Categories
Uncategorized

Bu Sonbaharda Sarı Patlaması Yapmanın 5 ‘Kızıl Saçlı Dostu’ Yol

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Moda ikonu Iris Apfel bir keresinde şöyle demişti: “Hayat gri ve sıkıcı, bu yüzden giyinirken biraz eğlenebilirsin.”

Kızıllar için bundan daha eğlenceli bir renk düşünemiyorum Sarı. Sarı, tıpkı kızıl saçlar gibi, özür dilemeden “bu benim” diyor ve göze çarpma şekli, kurallara isyan ediyormuş gibi geliyor. Ne olursa olsun, muhteşem “kızıl saçlı dostu” herhangi bir kıyafete bir renk patlaması eklemenin yolu. Sıcak, sarı bir süveter veya tam sargılı bir elbise ile yanlış gidemezseniz de, işte bunu kolaylaştırmanın 5 yolu. parlak renk.

1. Eşarp

Düz veya desenli sarı fular bir kıyafete biraz enerji katmanın harika bir yoludur. Siyahla (bu özellikle harika bir Ekim dokunuşu) veya yeşil, turuncu veya kırmızı gibi geleneksel sonbahar kızıl renklerinden herhangi biriyle eşleştirin.

2. Güneş gözlüğü

Sarı, güneşlik çerçeveleri için en tipik renk olmayabilir, ancak kesinlikle eğlencelidir. Bunları dene Ray-Ban Cat Eye Shield Güneş Gözlüğü sarı oyununuzu ‘yükseltmek’ için.

3. Çiviler

Gardırobunuzu patlatmak için tırnak perdesi kullanmayı unutmayın! OPI’nin sarı gölgesini deneyin Sola Söyleme.

4. Aksesuarlar

Harika bir ifade parçası için şunu deneyin Dokuma Boncuklu Altın Tonlu Daire Kolye muhteşem kızıl saçlarınızla eşleştirilmiş.

5. Ayakkabılar

Sarı ayakkabılar nötrler, hayvan izleri ve hatta daha önce bahsedilen koyu kızıl düşme renkleriyle harika görünür. Bu sivri uçlu düzlükleri deneyin Rothy’s.

Kızıl saçlarınla ​​sarı mı giyiyorsun? Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *