Categories
Uncategorized

Çok Yönlü Orta Kıvırcık Saç Modelleri – Yüzünüzü Düzleştirmek için Şekillendirme İpuçları ve Yeni Fikirler!

Orta kıvırcık saç modelleri çok modaya uygun bir seçimdir ve duruma göre yukarı, aşağı veya yarıya kadar giyilebilir! İşte en yeni orta kıvırcık saç stilleri için bazı sıcak fikirler!

Derin parlak dalgalar

Kare bir yüzde, derin dalgaları olan orta kıvırcık saç modelleri, çizgileri yumuşatmaya ve ‘köşeleri’ örtmeye yardımcı olacaktır. A-line bob’da sadece birkaç katmanla veya tek bir uzunlukta kesilmiş saçlarda derin dalgalar elde edebilirsiniz. Ve bu da ince saçlar için iyi bir orta kıvırcık saç modeli.

Bu görünümü orta-büyük rulolar veya 1 ¼ ”bukle maşası ile elde edebilirsiniz. Saç bölümlerini yüzden uzağa doğru kıvırın ve saçınız serin ve kuru olduğunda düz başlı bir fırça ile fırçalayın. Fırça darbelerini ‘takip etmek’ ve dalgaları nazikçe tanımlamak için avucunuzun avucunu kullanın.

Ve eğer hayranıysanız Downton Manastırıveya filmler Chicago, Kabare veya Müthiş gatsby muhteşem bir retro görünüm için şık bir alın bandı ekleyin!

Bendy roller orta kıvırcık saç modelleri

Uzun veya dar bir yüze biraz genişlik katmak istiyorsanız, spiral bukleler giymek için çok çekici bir görünümdür. Kasabada bir gece geçirmek için mükemmel olan güzel bir görünüm için, ayrımın etrafında pürüzsüz bir bölüm bırakın ve küçük, sarmal bukleler yapın.

İnce saçlarınız varsa, spiraller çok fazla hacim ekler ve bukleleri ayırmanın kendisinden başlatırsanız, alnı uzatmak için üstüne biraz iltifat yüksekliği ekleyebilirsiniz! 1 ”sıcak maşa kullanın ve bu görünümü elde etmek için saçınızın küçük kısımlarını yüzden uzağa doğru kıvırın.

Veya Bumble & Bumble’s Spray de Mode gibi iyi bir şekillendirme spreyi yardımıyla bunun gibi orta kıvırcık saç stilleri elde etmek için harika olan bükülebilir silindirleri kullanın!

Farah Fawcett orta kıvırcık saç modelleri

Farah Fawcett’in uzun veya orta kıvırcık saç modeli yeniden modaya döndü ve oval ve kalp şeklindeki yüzler için süper güzel bir görünüm. Göz seviyesinin altından uçlara doğru kademeli olarak kesilmiş kısa katmanlara ve V şeklinde bir sırta sahip olmanız gerekir.

Ardından saçlar geriye doğru kıvrılabilir veya yüzünüzden dışarı fırlatılabilir ve bukleler, sırtın ortasında hoş, canlı bir özellik oluşturmak için aşağı doğru hareket eder. Bu orta kıvırcık saç modeli, bukleler hacim kattığı için ince saçlar için de iyidir.

Tüm seriyi görmeye hazırsanız modaya uygun orta kıvırcık saç modelleri, sadece kapsamlı sayfamıza göz atın İlham Galerisi şimdi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *