Categories
Uncategorized

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Son hızda yuvarlanan sonbaharla birlikte, süveter havasının sevilen mevsimi hemen köşede. Bölgeniz gerçekten soğuyor ya da hava nasıl olursa olsun örgülerinizi çıkarmak için umutsuz olsanız da, kazak havasını başlatmak için Eylül ayının başından daha iyi bir mazeret yoktur. İçine girmek istiyorsan kazak ruhu ancak kıyafetinizi nasıl mükemmel hale getireceğinizden emin değilseniz, en iyi yedi kazak hava tarzı fikirleri.

1. Renklerden Korkmayın

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Birçok insan renkli kazakların yapışkan göründüğünü düşünüyor. Bu doğru olsa da, kazak koleksiyonunuza parlak bir renk katmaktan korkmamalısınız. Parlak renkli bir süveter alacaksanız, kalın örgülü değil daha ince olanı seçmeye çalışın. Daha ince örgülü kazaklar, görünümünüze daha şık bir görünüm kazandırarak istemediğiniz yapışkanlıktan kaçınmanıza yardımcı olur.

2. Uzun Bir Kolye Ekleyin

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Uzun kolyeler pratik olarak birbirleri için kalın kazaklar yapıldı. Henüz bir fular takacak kadar soğuk değilse ama kıyafetinize biraz ilgi eklemek istiyorsanız, uzun bir kolyeyi süveterinizle eşleştirmek görünümünüzü dengelemeye yardımcı olabilir. Özellikle iri kolyeleri olan uzun kolyelerden uzak durmaya çalışın; bunun yerine daha ince, daha zarif bir çekicilik seçin.

3. Önü Açık Hırka deneyin

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Açık ön hırkalar, klasik kazak hava durumu topluluğu. Tıknaz bir süveter ile aynı görünümü yaratabilirler, ancak henüz tamamen soğumamış kararsız hava koşullarına daha uygundurlar. Kalın, kazak benzeri örgülü bir hırka seçin ve ince bir kaşkorse veya dantelli bir bluzla eşleştirin.

4. Tayt veya Kot Pantolon?

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Görünümünüzü dengelemek için süveter giyerken her zaman ince pantolon giymeniz önemlidir. Bu kural size iki ana seçenek bırakıyor: tayt ve dar kot pantolon.

Bu dar pantolon seçeneklerinin ikisi de bir süveterle harika bir şekilde eşleşir. Daha rahat bir görünüm için gidiyorsanız, ekstra rahatlık için tozluk giyin. Daha resmi bir görünüm elde etmek için koyu renkli skinny kot pantolonları deneyin.

5. Ayakkabı Seçin

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Botlar genellikle her zaman bir süveter hava kıyafeti ile giyilecek en iyi ayakkabılardır. Ancak, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli bot türleriniz var. Daha uzun botlar tozluklarla iyi çalışır. Kot pantolonlu kısa ayak bileği patikleri, kıyafetinizi giydirmenize yardımcı olabilir ve daha ince görünmenizi sağlamak için kalın bir süveteri etkisiz hale getirebilir.

6. Bir Kazak Elbise Giyin

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Kazak elbiseler, kalın tıknaz bir süveterin süper sevimli bir dönüşüdür. Ya önceden hazırlanmış bir süveter elbisesi satın alabilir ya da elbise görevi görecek büyüklükte normal bir süveter bulabilirsiniz. Şeklinize belirginlik kazandırmak için kazak elbisenizi kalın bir bel kemeriyle eşleştirin.

7. Bere ile Eşleştirme

7 Kazak Hava Stili Fikirleri

üzerinden

Kasketler, süveter hava kıyafetlerine ekstra rahat bir dokunuş katar. Sevimli görünüyorlar ve ıslak, kış havasında şekillendirmeye çalışmak için saçınızla savaşmak zorunda kalmanızı önlüyorlar.

Berenizin örgüsünün süveterinizin örgüsü ile uyumlu olduğundan emin olun. Süper kalın bir süveter ile ince örülmüş bir bere giymeyin ya da tam tersi. Bere ve süveterinizin örgüsünü benzer tutmak, görünümünüzü dengelemeye yardımcı olur ve uyumsuz görünmenizi engeller.

Kazak havası, stil seçimleri açısından yılın en şirin mevsimlerinden biridir. Kesinlikle en cesur olanı. Soğuk havalar dönerken en sevdiğiniz kazakları nasıl göstereceğiniz konusunda bir sorun yaşıyorsanız, kazak hava tarzı fikirleri yaratıcı ilham için bu yazıda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *