Categories
Uncategorized

BFF’nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

Düğünler çok özeldir. İki insanın sevgisini ve birleşmesini kutlamak için bir grup insanı bir araya getirin. Oldukça güzel bir şey. Ve şimdi BFF’nizin büyük günü ve işler mükemmel olacak! Pasta tadı ve harika görünecek. Elbisesi tam oturacak. Süslemeler yerinde olacak. Şimdi, muhtemelen düğün partisinden uzaktasınız ve gelin harika göründüğünüzden emin olmak için size güveniyor.

Nedime iseniz, elbiseniz muhtemelen çoktan ayarlanmıştır. Ancak yine de makyaj ve saç konusunda endişelenmen gerekiyor! Doğal bir görünüme mi gideceksin yoksa parlak makyaj mı kullanacaksın? Saçını yukarı mı aşağı mı istiyorsun? Kıvrılmış mı düz mü? Bunlar, büyük gün gelmeden önce muhtemelen kendinize ve geline soracağınız sorulardır.

Gerginleşiyorsan ve ne yapacağına karar veremiyorsan, işte bu çok özel günde nasıl görüneceğine karar vermene yardımcı olabilecek on iki şaşırtıcı derecede muhteşem ve kolay düğün saç modeli.

1. Örgülü Taç

Her zaman uzun ve kısa saç arasında gidip gelirim, ancak ne zaman kısa saçım olsa, onunla ne yapacağımı asla anlayamayacakmışım gibi hissediyorum. Ama sonra, bunun gibi düğün saç stilleri görüyorum ve düşünüyorum, neden bunu denemedim?

Bu düğün saç modeli aslında çoğu saç uzunluğuyla çekilebilir. Biraz dalga vermek için saçınızı gevşek bir şekilde kıvırın. Yüzü çevreleyen büyük miktarda saç alın ve başınızın üzerine bir taç gibi örmeye başlayın. Bir saç tokasıyla sabitledikten sonra, o tıknaz görünümü vermek için örgüyü biraz çekmeye başlayın.

Düğün partisindeyseniz ve biraz daha meraklı hale getirmeniz gerekiyorsa, örgünün içine bazı ışıltılı pimler veya inci iğneler ekleyebilirsiniz. Onun günü olduğu için gelin için sorun olup olmadığını kontrol edin!

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

2. Çatlak

Düğün saç stilleri ve diğer birçok saç stili söz konusu olduğunda, yüzü çerçevelemek çok önemlidir çünkü yüzünüz çok güzel ve bir insanın ana odak noktası budur. Yani, bunun gibi düğün saç stilleriyle, saçınızın geri kalanı biraz geri çekilirken yüzünüzü çerçevelemek için varsa, patlamalarınızı kullanabilirsiniz.

Bu saç modeli ile saçı yüzden geriye doğru çekmek için iki büyük örgü gevşek bir şekilde oluşturulurken, iki küçük saç teli yüz tarafından asılı bırakılır. Güne şık bir görünüm vermek için onlara hafif bir kıvrılma ve omuzlarınızın etrafındaki saçların geri kalanını vermenizi öneririm.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

3. Çöreklere Örgü

Herkesin saçı çok farklı, bu yüzden size uygun düğün saç stillerini bulmak biraz zaman alabilir. Umarım, tüm bu düğün saç stillerinden sizin için gerçekten işe yarayan bir stil vardır. Harika bir kabarık saç modeli, başınızın üstünden arkaya doğru uzanan sıkı örgülere sahip. Bir kısmı boynunuzun dibinde topuzlara konulacağı için tüm saçları örmeyin. Biraz çerçeve eklemek ve saç stiline biraz daha gevşek bir görünüm vermek için yüz tarafından çekilen birkaç saç teli bırakın.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

4. Balık Kuyruğu Örgü Pinup

Örgüler, düğün saç stillerini başarmanın harika bir yoludur. O düğün ortamı için çok zarif görünen ve mükemmel olan pek çok farklı görünüm elde edebilirsiniz. Teknik olarak, bu bir aldatma balık kuyruğu örgüsüdür, çünkü her bir örgü, kafanın her iki tarafından birbirine bağlanmış ve daha sonra bu balık kuyruğu örgülü görünümü vermek için birbirine sıkışmış iki saç yığınıdır.

Gerçek bir balık kuyruğu örgüsü olmasa da, bu saç stilinin elde edilme şekli aslında balık kuyruğu örgüsünden çok daha basittir. Örgü görünümü bittiğinde, saçın alt kısmı örgünün altına çekilir ve uçları ve bağları gizlemek için tutturulur. Yüzünüzü çerçevelemesi için saç tellerini dışarıda bırakın.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

5. Yarım At Kuyruğu Örgü

Aşırı abartılı bir şey istemiyorsan kendini kötü hissetme. Dışarıda gerçekten harika, basit düğün saç modelleri var. Bu oldukça basit ve güzel görünecek! Yarım at kuyruğu yapacaksın ama geri çekilmiş saçları öreceksin. Saç stiline hacim katan dalgalı bir görünüm vermek için omuzlarınıza sarkan saçları kıvırın.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

6. Balık Kuyruğu Örgü

Balık kuyruğu örgülerine kesinlikle bayılıyorum ve düğün saç stilleri için çok iyi çalıştıklarını düşünüyorum. Bu saç modeli, aldatılmış bir örgü olduğu için son balık kuyruğu örgüsü gibidir. Örgünün her bir parçası, aslında bu balık kuyruğu örgü etkisini vermek için birbirine bağlanmış ve birbirine tutturulmuş iki saç kümesidir. Ama zaman ayırmaya istekliysen, aynı saç stilini gerçek bir balık kuyruğu örgüsü yaparak elde edebileceğini düşünüyorum. Yarım örgülü yarım at kuyruğu görünümünü vermek için örgüyü tamamen aşağı indirmeyin.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

7. Şık ve Kıvrılmış

Şık ve kıvrımlı bir düğün saç modeli ile asla yanlış gidemezsiniz. Bu görünüm çok şık ve zariftir ve şık ve dar elbiselerle mükemmel uyum sağlar. Saçınızı yüzünüzü çerçeveleyecek şekilde ayırdığınızdan emin olun. Saçınızı biraz şişirmek için biraz saç spreyi ekleyin çünkü saçınızı aşağıda bırakmak saçınızın ağırlaşmasına neden olabilir ve bu hacim kaybolur.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

8. Hacimli Taç Örgü

Bu düğün saç modeli birincisine çok benziyor ancak saç kıvrılmamış ve tepesinde hacimli bir yumru oluşturmak için daha fazla saç geri çekilmiş. Örgülü taç, stile biraz dekorasyon katacak. Aynı zamanda saçı aşağı tutarken aynı zamanda yüzünüzden saçı da çeker.

Ayrıca bakınız

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

9. Pırıltılı Pim

Bu düğün saç stilleriyle biraz ışıltıya ihtiyacımız var ve işte burada! Saç aksesuarları düğün saç modellerinin olmazsa olmazı ve bu nedime için mükemmel ve hatta gelinin kendisine bile diyebilirim. Saçınızı büyük bir fıçı maşasıyla kıvırın çünkü omuzlarınızı saracak daha kalın bukleler istiyorsunuz.

İki saç kümesini geri çekin ve ilerledikçe bükün. İkisini birbirine bağlayın ve ardından ucunu gizlemek ve aşağıda gördüğünüz katlanmış görünümü vermek için bağın içinden içeri doğru itin. Işıltılı aksesuarınızı ekleyin ve gitmekte fayda var!

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

10. Kutu Örgüler

Daha önce de söylediğim gibi, örgüler harika düğün saç stilleridir çünkü onlarla çok şey yapabilirsiniz. Tam bir örgülü, örgülü taçlar, balık kuyruğu örgüler gördük ve şimdi kutu örgülerimiz var. Kutu örgüler ilginç bir stil ama çok güzeller. Bu saç modeli bir salonda yapılması gerekebilir, ancak düğün stili için mükemmel olan o kadar zarif bir görünüm.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

11. Pırıltılı Pimi Geri

Düğün saç stiliyle ilgili en güzel şey, saçınızın düğüne hazır olduğundan emin olmak için harika saç aksesuarları kullanabilmenizdir. Bu saç stiliyle, ona hafifçe kıvrılmak istersiniz, böylece sadece sarkmasın. Bukleler saçınıza gerçekten güzel bir hacim verecektir. İstediğiniz gibi şekillendirmesi için biraz saç köpüğü de ekleyebilirsiniz.

Düğün için kıyafetinize uyan birkaç ışıltılı veya süslü iğne seçin. Daha az hacimli olan tarafı seçin ve aksesuarlarla geri sabitleyin. İsterseniz, kulağınızı fotoğraftaki gibi göstererek saçınızı geriye doğru tutturabilir veya tamamen geri sabitlenmesini istemiyorsanız sadece saçınızın üstünü tutturabilirsiniz.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

12. Gevşek Kıvrılmış At Kuyruğu

Düğün saç stilleri onlara her zaman bir zarafet dokunuşuna sahiptir, aynı zamanda küçük bir parti parlamasına sahiptir, çünkü düğünler partilerdir! Ön taraftaki arka saç stilindeki işleri duymuşsunuzdur, değil mi? İşte bu işte. Saçlar arkadaki bir at kuyruğuna çekilirken yüzü çerçeveleyen gevşek bir şekilde asılı saç tellerine sahipsiniz. Saç, biraz hacim vermek için biraz yukarı çekilir ve saç kıvrılır. Bu saç modeli, güzel tören ve sonraki parti için mükemmel.

BFF'nizin Düğünü İçin Giymeniz Gereken 12 Saç Modeli

En iyi arkadaşının evlendiği gün büyük bir gün. Düğünde olsanız da olmasanız da harika görünmek isteyeceksiniz! Bu düğün saç modelleri kolay ve muhteşem ve neredeyse gelin kadar güzel görünmenizi sağlayacak. Düğün saç stilinizden bazıları nelerdir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Özellik Fotoğrafı: https://unsplash.com/photos/89k7poPsypk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *