Categories
Uncategorized

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

Kırışık kırpmak göz farı en yeni ve en popüler göz makyajı trendlerinden biridir. Temelde, göz kapağınızın kıvrımında önemli ölçüde değişen herhangi bir göz makyajıdır. Kes kırışık makyaj, doğru uygulandığında harika görünür, ancak göz farı harmanlama hakkında size öğretilen her şeyle çeliştiği için, yanlış yapıldığında feci sonuçlar verebilir. Öğrenmek istiyorsan nasıl başvurulur kırışık göz farı kes ve harika sonuçlar elde etmek için yedi faydalı ipucu için okumaya devam edin.

1. Bir Üs ile Başlayın

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır100 ABD Doları tutarında Amazon Hediye Kartı Çekilişleri / Ücretsiz Eşantiyonlar

üzerinden

Mükemmel kesimli göz farı elde etmek için, bir astar tabanı ve nötr bir göz farı gölgesi ile başlamak önemlidir. Astarı ve nötr göz farı kirpik çizginizden kaş kemiğinize kadar göz kapağınızın her yerine uygulayın.

2. Kalem Kullanın

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Düzgün bir kesim kıvrımı oluşturmak için koyu kahverengi renkte bir göz kalemi kullanın. Kalemi kıvrımınızın ortasından başlayarak gözünüzün dış kenarına doğru dışarı doğru hareket ettirerek V şeklinde süpürün. Bu adım, kesik kırışık görünümünüz için net bir çizgi oluşturur ve kırışıklığınızı tanımlamanıza yardımcı olur.

3. Çizgiyi BulanıklaştırmaCut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Sen olsan bile Kesik kırışık göz farı görünümü oluştururken minimum düzeyde karışmalıdır, aşırı sert bir görünümden kaçınmak için eyeliner kaleminizle çizdiğiniz çizgiyi bulanıklaştırmak önemlidir.

Dışa ve yukarıya doğru oluşturduğunuz çizgiyi bulanıklaştırmak için küçük, yuvarlak bir fırça kullanın. Asla aşağı doğru karıştırmayın.

4. Daha Fazla Renk Ekleyin

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Kesik kırışık göz farı görünümü oluşturma sürecinde bir sonraki adım, göz kapağınızın kıvrımının üzerine başka bir göz farı rengi eklemektir.

Daha ince bir görünüm için gidiyorsanız, en iyi bahsiniz, göz kapağınızın alt kısmına uyguladığınız nötr tondan birkaç ton daha koyu olan bir gölge kullanmaktır. Daha dramatik veya renkli bir görünüm için, göz kapağınızın kıvrımının üzerine daha parlak veya daha koyu bir göz farı gölgesi uygulayın. Göz farı kaş kemiğinize doğru yukarı doğru karıştırın.

Tanımlamak için kaş kemiğinize bir vurgulama rengi ekleyerek görünümü bitirin. Bu adım için hafif bir göz farı gölgesi veya bir inci veya şampanya vurgulayıcı gölgesi kullanabilirsiniz.

5. Kaynaşma Dürtülerine Direnin

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Kesik kırışık göz farı, kırışıklığınızın altındaki göz kapağınızın alt kısmı ile göz kapağınızın üst kısmı arasında çarpıcı bir değişiklik içermesidir.

Kesik kırışık göz farı görünümü oluştururken, sadece kesinlikle gerekli olduğunda göz farı karıştırın. Karışımınızı göz kapağınızın alt ve üst kısımlarıyla ayrı ayrı sınırlandırın. Kırışık çizginizi yeterince bulanıklaştırdıysanız, göz kapağınızın farklı bölgelerindeki tonları birbirine karıştırmanıza gerek kalmaz.

6. Glitter’ı deneyin

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Parıltı kullanarak geleneksel kesilmiş kırışık göz farı görünümünde eğlenceli bir dokunuş yaratabilirsiniz. Kırışık çizginizi bir eyeliner kalemle uyguladıktan ve göz kapağınızın üst kısmına renk kattıktan sonra, gözünüzün kıvrımına ince bir çizgi çizmek için sıvı bir parıltılı eyeliner kullanın. Parıltı kırışıklığınızı daha da vurgular ve görünümünüze ekstra yetenek ve eğlence katar.

7. Kanatla Eşleştirme

Cut Crease Eyeshadow Nasıl Uygulanır

üzerinden

Kesilmiş kırışık göz farı, kanatlı göz kalemi ile eşleştirildiğinde harika görünüyor. Kesik kırışık göz farı tamamladıktan sonra, görünümünüze ekstra dram ve tanım eklemek için kalın bir kanatlı göz kalemi uygulayın.

Kes kırışık göz farı kesinlikle iyi uygulamak için bir zorluktur, ancak kesinlikle mücadeleye değer. Öğrenmek için bu gönderideki ipuçlarını kullanın kesik kırışık göz farı nasıl uygulanır düzgün ve güzel bir görünüm için doğru.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *