Categories
Uncategorized

Cadılar Bayramı için 21 Falcı Makyaj Fikirleri

Falcı kılığına girerek Cadılar Bayramı’na biraz gizem ve sihir getirin. Falcı kostümleri, onları yapmak istediğiniz kadar korkutucu veya çekici görünebilir. Bu yüzden, size biraz ilham vermek için, en mistik falcı makyaj fikirlerinden 21 tanesini bulduk. Bunların oluşturulması basit olabilir ve tüm Cadılar Bayramı etkinliklerine uygundur. Bir göz atın ve hangi falcı olmak istediğinizi görün.

1. Korkunç Falcı Makyajı

İlk olarak, bu korkunç makyaj fikrimiz var. Kan ve üçüncü bir göz yanılsamasıyla falcı makyajı yapıyor. Makyaj yapay elmaslarla tamamlandı. Bu çok ürkütücü bir fikir ve çevrimiçi üçüncü göz makyajı derslerini bulabilirsiniz. Üçüncü göz olmadan da bunun bir versiyonunu deneyebilirsiniz.

Cadılar Bayramı için Korkunç Falcı Makyajı

Kaynak: @aran_fernandez

2. Glam ve Gold Witchy Falcı

Sonra, göz alıcı ve büyülü bir makyaj görünümümüz var. Bunun için alnında dumanlı gözleri ve ışıltılı bir ay var. Bu çok eğlenceli bir fikir ve hem şık görünmek hem de Cadılar Bayramı için mistik görünmek isteyenler için mükemmel. Daha kolay bir görünüm için makyajı parıltı olmadan bile deneyebilirsiniz.

Glam ve Gold Witchy Falcı

Kaynak: @serkan_ayhan

3. Tarot Kartlı Falcı

Mistik ve gizemli bir görünüm ister misiniz? Eğer öyleyse, bu sizin için. Burada parıltılı, üçüncü gözü, yapay elmaslı bir falcı var ve hatta Tarot kartları bile var. Bu, Cadılar Bayramı için mükemmel olan eğlenceli ve büyülü bir görünüm. Tarot okursanız, bunu bir Cadılar Bayramı partisinde falcı kılığında yapabilirsiniz.

Tarot Kartları ile Falcı

Kaynak: @yasemin_guzel

4. Ürpertici Doğaüstü Makyaj

Bu sonraki fikir bizim favorilerimizden biri. Basit ama çok ürkütücü. Koyu renk göz ve dudak makyajı var. Görünüm, beyaz kontakt lensler ve falcılardan ilham alan kostümle tamamlandı. Bu insanlara bir korku verecek ve bu doğaüstü görünüm için mükemmel. Beyaz kontakt lensler, tüm makyaj özellikleriyle harika görünecek.

Ürpertici Supernatural Falcı Makyajı

Kaynak: @kafadergisi

5. Sparkle ile Cesur ve Büyülü Makyaj

Bu cadılar bayramını geçirmek istiyorsanız, o zaman bu fikir tam size göre. Burada cesur ve büyülü bir makyajımız var. Parıltılı ve kontakt lenslerle tamamlanmış dramatik göz makyajı var. Falcı da altın aksesuarlar giyiyor. Bu eğlenceli ve büyülü bir fikir ve makyaj Cadılar Bayramı partileri için mükemmel.

6. Basit Makyaj Fikri

Sonra, basit ve güzel bir görünüme sahibiz. Koyu altın göz ve altın yaldız, yıldızlar ve yapay elmaslarla dudak makyajı yapıyor. Alt kirpik çizgisine damlayan parıltı, gözlerini gerçekten gizemli ve doğaüstü gösteriyor. Bunun gibi bir şeyin yeniden yaratılması ve giyilmesi çok kolay. Son dakika Cadılar Bayramı etkinlikleri için harika.

Basit ve Güzel Falcı Makyajı

Kaynak: @ nadiye.nadia

7. Mistik Falcı

Bir sonraki fikir mistik ve biraz korkutucu. Bu makyaj, üçüncü bir göze, yüzünde sembollere sahiptir ve parlak ve koyu dudak rengi giymektedir. Bu makyajı seviyoruz çünkü çok ürkütücü görünüyor ve doğaüstü bir falcıya benziyor. Bu Cadılar Bayramı’nda korkutucu ama eğlenceli görünmek isteyenler için harika.

8. Kanlı Ürkütücü Falcı Makyajı

Bu sonraki fikir çok korkutucu! Makyaj sanatçısı bu görünüm için elinden geleni yaptı ve makyajda mor göz ve dudak rengi var. Bu, kan ve 3B üçüncü gözle tamamlandı. Cadılar Bayramı’nın ürkütücü halini sevenler için bu kadar mükemmel bir şey, bu yüzden insanları biraz korkutmak istiyorum.

Kanlı Ürkütücü Falcı Makyajı

Kaynak: @ lamy.msk

Kullanılan ürünler: Norvina Vol.1

9. Klasik Bir Vibe ile Falcı

Eşsiz bir falcı kostümü arıyorsanız, o zaman bu tam size göre. Bu makyajın eski ve ürkütücü bir havası var. 1920’lerden kalma bir falcıya benziyor. Bu büyüleyici ve ürkütücü bir fikir ve Tarot okuması için harika bir görünüm olurdu. Siyah bir elbise giyin ve şık ve gösterişli bir kostümünüz olacak.

Vintage Vibe ile Falcı

Kaynak: @kafadergisi

Kullanılan ürünler: Pat McGrath Dark Dark Star 006, Kat Von D Witches Liquid Lipstick, NYX Matte Black Liquid Liner ve TheBeBeautifulStudio Secret Garden.

10. Trendy Falcı

Modaya uygun ve eğlenceli bir kostüm mü arıyorsunuz? Eğer öyleyse, şuna bir bakın. Burada şık bir falcı var. Ona gerçekten o mistik görünümü veren sim, yıldızlar ve altın paralar gibi aksesuarlarla koyu bir makyajı var. Bunun gibi bir şeyin giyilmesi kolaydır ve herkese uygun olacaktır. Son dakika etkinlikleri için de harika.

Trendy Fortune Teller Kostüm Fikri

Kaynak: @tarihikonya

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *