Categories
Uncategorized

Bayanlar İçin Göz Alıcı Uzun Kıvırcık Örgü Saç Modelleri

Uzun kıvırcık örgü saç modelleri saç şekillendirmede yaklaşan yöntemlerden ve yeni yönlerden biridir. Dünya hızlı bir şekilde ilerlerken, saç şekillendirme metodolojisi de öyle.

Ziyaret Edeceğiniz İçerik

Spiral Uzun Kıvırcık Örgü Saç Modeli

Spiral Kıvırcık Örgü Saç Modeli

Spiralli Uzun Kıvırcık Örgü Saç Modeli

Mükemmel bir saç kesimine sahip olmak istiyorsanız, uzun ve uzun bir saç kesimi seçebilirsiniz. spiral kıvrımlı örgü stili. Spiral ve uzun bukleler arka tarafın ortasına uzandıkça bu örgü saçınıza büyük bir hacim katacaktır.

Stili değiştirmek için kumaş saç bantları gibi çeşitli aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Kafa bandını saçınız aşağıdayken veya saç at kuyruğundayken saça takabilirsiniz.

Uzun Kıvırcık Örgü Kinky Saç Modeli

Uzun Kıvırcık Örgü Kinky Saç Modeli

Kıvırcık Örgü Uzun Sapıkça Saç Modeli

Karizmatik uzun kıvırcık örgü saç modelleri uzun ve kıvırcık saçlarla yapmak için orta kısımda kıvrık bukleler vardır. Uzun kıvırcık örgü saç stilleri, patlama içermez ve neredeyse sırtın alt kısmında son derece uzundur.

Saçı dolgun ve kalın hale getirmek için geniş örgüler ekleyebilirsiniz. Orta kısım ve ayrıca uzunluk, bu stile karizmatik bir görünüm ve çekicilik kazandıran faktörlerdir.

Uzun At Kuyruğu Örgü Saç Kesimi

Uzun At Kuyruğu Dokuma Saç Kesimi

Kıvırcık örgüyü bir hafta sonu veya bir at kuyruğu şeklinde süpürebilirsiniz. gündelik saç modeli. Saçınızı yüzünüzden gevşek bir şekilde geri çekin ve üst tarafta biraz hacim bırakın.

Saçınızı başınızın arkasındaki at kuyruğuna sabitleyin. Birkaç dal çekerek yüzünüzü çevreleyin ve ayrıca yaklaşık üç ince saç bandı ekleyin.

Bir kez bildiğiniz uzun kıvrılma türleri örgü saç modelleri o zaman bu stilleri yapmak için kullanabileceğiniz yöntemi bilmelisiniz. Parçaları yerleştirmenin genellikle iki yolu vardır. Patlama gibi bir porsiyon yapın. Bu kısma bir klips koyun ve ardından kalan saçlarınızı saçınızın uzunluğuna göre bir at kuyruğu şeklinde jelleştirin.

Saçınız tamamen kuruyana kadar bir kurutucunun altına oturun. Jel kullanma havasında değilseniz, o zaman saçı bırakabilir ve arka taraftan başlayan bir porsiyon yapabilirsiniz. Jelleşmişlerse, saç boyunca ölçüm yapmak için yol kıllarından yararlanın.

Uzun Kıvırcık Örgü Saç Kesimi Stili

Güzel Uzun Kıvırcık Örgülü Saç Modeli

Uzun Kıvırcık Örgü Siyah Saç Modeli

Saçtaki tüm izler güvende olduktan sonra, bıraktığınız parçanın klipsini açıp o parçayı kıvırabilirsiniz. Bu şekilde saçınız büyüleyici görünecek. Bu ipuçları ve püf noktaları takip edilerek uzun kıvırcık örgü saç modelleri yapılır.

Onları doğru takip ederseniz, bir harika saç modeli görünümünüzü sonuna kadar geliştirecek. Bununla birlikte, ipuçlarını doğru şekilde takip etmezseniz, tüm stili yok eder.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *