Categories
Uncategorized

55 Harika Şekilli Saç Kesimi

En iyi şekillendirilmiş saç kesimi ile ilgili bazı örnekler ister misiniz? Eh, bu stil birçok farklı biçimde gelir ve ona atıfta bulunmak için kullanılan başka isimler vardır. Çoğumuz bunu “kenar yukarı” veya “hizala” saç kesimi adıyla biliyoruz.

Uzun yıllardır var olan ve dünya çapında milyonlarca erkeğe hitap eden bir stil. Size en uygun stil hakkında daha bilinçli bir karar verebilmeniz için bu yazıda size bu saç stilinden 55 örnek vereceğim.

# 1

erkekler için kısa saç kesimi

# 2

örgülü saç stilini şekillendirin

# 3

siyah erkek saç kesimi şekillendirmek

# 4

fade ile saç kesimini şekillendirmek

# 5

erkekler saç kesimini şekillendirir

# 6 Şehvetli Vurgulu Üst

Şehvetli Vurgulu Üst
Kaynak

Bu, sadece yanlara verilen şekillendirilmiş saç stilinin kusurlu bir versiyonudur. Tarafların güzel cilt solması vurgulanan sarı üst ile harika bir kontrast yaratır.

Üstteki saç daha uzundur ve bu tarzda daha fazla lezzet yaratmak için dışa doğru uzar.

# 7 Hafif Kel Solmaya

Hafif Kel Solmaya
Kaynak

kel solması Tapınaktaki bu saç kesimine karşı konulmaz bir görünüm veriyor. Üstte, ipeksi pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için pomad balmumu kullanılarak şekillendirilmiş zarif bir pomad var. Kesinlikle gününüzü yapacak harika bir stil.

# 8 Dokulu Kırpma için Biçimlendirin

Dokulu Kırpma için Şekillendirme
Kaynak

Önemsiz kesimlerde mükemmel bir görünüm yaratmak oldukça zor olabilir. Bu mahsul saç kesimine, tapınakta temiz bir tıraş bıçağıyla kesilmiş bir doku verilir ve bu da oldukça iyi sonuç verir.

# 9 Razor Part Shape Up

Razor Part Shape Up
Kaynak

Cerrahi bir tıraş bıçağı parçası, bu pompada benzersiz ve zarif bir görünüm yaratır.stil saç kesimi. Tapınaktan oksipital kemiğe doğru kel bir solma, size daha fazla yağma vermek için sakalın bağlantısını keser.

# 10 Dalgalı Üst için Şekillendirme

Dalgalı Üst için Şekillendirin
Kaynak

Üstteki saçları güzel dalgalara dönüştürerek, yanlarda oldukça tatlı bir cilt solması ile görünümünüzü renklendirebilirsiniz. Solma, sakal diziliminde birkaç inç uzanır.

# 11 Pomp ile Keskin Fade

Pomp ile Keskin Fade
Kaynak

Bu, şekil verme tarzında benzersiz ve zarif bir şey isteyen erkekler için mükemmel bir seçenektir. Tapınağa keskin bir solma verilir. Saç kesimi, tepeyi süsleyen şık bir pompayı çevreleyen bir tıraş bıçağı kısmına sahiptir.

# 12 Farklı

Farklı
Kaynak

Şekillendirilmiş bir saç stilinde modern bir görünüm elde etmek zorunda değilsiniz. Modaya uygun bir saç kesimi elde etmek için farklı bölümlere farklı stilleri dahil edebilirsiniz.

Yanlarda yüksek bir solma, tapınakta kel bir solmaya dönüşür. Cesur bir ifade vermek için üstte bir gösterişli stil bulunur.

# 13 Kalın Sokak Döşemesi

Cesur Sokak Döşemesi
Kaynak

Bu cesur için bir saç kesimi. Yanlarda ve sırtta bir cilt solmasına sahiptir. Üst ve taç daha uzun bırakılır ve daha klasik bir çekicilik yaratmak için biraz doku verilir.

Saç, size havalı bir görünüm kazandırmak için alnın orta kısmında kırpılır.

# 14 Fön

Kurutulmuş Fön
Kaynak

Bu, fön ile kurutulmuş saçların zarafetini ve şık görünümünü oyuna getiren çok havalı bir stil. Sakalı tamamen izole etmek için yanlar ve sırtlar soluktur.

# 15 Ön Kapak

Ön Kapak
Kaynak

Bu saç kesimine şık bir üst kısım eklemek iyi bir fikir gibi görünüyor. Bununla birlikte, soluk taraflarla iyi uyum sağlamak için ön saçı çevirerek daha fazla zarafet ve drama yaratılır.

Konik bir kesim ense üzerine mükemmel oturur ve bu stili daha da sıcak hale getirir.

# 16 Girinti

Teneffüs
Kaynak

Gömme saç çizgisine sahip erkekler bu stili tam bir eşleşme bulabilir. Üst kısım dokulu ve klasik bir dokunuşa sahip.

Taraflar spor soluk kesim tapınaktan oksipital kemiğe kadar uzanan. Resmi bir görünüm vermek için bir çift gözlük kullanışlıdır.

# 17 Kıvırcık ve Dalgalı Üst

Kıvırcık ve Dalgalı Üst
Kaynak

Bukleler ve dalgalar, saçınıza daha fazla stil katmanın en iyi yoludur. Bu düz stil için Elegance jel kullanılır Pompadour güzel bukleler ve dalgalar halinde. Yanlarda ve arkada keskin bir solma, bu stile daha fazla kenar ekler.

# 18 İnce Saçlar İçin Şekillendirme

İncelmiş Saçlar İçin Şekillendirin
Kaynak

Hacim, mükemmel şekil verme stiline ulaşmada bir engel olmamalıdır. İşte onu kısa inceltilmiş saçlara nasıl dahil edebileceğiniz. Soluk kenarlar, bu tarzın klasik görünümüne katkıda bulunmak için sakal dizisine iyi bağlanır.

# 19 Künt Mahsul

Künt Kırpma
Kaynak

Bu keskin olmayan mahsul saç kesimi dokulu parlak bir üste sahip kaygan kapaklı bir üst yanılsaması yaratmak için öne ve yanlara. Kenarlar ve ense deriye kadar kesilir. Bu tarz genç erkekler için mükemmel bir eştir.

# 20 Soluk Ense

Soluk Ense
Kaynak

Bu tarz size hem zarif hem de ilham verici, keskin bir vintage görünüm verir. Tapınağa ve ense kısmına daha askeri bir görünüm yaratan soluk bir kesim verilir.

# 21 Taze Konik ve Sakal

Taze Konik ve Sakal
Kaynak

Dokulu sivri uçlu üst ve konik kenarlar, bu tarzda daha fazla lezzet yaratmak için çok şey yapar. Tapınak, saçı sivriltilmiş sakaldan ayıran kel bir solmaya sahiptir.

# 22 Preslenmiş Pomp için Şekillendirme

Preslenmiş Pompa için Şekillendirme
Kaynak

Burada saç fön ile kurutulur ve daha fazla kenar sağlamak için aşağıya bastırılan bir pompaya dönüştürülür. Yan kısımlar için bir cilt rengi soluyor, tüm görünümü sağlamlaştırıyor. Bu saç kesimi, uzun bir yüzün yanılsamasını yaratır.

# 23 Crew Cut için Forma Girin

Mürettebat Kesimi için Şekillendirme
Kaynak

Burada temiz ve sorunsuz bakım kolaylığı sağlayan bir stil elde edersiniz. Saç dokulu ve kısa üç numara saç kesimi üstte.

Düzgün hatlara sahip soluk kenarlar, öğrenciler için mükemmel bir uyum sağlayan resmi bir stil oluşturur.

# 24 Yaratıcı Biçimlendirme

Yaratıcı Biçimlendirme
Kaynak

Becerilerinizi bir mil daha genişletmeyi deneyebilir ve birçok kişinin ilgisini çekecek bir şey bulabilirsiniz. Bu saç kesimi, uzun kenarı çevrilmiş kilitleri üstte taşır.

Yanlara ense kısmında güzel bir sanatsal yorumla uyumlu bir ten rengi verilir.

# 25 Temiz ve Klasik

Düzgün ve Klasik
Kaynak

Bu, size pek çok iltifat kazandıracak “vay canına” görünümünü elde etmenin mükemmel bir yoludur. Saça düzgün, iyi tanımlanmış ana hatları olan tonlarca doku verilir.

Cerrahi bir tıraş bıçağı parçası, soğuk dokulu pompayı ciltten ayırır soluk taraflar. Sakal, saça güzel bir uyum sağlamak için mükemmel bir şekilde kesilir.

# 26 Afro-Amerikan Tarzı

Afro-Amerikan Tarzı
Kaynak

Siyah Afrika saçına şekil veren bir saç stilini nasıl dahil edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Sakala kadar uzanan yanlarda ve sırtta soluk bir kesim yapılır. Çene etrafındaki bıyık ve küçük sakal, bu stile biraz yaratıcılık katar.

# 27 Mükemmel Şekillendirme

Mükemmel Şekillendirme
Kaynak

Bu tarz, kesinlikle çarpıcı olan zarif bir görünüm sağlar. Üstteki saç dokulu ve önden biraz kaldırılan klasik bir ponpon haline getirildi.

Sırt ve yanlara, tapınakta oksipital kemiğe kadar kel bir solmaya geçiş yapan bir cilt solması kesilir.

# 28 Dikenli Şekillendirme

Spiky Shape Up
Kaynak

Sivri dokulu üst kısım, saç kesimine daha fazla sarkma ekleyen cerrahi bir yarı tıraş bıçağı parçasıyla sivriltilmiş kenarlara geçiş yapar. Sakal dizisine mükemmel bir bağlantı sağlamak için tapınaktan birkaç inç uzakta kel bir solma verilir.

# 29 Arkada Parti

Arkada Parti
Kaynak

Bu, ense bölgesinde biraz yaratıcılık sağlayan klasik bir şekil. Bir cerrahi V-şekilli çizgi, bir ifade oluşturmak için ense kısmında iyi oturur. Soluk yanlar sakaldan koparılır. Saç, parlak bir görünüm sağlamak için dokulandırılmıştır.

# 30 Şık Pompayla Ayrıldı

Şık Pomp ile Ayrıldı
Kaynak

Bu, saç şekillendirme dünyasında kesinlikle bir “vay” görüntüsüdür. Saç, mükemmel bir görünüm oluşturmak için üst kısmı yanlardan ayıran bir parça stiliyle çok sayıda dokuya sahiptir. şık saç kesimi. Kenarları inceltilir ve sakal dizilimine birkaç inç uzanmasına izin verilir.

Artık şekillendirme saç kesimi için en iyi fikirleri bildiğinize göre, stilistinize danışmanın ve size o mükemmel, zarif saç kesimini vermek için neler yapabileceğini görmenin tam zamanı. Kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Fikir # 31

Shape Up Saç Kesimi 26
Kaynak

Fikir # 32

Shape Up Saç Kesimi 27
Kaynak

Fikir # 33

Shape Up Saç Kesimi 28
Kaynak

Fikir # 34

Shape Up Saç Kesimi 29
Kaynak

Fikir # 35

Shape Up Saç Kesimi 30
Kaynak

Fikir # 36

Shape Up Saç Kesimi 31
Kaynak

Fikir # 37

Shape Up Saç Kesimi 32
Kaynak

Fikir # 38

Shape Up Saç Kesimi 33
Kaynak

Fikir # 39

Shape Up Saç Kesimi 34
Kaynak

Fikir # 40

Shape Up Saç Kesimi 35
Kaynak

Fikir # 41

Shape Up Saç Kesimi 36
Kaynak

Fikir # 42

Shape Up Saç Kesimi 37
Kaynak

Fikir # 43

Shape Up Saç Kesimi 38
Kaynak

Fikir # 44

Shape Up Saç Kesimi 39
Kaynak

Fikir # 45

Shape Up Saç Kesimi 40
Kaynak

Fikir # 46

Shape Up Saç Kesimi 41
Kaynak

Fikir # 47

Shape Up Saç Kesimi 42
Kaynak

Fikir # 48

Shape Up Saç Kesimi 43
Kaynak

Fikir # 49

Shape Up Saç Kesimi 44
Kaynak

Fikir # 50

Shape Up Saç Kesimi 45
Kaynak

Fikir # 51

Shape Up Saç Kesimi 46
Kaynak

Fikir # 52

Shape Up Saç Kesimi 47
Kaynak

Fikir # 53

Shape Up Saç Kesimi 48
Kaynak

Fikir # 54

Shape Up Saç Kesimi 49
Kaynak

Fikir # 55

Shape Up Saç Kesimi 50
Kaynak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *