Categories
Uncategorized

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin Kısa Saç Modelleri – Prime Women

Her zaman daha az bakım gerektiren görünümümüzü yapmanın yollarını arıyoruz. Ve biz evde daha fazla zaman geçirirken, bu her zamankinden daha önemli görünüyor. Daha kısa bir saç kesimi, genellikle şekillendirme harcayacağınız ve aynı zamanda inanılmaz derecede şık görünebilecek çok fazla zaman kazandırabilir (Jamie Lee Curtis saç kesimini düşünün). Bununla ilgilenebilirken sezonun en sıcak renk trendleri, 50 yaşın üzerindeki kadınlar için en iyi kısa gri saç modellerinden bazılarını topladık.

Yaşlı Kadınlar İçin Favori Kısa Saç Modellerimiz

Pixie

Bu çok yıllık popüler saç stilinde çok fazla varyasyon var. İster ultra kısaya gitmeye hazır olun, ister biraz daha uzun bir bakışla onu rahatlatmak isteyin, herkes için işe yarayacak bir peri var. Bu tarz genç bir hava verir ve kısa uzunluk, stil için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Beyaz veya gümüş bir peri hakkında özellikle sofistike bir şey var ki bu, daha genç setler arasında bile popüler bir tarz olduğu gerçeğiyle kanıtlanıyor.

yaşlı kadınlar için kısa saç modelleri

Winser London Sonbahar 2019 için Gillian Anderson

Arkaya yaslanmış, yanlara ayrılmış bir peri, saçınızda hafif bir dalga varsa harika çalışır. Bu rahat stil, kaygısız bir güven yayıyor.

yaşlı kadınlar için kısa saç modelleri

Helen Mirren (Fotoğraf: Christopher Polk / Getty Images)

Yaşlı kadınlar için bir başka popüler kısa saç kesimi, daha uzun yandan süpürülmüş patlamalara sahip bir Pixie sürümüdür. Bu stil boyut katar ve bakışlarınızı onlara çekerek gözleri vurgular.

yaşlı kadınlar için kısa saç modelleri

Pinterest

Klasik bir peri, yüzünüzü mükemmel bir şekilde çerçeveleyebilir ve tüm odağı muhteşem özelliklerinize verebilir. Bu biraz çift cinsiyetli tarz, birçok yaş grubu arasında giderek daha popüler hale geliyor.

Kısa Bukleler

Doğal olarak kıvırcık saçlarınız varsa, doğduğunuz dokuyu kucaklamanın zamanı geldi. Yıllar boyunca pek çok kadın buklelerini düzeltmeye ve düzeltmeye meyilli hissederken, harika bir saç kesimi doğal dalgalarınızı, buklelerinizi ve kıvrımlarınızı sevmenize yardımcı olabilir.

kadın kısa saç kesimi

Roxanne Hancock @kafadergisi

Yakından kırpılmış bir görünüm, stilinizi çocuk oyuncağı haline getirerek yataktan kalkmanıza ve güne devam etmenize olanak tanır.

Bob

Bob, oradaki yaşlı kadınlar için en popüler kısa saç stillerinden biridir! Onlarca yıldır ortalıkta olsa da, sürekli olarak yeni bir güncelleme alıyor. Modern bob, şık yerine dokuludur ve bol miktarda hacim içerir. Yüz şekliniz ne olursa olsun, onu mükemmel şekilde düzleştirecek bir bob kesimi vardır.

50 yaş üstü kadınlar için kısa saç modelleri

Pinterest

Dalgalı bir bob, doğru ürünlerle zahmetsiz, kaygısız bir görünüm sağlayabilir.

50 yaş üstü kadınlar için kısa saç modelleri

Chelin Virmani

Güçlü bir yan kısmı ve uzun patlamaları olan bir bob klasiktir ve yine de çağdaş hisseder.

Lob

Son yıllarda gerçekten yükselen saç stillerinden biri, “uzun bob” un kısaltılmış hali olan lob. Bu kadar popüler olmasının bir nedeni var: Bu orta uzunlukta stil az bakım gerektirir ve birçok farklı saç dokusuna uyabilir.

50 yaş üstü kadınlar için kısa saç modelleri

gossipnewsline.com

Kıvrık bir çubukla veya bazı uzman fön ile dalgalı bir lob elde edilebilir, ancak doğal olarak dokulu saçlara sahip olacak kadar şanslıysanız, bunu sıcak aletler kullanmadan başarabilirsiniz.

50 yaş üstü kadınlar için kısa saç modelleri

Mayuko Miyahara

Saçınızı yüzünüzden uzak tutan bir stil tercih etmek, özelliklerinizi açabilir ve özellikle gurur verici olabilir.

50 yaş üstü kadınlar için kısa saç modelleri

Pinterest

Daha ince saçlara sahipseniz, katmanlar eklemek hacim yanılsaması yaratabilir. Bunun gibi bir stil, griye geçiş yapıyorsanız özellikle işe yarar çünkü kesim çok boyutlu bir etki yaratır.

50 yaş üstü kadınlar için bu kısa saç stillerini sevdin mi? Ekstra bir adım atın ve grinizin yumuşak ve parlak görünmesini sağlayın gri saçlar için favori saç kremlerimiz!

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *