Categories
Uncategorized

Dağınık Bir Saç Modeli İstiyorsan Berberine bunu söyle

Tembel ve zahmetsiz saç gibi görünebilir, ancak dağınık saç stilinin sizin için çalışmasını sağlamak için aslında biraz çabadan daha fazlasını harcamalısınız. İşin püf noktası, üstte doğru uzunlukta saç elde etmektir ve tacı etrafında şekillendirmesi kolay olacak. Daha sonra boyuna veya dibine ulaştığında yavaş yavaş solması gerekir.

İşte bazıları dağınık saç modelleri kuaförünüzden bir dahaki sefere saç randevunuza gittiğinizde sizin için yapmasını isteyebilirsiniz.

Dağınık Saç Modelleri # 1

dağınık saç modelleri (1)

Bu darmadağınık saç stilini hacim ve doku ile giymek için, ertesi sabah onunla uyanmak için bütün gece yatağınızda dönüp durmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken, nemli saçınıza biraz pomad uygulamak, saçınızı kökten uca doğru çalıştırmak.

Üstteki saç yaklaşık üç ila dört inç uzunluğunda olmalı, taçtaki saç ise yaklaşık bir veya iki inç uzunluğunda olmalıdır. Ense bölgesine ulaştıkça saçın solmasına izin verin.

Oldukça düz saçlarınız varsa, o kadar çok doku ve hacim elde etmek için saçı bükmeniz ve buruşturmanız ve ardından bir fön makinesi kullanarak hepsini kilitlemeniz gerekir.

Doğal olarak dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa, sadece hava ile kurutmak yeterli olacaktır. Tutuşu güçlendirebilir ve biraz saç spreyi kullanabilirsiniz, böylece her şey daha uzun süre yerinde kalır.

Dağınık Saç Modelleri # 2

dağınık saç modelleri (2)

Kıvrımlı üst, çok dağınık olsa bile harika görünen başka bir dağınık saç modeli. Tarz başın tepesindedir ve saçlar daha uzun ve daha dolgun görünmek için kaldırılır ve dağılır.

Bir pomat veya şekillendirme jeli kullanarak saçınızı istediğiniz herhangi bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Bu dolambaçlı görünümü istiyorsanız, berberinize bir tarafta dağınık bir şekilde şekillendirmesini söyleyin, burada ve orada birkaç çevirme yapın.

Amaç saçınızın şık bir şekilde dağınık görünmesi ve günlerdir hiç taranmamış veya yıkanmamış gibi görünmemesidir. Saçın yerinde kalmasını ve bütün gün taze görünmesini sağlamak için biraz saç spreyi sürün.

Dağınık Saç Modelleri # 3

dağınık saç modelleri (3)

Bu şık, özensiz ve dağınıklığı içinde çok erkeksi. Göreceksin ki saç yanlar ve arka kısım kısa kesilir, ancak üstteki saç güçlü ve uzundur. Saçın üst kısmındaki şık dağınıklık, tekstüre pomad kullanılarak ve fırçalama yapılarak oluşturulur.

Saçlar yumuşak ve parlak görünmelidir, bu nedenle yumuşak ve pürüzsüz bir üst saç oluşturmak için hacimli bir fırça kullandığınızdan emin olun.

Bu çok eğlenceli ve eğlenceli bir saç modeli. Sabit ve basitten hoşlananlar için mükemmel. Burada gizli ajanda yok. Her gün güzel ve eğlenceli saçlar.

Dağınık Saç Modelleri # 4

dağınık saç modelleri (4)

Bu uzun ve tembel kilitler, yine de tembel olarak gerçekleşmez. Uzun ve sevimli bir karmaşa gibi görünseler bile, öyle görünmesi biraz çaba gerektirir. Bu tür saçlara sahip olmak için önce saçınızı yıkayarak kiri ve kiri temizlemeniz gerekir.

Daha sonra, bir tekstüre kremi gibi hafif bir şekillendirme ürünü uygulamanız gerekir. Daha sonra, daha kalın ve daha yumuşak bukleler oluşturmak için bir fön makinesi kullanırken saçınızı hacimli bir fırça ile fırçalamanız gerekir. İstediğiniz gibi şekillendirin ve biraz buruşuk tutmaya çalışın. Düzenli ve şık bir dağınıklık olsun, artık hazırsınız.

Dağınık Saç Modelleri # 5

dağınık saç modelleri (5)

Yatak başından her zaman etkilenmişseniz, yatağa uzanmadan ve saçlarınızı yastıklara karıştırmadan kolayca sizin olabilir. Saçınıza birkaç parmak hareketi ile bu muhteşem ve dağınık yatak başı kıllarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Öncelikle, bu ek hacim için nemli saçınıza saç köpüğü uygulamanız gerekir. Kilitlerinizi fön makinesinin ısısından korumak için bir miktar ısı koruyucusu da püskürtebilirsiniz. (fön ile kurutma saçınıza daha fazla hacim kazandırır). Saçınızı gitmesini istediğiniz yönde kurutun ve saçınıza daha fazla doku kazandırmak için daha fazla balmumu uygulayın.

Dağınık Saç Modelleri # 6

dağınık saç modelleri (6)

Dramatik ve darmadağınık bir saç modeli elde etmek için, saç stilinin başın üstünde uzun ve dolu görünmesini istersiniz. Hacim veren bir fırçayla fırçalamadan önce biraz saç şekillendirici balmumu veya köpük kullanabilirsiniz. Fön makinesi kullanın ve istediğiniz yönde veya yükseklikte fırçalayın.

Uzun bir yarı yapmalısın Combover ve arkada ve yanlarda biraz dağınık hale getirin. Başınızın üstünde uzun ve yumuşak tutun ve biraz saç spreyi yardımıyla her şeyi yerinde tutun.

Dağınık Saç Modelleri # 7

dağınık saç modelleri (7)

Yataktan yeni çıkmış ve böyle muhteşem uyanmış gibi bu uzun ve dağınık saç stilini kolayca elde edebilirsiniz. İşin püf noktası ciltte. Saç köpüğünü nemli saça uygulayın ve parmaklarınızla şekillendirmeye başlayın. Kökten uca eşit şekilde dağıttığınızdan emin olun. Ardından, istediğiniz dolgunluğa ve yumuşaklığa kavuşana kadar saçınızı kurutun.

Dağınık ama yumuşak göründüğünden emin olun, özellikle üst kısımdaki saçlar ve yanlar. Saçınızı parmaklarınızla karıştırın ve yumuşak tutuşlu bir saç spreyi ile stili yerine kilitleyin.

Dağınık saç modeli oldukça ilginç bir saç modeli. Sen düzeltmek saçların baksın diye dağınık. Bunun ne kadar saçma geldiğinin farkında mısın? Ancak ilginçtir ki, bütün görünüm sadece işe yarıyor. İnsanların, kaygan ve cilalı görünüm kadar, yaşanılan ve berbat görünümü kazdığı ortaya çıktı. Siz de devam edip eğlenebilirsiniz! İçinde kesinlikle harika görüneceksin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *