saçlarda kullanımı güvenlidir! Amika, saçımızdaki tüm erişim yağlarını saklamak istediğimiz tüm iyi şeyleri sıyırmadan emen pirinç nişastası adı verilen doğal bir karbonhidrat kullanılarak üretilir. Amika’nın başka bir özelliği mi? Kirli saçın düzlüğü ve gevşek kalitesiyle savaşmaya yardımcı olur, bu nedenle birkaç yıkamayı atlasanız bile, hepimizin çok sevdiği o eğlenceli zıplamayı ve hacmi elde edebilirsiniz!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

2) Bed Head Rockaholic Dirty Secret Kuru Şampuan

Kirli bir sır bilmek ister misin? Bazen saçımızı yıkamak istemiyoruz. Ve sorun değil! Bed Head Rockaholic Kuru Şampuan sizi korudu. Bu ürün, uzun bir geceden sonra bile saçınızı taze ve şık tutmak için küçük bir vuruş yapacak şekilde tasarlanmıştır. Çok güzel kokan bu sallanan ‘kuru şampuanla en sevdiğiniz stillerinizin hayatını uzatın, herkesi duştan yeni çıktığınızı düşünmeleri için kandıracaksınız. Rockaholic Kuru Şampuan, saçınızın yağlı ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmış Isopropyl Myristate ile yapılmıştır!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

3) Aveda Şampuan Kuru Şampuan

Aveda, profesyoneller tarafından güvenilen bir saç bakım markasıdır, bu nedenle kuru şampuanlarının sizi tazelenmiş ve gençleşmiş hissettirdiğini söylediklerinde, gerçekten kastediyorlar! Ürünleri biraz daha pahalı olma eğilimindeyken, TESLİM EDER. Tüm ürünleri doğrudan doğadan türetilen temel bileşenler içerir, bu nedenle saçınıza zarar vermeyeceklerini veya saçlarını soymayacaklarını bilirsiniz. Bunun için biraz ayırmanız gerekse de, kesinlikle buna değer. Saçlarınız daha sonra çok temiz olacak ve salondan yeni gelmiş gibi kokacaksınız!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

4) Living Proof Perfect Hair Day Dry Şampuan

Mükemmel bir saç günü elde etmek istiyor, ancak duş almak, fönlemek ve saçınızı şekillendirmek için zamanınız mı yok? Şimdi, zorunda değilsin! Meşgul bir kadınsanız ve her zaman hareket halindeyseniz, her gün saçınızı şekillendirmek için her zaman zamanınız (veya oldukça dürüst olmak gerekirse sabrınız) yoktur; ama bu harika bir saç gününden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmemelidir. Living Proof’s Perfect Hair Day Dry Shampoo, saçınızı gerçekten şampuanlama sürecini taklit etmek için tasarlanmış malzemelerle yapılmıştır; bu, saçınızın gerçekten yıkamak zorunda kalmadan yeni yıkanmış gibi görüneceği ve hissedeceği anlamına gelir. Bu ürün tüm saç tiplerinde iyi çalışır ve aslında saçınızdaki ter ve kokuyu (fazla yağa ek olarak) gidermeye çalışır, bu da onu spor salonundan sonra mükemmel bir şekilde toparlama haline getirir. Köklerinize püskürtün, 30 saniye bekletin ve parmaklarınızla masaj yapın. Saçınızın uçlarına kadar fırçalayın ve tüm gün sürecek yenilenmiş bir ‘yapıyla yola çıkmaya hazırsınız!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

5) Kokusuz Kuru Şampuan Yıkamalar Arası Güvercin Bakımı

Bazen kuru şampuanın kokusu biraz bunaltıcı olabilir, çünkü normal şampuanın aksine bu ürün hemen yıkanmaz. Dove Between Washes, bir saç ürünü kullandıktan sonra parfüm kokulu kalmayı sevmeyenler için mükemmel bir üründür. Kokusuzdur, bu yüzden bu ürünün konsantre olduğu tek şey saçlarınızı yıkamalar arasında tazelenmiş ve temiz tutmaktır. Formül de süper hafiftir, bu yüzden saçınızı ağırlaştırmaz!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

6) John Frieda 2. Gün Canlandırıcı Kuru Şampuan

Kıvrım ustası olarak, John Frieda’nın kuru şampuanı, saçınızı yıkama ve şekillendirme arasında kontrol etmekte ve kontrol etmekte zorlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir şampuan. Bu hafif formül ve hassas koku, saçınızı tamamen yıkamak ve kurutmak için zaman bulamadığınızda yağlı, yönetilemez saçlar için mükemmel bir temizlik ürünü oluşturmak için birleşir. Bu üründen en iyi şekilde nasıl yararlanılacağı ve onu uygulamanın en iyi yolları hakkında ipuçları ve püf noktaları için şişenin arkasına bakın!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

7) Bumble And Bumble Très Görünmez Kuru Şampuan

Fransız pembe kili ile formüle edilen Bumble ve Bumble’ın görünmez kuru şampuanı tam da bunu yapmak için tasarlandı – görünmez! Hiç kimse gün boyu ürün kalıntısı ile kalmak istemez ve talk yerine pembe kil kullanarak bu kuru şampuan görünmez kalma sanatında mükemmelleşmiştir. Bu kuru şampuan, saçınızda görünmez kalmanın yanı sıra, sadece sağlıklı görünmesini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda güneşin daha fazla zarar vermesini önlemek için de saçınız için görünmez bir UV koruma tabakası sağlar!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

Ayrıca bakınız

8) Billie Floof Kuru Şampuan

Sülfat, GDO, paraben, alkol, koku (vb.) İçermeyen Billie, temelde güzellik dünyasının Bütün Gıdalarıdır. Tüm ürünleri son derece hassas cilt dostudur ve bir servete mal olmazlar! Billie’nin Floof kuru şampuanı, saçınızın doğal olarak ürettiği tüm sağlıklı kimyasalları ve yağları çıkarmadan saçınızdaki kiri ve yağı temizlemeye çalışan inanılmaz derecede nazik bir formüldür. Ve floof gibi eğlenceli bir isimle, zaten bağlandık! Ayrıca, bahsettiğimiz tüm o kötü kalıntılardan kaçınmak için doğal saç renginizle karışmanıza yardımcı olmak için iki tonda (açık ve koyu) gelir.

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

9) Batiste Orijinal Kuru Şampuan

Saçınızı regde yıkamama bölgesi ile gelen bu ayırt edici koku ile mücadeleye yardımcı olacak kuru bir şampuan arıyorsanız, Batiste’nin orijinal kuru şampuanı listenizin başında olmalıdır. Lavanta, misk ve pudra notalarıyla bu kuru şampuan saçınızın yepyeni görünmesini ve kokmasını sağlayacak ve vegan dostudur! Lavanta gerçekten tercih edeceğiniz kokunuz değilse, Batiste ayrıca pembe ananas, “çıplak” (doğal ve taze bir koku) ve “tatlım” (ahududu vanilya) gibi kokularda kuru şampuanlar da satıyor!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

10) Annenizin Sahil Fıstığı Tekstüre Edici Kuru Şampuan Değil

Saçınızı yıkamadan birkaç gün geçirmek saçınızın düz ve sıkıcı görünmesine neden oluyorsa, NYM Beach Babe kuru şampuanı deneyin! Kuru bir şampuanın yapmasını beklediğiniz her şeyi yapar, ancak aynı zamanda saçınızın gevşek ve sıkıcı görünmesini sağlamak için biraz ekstra doku sağlar. Bonus: Kızarmış hindistancevizi gibi kokuyor!

Denemeniz Gereken En İyi 10 Kuru Şampuan

Aşağıya bir yorum bırakın ve hangi kuru şampuanı denemek için can attığınızı bize bildirin!

Öne Çıkan Resim bağlantısı: https://pin.it/6kQko7x

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *