Categories
Uncategorized

Bir Sonraki Mani için 23 Doğal Tırnak Tasarımı ve Fikirleri

Tırnak sanatını bulmaya çalışırken, genellikle çok cesur ve ifade veren fikirler bulacaksınız. Ancak bu fikirler herkese göre değildir. Yani daha doğal görünümlü tırnakları tercih ediyorsanız, o zaman bu blog yazısı tam size göre. Bugün 23 doğal tırnak tasarımı bulduk. Hepsi yumuşak ve doğal renkler kullanır ve farklı tırnak uzunlukları ve şekilleri vardır. Sadece bu da değil, bunların çoğunu evde yaratabilirsiniz. Bir göz atın ve hangi şaşırtıcı doğal tırnak tasarımlarının yaratılabileceğini görün!

1. Basit ve Şık Doğal Tırnaklar

Öncelikle bu basit ve şık doğal tırnaklara sahibiz. Böylece çivinin yumuşak sivri bir şekli vardır ve her çivi şık bir çıplak renge boyanır. Bu tırnaklar çok şık ve takması kolay. Mani, her durum için giyilebildiği için çok yönlüdür. Bunu yeniden yaratın veya herhangi bir tırnak şekli üzerinde benzer bir rengi deneyebilirsiniz.

Kısa Doğal Stiletto Çiviler

Kaynak: @dredheza_nails

2. Doğal Kısa Tırnaklar

Sırada şık ve zarif bir tasarımımız daha var. Bu görünüm için tırnaklar kısadır ve açık pembe tonda boyanmıştır. Rengi ve tırnak uzunluğunu seviyoruz çünkü ikisi de herkese uygun olacak. Sadece bu da değil, güzel pembe gölge de yukarı veya aşağı gözükebilir, böylece işten düğüne kadar her yerde giyebilirsiniz!

3. Zarif Nail Art ile Doğal Tırnaklar

Doğal görünümlü tırnakları seviyorsanız, aynı zamanda küçük bir tırnak sanatını da seviyorsanız, bu fikir tam size göre. Burada oldukça pembe bir gölge olan orta uzunlukta tırnaklarımız var. Ayrıca zarif tırnak sanatına sahip bir vurgu çivi var. Çok şık bir görünüm çünkü genel mani basit ama vurgu çivisi daha benzersiz görünmesini sağlıyor. İnternetten satın alabileceğiniz tırnak şablonlarıyla benzer sanatı yeniden yaratabilirsiniz.

4. Kısa Çıplak Tırnaklar

Bu bir sonraki çivi fikrini seviyoruz çünkü çekici ama düşük anahtar ve takması da kolay. Bu tırnaklar süper kısadır ve hepsi klasik bir çıplak gölgedir. Çivilerden biri de altın varaklarla süslenmiş! Altın folyo, çıplak renkle çok şık ve çekici görünüyor. Bu, doğal bir tırnak tasarımını canlandırmanın basit bir yoludur. Tırnak folyoları çevrimiçi olarak satın alınabilir ve bunların nasıl kullanılacağına dair öğreticiler vardır.

Kısa Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @filmdenkare

5. Glitter ile Doğal Tırnaklar

Bunun gibi bir tasarımla tırnaklarınıza biraz ışıltı katın. Gördüğünüz gibi tırnaklar kısa ve çıplak. Ayrıca göz alıcı ve ışıltılı bir vurgu çivisi var. Bu tasarım basit ve giymesi çok kolay. Herhangi bir çıplak gölge ve herhangi bir parıltı rengi ile benzer bir maniyi yeniden yaratabilirsiniz. Tasarım, herhangi bir çivi uzunluğu ve şekli üzerinde kullanılabilir.

Glitter ile Doğal Tırnaklar

Kaynak: @ çivi.by.aria

6. Modaya Uygun Doğal Tırnak Tasarımı

Tırnaklarınızın doğal bir tasarıma sahip olmasını istemeniz, tırnak sanatıyla da biraz eğlenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Bunun gibi bir şey deneyebilirsin. Bu görünüm için tırnaklar kısa ve açık pembedir. Ayrıca, korkak ve modaya uygun bir tasarıma sahip bir vurgu çivisi var. Bu çok eğlenceli bir fikir ve her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz. Su mermeri tekniği ile benzer tırnak sanatını yaratabilirsiniz.

Trendy Doğal Tırnak Tasarımı

Kaynak: @kafadergisi

7. Kısa Fransız Mani

Sırada klasik ve şık bir tırnak tasarımımız var. Tırnaklar ince beyaz uçlarla tamamen çıplak ve kısadır. Bu Fransız mani giymek o kadar kolay ki herkese uyacak ve her durum için giyilebilir. Sadece güzel ve zamansız bir tasarım. Benzer bir görünüm deneyin veya beyaz uçları daha uzun bir çivi üzerinde deneyebilirsiniz.

Kısa Fransızca Mani

Kaynak: @kafadergisi

8. Beyaz Yapraklı Tırnak Sanatı ile Çıplak Tırnaklar

Bir sonraki tırnak fikri, birden fazla yönden doğaldır. Yani tırnakların doğal şekli ve rengi vardır, ancak bir tırnağın da beyaz botanik tırnak sanatı vardır. Beyaz yapraklı desen çok şık görünüyor ve dış mekanı tırnaklarınıza getiriyor. Bu maninin şık ve yazlık bir görünümü var. Tırnaklarınız için yapraklı tırnak şablonlarını internetten satın alabilirsiniz.

9. Rhinestones ile Açık Pembe Tırnaklar

Rhinestones ekleyerek tırnaklarınızı canlandırın! Bunun gibi bir şey deneyebilirsin. Burada açık pembe tırnaklarımız var ve her iki elimizdeki iki tırnak yapay elmaslarla süslenmiş. Çok hoş ama sade bir görünüm. Rhinestones’ı çevrimiçi satın alabilir ve tırnak yapıştırıcısıyla yapıştırabilirsiniz. Bu mani özel bir durum için mükemmel.

Rhinestones ile Açık Pembe Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

10.Mermer Sanatı ile Kısa Doğal Tırnaklar

Bir başka moda görünüm ise mermer sanatı ve işte onu sade ve şık bir şekilde nasıl deneyeceğiniz. Bu tırnaklar kısa ve çoğu açık pembe renktedir. Ayrıca altın ışıltılı ince beyaz mermer sanatına sahip iki vurgulu çivi vardır. Bu çok güzel bir fikir. Daha da ince bir görünüm için mermeri tek bir çiviye ekleyebilirsiniz.

Kısa Doğal Mermer Çiviler

Kaynak: @filmdenkare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *