Categories
Uncategorized

Az Bakım Yapan Saçlar İçin Etkili Ürünler

Saçıma çok fazla zaman ayıran biri olmadım. Her gün uyanmak ve yatak başı saçlarım tamamen dağınık gibi görünmek ister miyim? Evet. Bu görünümü elde etmek için zamanımın 5 dakikadan fazlasını harcayacak mıyım? Cehennem-hayır (alınma yok).

Öyleyse, benim gibi biriyseniz ve yine de saçınızın istek ve ihtiyaçlarını (karantina sırasında bile) ele almak için 5 dakikadan fazla çaba gösteremiyorsanız, yalnız değilsiniz.

İşte saçlarımı sağlıklı, parlak ve güzel tutan denenmiş ve gerçek ürünlerim.

Kızımdan yeni saç Gregga

1. Saç Yağları Oyun Değiştiricidir

Playa Ritual Saç Yağı

Duştan sonra saçlarım hafif nemliyken DAİMA duştan çıkarken saç yağı kullanırım. Playa’nın bu saç yağı temiz, ağırlıksız ve saç tellerimi derinlemesine nemlendiriyor. Saçımın sağlıklı ve nemli görünmesini sağlamak için saçlarımın uçlarına eklerim ve ortaya doğru yol alırım (zaten doğal olarak yağ ürettiği için saç derisinden kaçının).

2. Saç Derisi Peelingleri Büyülüdür

Playa California Saç Derisi Peelingi

Henüz bir saç derisi ovma kullanmadıysanız – kaçırıyorsunuz! Harikadırlar ve normal şampuanınız yerine haftada bir kullanılmalıdır. Eksfoliye eder, saç derinizi tedavi eder ve ürün ve / veya kepekten oluşabilecek herhangi bir birikimi giderir.

3. İzin Verilen Saç Kremi Uçurumlar

Ouai Durulanmayan Saç Kremi

Saçım nemliyken iyi bir saç kremi püskürtmeyi seviyorum. Flyawyas için bir oyun değiştirici, saçlarımı tüm gün boyunca ağır hissetmeden nemli, parlak, yumuşatılmış ve şık tutar. Çok fazla şişeden geçtim!

Zahmetsiz saç oyunu değiştiriciler!

4. Harika Bir Saç Kurutma Makinesine Yatırım Yapın

Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi

Dyson saç kurutma makinesini denediğinizde, tüm yutturmaca ne hakkında olduğunu anlayacaksınız. Sessiz, süper hızlı kurur ve saçınızı bir parça kıvırcık yapmaz. Kuruma sürenizi kısalttığı için kalın veya kıvırcık saçlı olanlar için harikadır.

5. Güzel Havlular Her Şeyi Değiştirir

Paraşüt Havluları

Banyoda güzel havluların olması duşları çok daha keyifli hale getirir. Bunları Parachute’tan seviyorum çünkü hafifler, suyu çabuk emiyorlar ve banyoda harika görünüyorlar.

6. Merhemler Doğal Görünürken Her Şeyi Yerinde Tutar

Ouai Mat Pomad

Ne tür bir saç tipine sahip olursanız olun, bu pomad uçurumlar ve bebek tüyleri için harikadır! Isıtmak ve gerektiğinde kullanmak için avucunuzun içine biraz koyun. Ouai’den buna bağımlıyım ve ayda bir tane yapıyorum. Kokuyu ve ne kadar hafif olduğunu seviyorum.

7. Tekstüre Spreyler Önemlidir

Oribe Tekstüre Sprey

Saçım düzdür, bu yüzden düz saçlarıma biraz şişkinlik ve hacim eklemek için iyi bir tekstüre spreyini seviyorum. Oribe’den gelen bu birinci sınıf ve onları öğrendiğimden beri birkaç şişeden geçtim. Genellikle bununla biterim ve saçlarımın parçalı ve hacimli görünmesini sağlamak için saçımın uçlarına püskürtürüm. Aynı zamanda yağı da emer, bu nedenle kuru şampuana harika bir alternatiftir.

7. SuperHair Vitamin Çalışması

Moon Juice Süper Saç

Ve… Olan her şeyin stresi nedeniyle normalden daha fazla saç kaybediyorsanız, yalnız değilsiniz. Dökülen saç parçaları olmadığı sürece iyi olmalısın! Standlarımı sağlıklı ve güçlü tutmak için Moon Juice SuperHair vitaminlerimi alıyorum ve yerde daha az saç olduğunu fark ettim. Daha sağlıklı, daha kalın ve daha güçlü saçları teşvik etmek için stresi ve beslenme eksikliklerini hedefleyen günlük bir saç beslenme takviyesidir. Hepiniz Moon Juice Süper Hayranı olduğumu biliyorsunuz!

Instagram’da gezinirken, Netflix’te gezinirken, çalışırken ya da her neyse, ara sıra saç maskesi takmayı unutmayın! Çoklu maskeleme ve çoklu görev yapmaya kesinlikle inanan biriyim!

Yani – o antrenmanı yap bugün ellerini yıka, güvende kal, iyi ol Siyah Topluluğa katılmak, ve saçınıza 5 dakikadan fazla harcama konusunda endişelenmeyin!

Bir dahaki sefere kadar 👋🏼

Jane

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *