Categories
Uncategorized

7 Havalı Yan Süpürülmüş Alt Kesim – Erkekçe Tarzlar

Saçını bir tarafa takmaktan hoşlanan biriyseniz, o zaman tarafın alttan kesilmesi en iyi çözüm olabilir! Dış görünüşüne önem veren ve havalı görünmek isteyen erkekler aşağıdaki saç modelleri ile başarılı olacaktır. alttan kesme şu anda büyük bir hit ve herkes bunu yandan süpürüldü. Kaç yaşında olursanız olun, başaracağınızı garanti ediyoruz.

En İyi 7 Yan Süpürülmüş Alt Kesimler

Yandan süpürülmüş alttan kesme, tutumunuzu normalden süper çekiciliğe dönüştürebilir. Dünya çapında erkekler bu saç stiline giderek daha fazla aşık oluyor. Bunun arkasındaki sebep, Instagram’da olduğu kadar TV’de de pek çok ünlü görmeleridir. Almak konusunda kararsızsanız, aşağıdaki liste sizi ikna etsin.

# 1: Sigara İçmek Sıcak

güzel görünüm Side Swept Undercut saç modeli

Mavi gözlere sahip olacak kadar kutsanmışsanız, bir ikramiye gibi hissedecek ve görüneceksiniz! Mavi gözlü bu saç modeli herkesin dikkatini kolayca çekecek ve kadınlar düşündüğünüzden daha kolay düşecek. Ayrıca ona bakımlı bir ayı eklerseniz, tam bir greviniz olur.

Erkekler için Zevkle Yapılmış Slicked Back Undercut

# 2: Oyuncu

balck hair Side Swept Undercut saç modeli

Gizemli bir erkeksen yandan süpürüldü alttan kesme sana en iyi şekilde bakacak. Gölgelik giyin, siyah deri bir ceket giyin ve ateşi hissedeceksiniz. Bu saç tamamen karanlık ve karanlık kişiliğinize uyuyor ve insanlar bunu fark edecek. Tonlarca iltifata hazır olun.

# 3: Genç ve Cesur

  Genç çocuk yan alttan kesilmiş saç modeli süpürüldü
Daha gençseniz ve hala bu saç stilini özlüyorsanız, tavsiyemiz onu almanızdır. Yan süpürme alttan kesme herkese uyar ve pratikte erkekleri erkeklere dönüştürür. Muhtemelen okulunuzdaki en havalı çocuk olacaksınız ve herkes sizinle aynı saç kesimini yapmak isteyebilir. Bu yüzden berberlere telefon numaranızı vermeye hazır olun çünkü herkes sizinki ile aynı kesimi isteyecektir.

# 4: Dramatik Fark

serin Yan erkekler için alttan kesilmiş saçları süpürdü

Her zamankinden daha fazla yan tarafa takmayı seven erkekler bunu yapabilir. Duştan çıktıktan sonra hepsini yüzünüzün bir tarafına fön ile kurutun. Saçınızı tarayın ve bir saç spreyi ile sabitleyin. Bunun çok büyük bir fark yarattığını fark edeceksiniz ve kim bilir, belki de onu bu şekilde daha çok beğenirsiniz.

# 5: Saç Çılgınlığı

# 6: Kıvırcık Alt Kesim

# 7: Drama Uyarısı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *