Categories
Uncategorized

Asla Tarzından Çıkmayacak 23 Beyaz Uçlu Çivi

Deneyebileceğiniz çok farklı tırnak tasarımları ve desenleri var ve her sezon yeni trendler ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, zamanın testine dayanan klasik bir tasarım var ve bu beyaz ipuçları. Beyaz uçlu tırnaklar genellikle çıplak veya pembe temel renklerle eşleştirilerek şık bir Fransız manikürü oluşturulur. Bu günlerde, tırnak sanatçıları, pek çok benzersiz tasarım yaratmak için görünümü karıştırıyorlar. Bugün size gösterecek 23 süper şık beyaz uçlu çivimiz var. Elbette klasik görünümümüz var ama daha modern tasarımlarımız var ve eğlenceli, ışıltılı ve meyveli tırnak sanatımız da var! Bir göz atın ve beyaz ipuçlarını birçok farklı şekilde nasıl takabileceğinizi görün.

1. Klasik Fransız Ucu Çivileri

Öncelikle size göstermek için klasik bir tırnak tasarımımız var, tahmin ettiniz, Fransız ipuçları. Beyaz uçlu tırnaklar dediğin anda akla gelen görünüm bu ve çok şık görünüyor. Bu versiyon çok güzel, tırnaklar zarif beyaz uçları ile yumuşak pembe renktedir. Bunun gibi çiviler herkese uyar ve her durum için takılabilir.

Klasik Fransız Ucu Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

2. Rhinestones ile Uzun Tırnak Tasarımı

Tırnaklarınızın çekici ve açıklama yapmasını seviyorsanız, bu fikir tam size göre. Burada uzun tabut tırnaklarımız var. Çoğu çıplak bir temel renk ve beyaz uçlarla basittir, ancak bazı vurgu tasarımları da vardır. Bir çivinin yapay elmas sanatı varken, diğeri ışıltılı taşlarla kaplıdır. Yapay elmaslarla birlikte beyaz uçları seviyoruz çünkü birlikte çok güzel ve ışıltılı görünüyorlar.

Rhinestones ile Uzun Tabut Tırnak Tasarımı

Kaynak: @yasemin_ceylan

3. Kısa ve Giymesi Kolay Tırnaklar

Belki de tüm cesur tasarımlar size göre değildir ve şık, klasik ve takması kolay bir şey mi istiyorsunuz? Bu sana benziyorsa, o zaman bu mani mükemmel! Bu görünüm için tırnaklar oldukça kısadır ve taban rengi çıplaktır. Daha sonra çivilerin üçüne beyaz bir uç eklendi. Bu görünümün takılması çok kolaydır ve tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır. Gelin olacaksanız veya özel bir fırsatınız varsa, bu tasarımı düşünün.

4. Çapraz Beyaz İpuçları

Bu sonraki tırnak tasarımı biraz farklı. Bu görünüm için uzun tabut tırnaklarımız var. Tüm tırnaklar, aynı zamanda tırnağın aşağısında çapraz bir şerit olan beyaz uçlu çıplak bir tabana sahiptir. Beyaz ipuçları takmanın bu daha eşsiz yolunu seviyoruz. Çok modern ve sevimli görünüyor. Bu görünümü tırnak bandı ile yeniden yaratabilirsiniz. Sadece bandı kesip çiviye çapraz bir çizgi halinde yapıştırın ve ardından beyaz rengi bir tarafa boyayın. Tırnakları daha da patlatmak için bazı yapay elmaslar ekleyebilirsiniz.

Çapraz Beyaz İpuçları

Kaynak: @kafadergisi

5. Ombre ve Parıltılı V İpuçları

Sonra, başka bir farklı şekilli ucumuz var. Bu mani, v ipuçlarına sahiptir. Yani çivi beyaz uçlu ve av şeklinde çıplaktır. Klasik Fransız manikürünün modaya uygun ve modern bir versiyonudur. Bu mani, ipuçlarının şık bir şekilde nasıl giyileceğini gösteriyor. Gördüğünüz gibi tırnaklar uzundur ve ombre sanatına, yapay elmaslara ve v uçlarına sahiptir. Tarzınızda öne çıkmanızı sağlayacak büyüleyici ve muhteşem bir manidir.

Ombre ve Glitter ile V İpuçları

Kaynak: @kafadergisi

6. Beyaz Uçlu Çıplak Stiletto Çiviler

Bu bir sonraki çivi fikrini seviyoruz çünkü şık ve sert. Burada keskin ince tırnaklarımız var. Bazıları parlak çıplak, bazıları beyaz uçlu çıplak. Bunlar sizin ortalama ipuçlarınız değil, çünkü ince siyah bir çerçeve ve altın folyolar da var. Çarpıcı bir tırnak tasarımıdır ve benzer bir şeyi yeniden yaratabilir veya düz beyaz uçlar kullanabilirsiniz.

Beyaz Uçlu Çıplak Stiletto Çiviler

Kaynak: @filmdenkare

7. Kelebeklerle Beyaz İpuçları

Kelebekler güzel ve popüler bir tırnak sanatı seçimidir ve işte trendi takmanın sevimli bir yolu. Gördüğünüz gibi tırnaklar beyaz uçlarla mat çıplaktır ve her tırnak iki kelebekle süslenmiştir. Çok güzel bir tırnak tasarımı ve bu görünüm ilkbahar ve yaz için mükemmel. Bunu yeniden yaratabilirsin ya da sadece bir çivide bir kelebek alabilirsin. Kelebek tırnak çıkartmaları çevrimiçi olarak satın alınabilir.

Beyaz Uçlu Kelebek Çivileri

Kaynak: @filmdenkare

8. Zarif V Uçlu Tabut Çivileri

V uçlu tırnak tasarımını beğendiyseniz, o zaman bu tam size göre. Burada başka bir versiyonumuz var. Yani, bu görünüm için tırnaklar çıplak ve parlak ve sonra koyu beyaz bir v uç var. Bu güzel, şık ve herkese uyacak kolay takılan tırnak tasarımıdır. Bunun daha kısa bir versiyonu da sevimli görünecek.

Zarif V Uçlu Tabut Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

9. İfade Yapımı Çiviler

Sonra, tasarım yapan başka bir açıklama var. Bu sefer tırnaklar süper uzun ve modaya uygun bir tabut şeklidir. Her çivinin açıklama yapma ipuçları vardır ve çivilerden ikisi de kalın yapay elmaslarla süslenmiştir. Bu sert ve modaya uygun fikri seviyoruz. Kalabalıktan sıyrılmak isteyen bayanlar için böyle bir şey harika.

Beyaz Uçlu Uzun Tabut Çivileri

Kaynak: @yasemin_ceylan

10. Krom Çiviler ve V Uçları

Krom bir başka olmazsa olmaz tırnak trendi ve bu onu takmanın muhteşem bir yolu. Bu görünüm için tırnaklar tabut şeklindedir. Bazıları beyaz krom, bazıları ise beyaz krom uçlu çıplak. Çok güzel, modern ve şık bir fikir. Bunu yeniden oluşturun veya tüm tırnaklarda çıplak ve krom tasarımı kullanın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *