Categories
Uncategorized

45 Yürek Açan Bradley Cooper Saç Modeli

Bradley Cooper saç modelleri sürekli değişiyor ve onu önceki saç kesimlerinden biriyle görmeniz genellikle uzun zaman alıyor.

Bununla birlikte, saçını nasıl keseceğini bilir ve bu nedenle Brad’in giydiği her şey, ister uzun ister basit bir kısa tıraş bıçağı kesimi olsun, her zaman dikkat çekecektir.

Bir trend belirleyici olarak çoğu hayran, yelesini nasıl kesip şekillendirecekleri konusunda ilham almak için ona hayranlık duyuyor. Aşağıdaki resim galerisi, onun sevimli görünümünü taklit etmek için hevesli bir hayranın kullanabileceğinden en ünlü 45 saç stilini gösteriyor.

# 1

Son Bradley Cooper Saç Modeli

# 2

Bradley Cooper'ın saç modeli

# 3

Bradley Cooper Saç Modeli

# 4

Bradley Cooper'ın Sakallı Slick Back Saç Modeli

# 5

Bradley Cooper'ın Popüler Saç Kesimi

# 6 Şık Yan Süpürme Patlamaları

Şık Yan Süpürme Patlamaları
Kaynak

Bu tarz oldukça sofistike görünse de oldukça basittir ve Bradley onu birkaç basit adımda yaratır.

İplerini makasla birkaç inç kesmeyi, jelleştirmeyi ve bir yan parça ile şekillendirmeyi ve yanlara doğru süpürmeyi içerir.

# 7 Seksi Sivri Uçlar

Seksi Dikenler
Kaynak

Bazı insanlar Brad’den yaşayan en seksi erkek olarak bahsediyor ve bunun gibi bir saç modeli bunun nedenini gösteriyor. Burada, daha çekici görünmesini sağlayan yanlarda ve arkada sivrilen bazı kısa sivri uçları var.

# 8 Dağınık Hacimli Patlama

Dağınık Hacimli Patlama
Kaynak

Bu saç kesimi, bu süper yıldızın kısa saçla gitmediği birkaç durumdan birini gösteriyor. Baş boyunca eşit uzunlukta bazı güzel hacimli patlamaları var ve onları biraz dağınık hale getirerek stil veriyor.

# 9 Katmanlı Ense Boyu Kilitleri

Katmanlı Ense Boyu Kilitleri
Kaynak

Burada Bradley’nin bazı doğal boyun uzunluğu kilitleri var ve onları şekillendirmek için çok az şey yapıyor. Hoş bir renk ve dokuya sahip güzel, doğal bir saçı var ve bu tarzda yaptığı tek şey, onlara yumuşak bir orta kısım vermek ve onları hafif katlar halinde yanlara doğru taramak.

# 10 Ekstra Kısa Sarmaşık Ligi

Ekstra Kısa Sarmaşık Ligi
Kaynak

Bu tarz bir Ivy League ama tıpkı diğer saç kesimlerinin çoğunda olduğu gibi Bradley onu farklı göstermeye çalışıyor.

Bunu, ipleri üstte ekstra kısa yaparak ve yanları soldurarak ve ayrıca taç üzerindeki telleri öne doğru fırçalayarak başarır.

# 11 Kaygan Geri

Slick Back
Kaynak

Bu saç stilinde süslü hiçbir şey yok ve bu yüzden kısa veya orta saç zahmetsizce çoğaltabilir.

Yapması gereken tek şey, tellere mükemmel bir tutuş sağlamak için bol miktarda jel uygulamak ve ardından onları geri fırçalamaktır.

# 12 Çarpıcı Shaggy Katmanlar

Kaynak
Kaynak

Bradley kel bir kafayla bile iyi görünebilir ve çoğu durumda cilalı bir görünüm elde etmek için çok az şey yapması gerekir. Bu stilde, örneğin, bazı orta boy telleri var ve tek yaptığı onları bazı tüylü katmanlarda geri fırçalamak.

# 13 Dokulu Dağınık Patlama

Dokulu Dağınık Patlama
Kaynak

Bu ipliklerdeki parlaklık ve dokuları inanılmaz ve sevimli bir başlık yaratıyorlar. Böylesine mükemmel bir saçla süslü bir şekle ihtiyacınız yok çünkü onları dağınık hale getirmek yeterli.

# 14 Mükemmel Konik

Mükemmel Konik
Kaynak

Bu saç stilinin güzelliği klasikten geliyor konik kesim. İpler çok kısa olmasına rağmen yine de fantastik desenlerini görebilir ve Bradley’i çok seksi gösterir. Ve şekillendirme için onlara sadece hafif bir dağınıklık vermesi gerekiyor.

# 15 Jelleşmiş Yan Süpürme

Jelli Yan Süpürme
Kaynak

Saç jeli, tımarlamanın önemli bir parçasıdır ve bunu, bunun gibi çarpıcı bir başlık oluşturmak için de kullanabilirsiniz. Bu tarzda, Bradley’nin parlak ve mükemmel yandan süpürülmüş bir saç modeli oluşturmak için kullandığı her şeyi farklı kılar.

# 16 Uzun Mürettebat Kesimi

Uzun Mürettebat Kesimi
Kaynak

Asker traşı Çok yaygın, ancak Cooper, ekstra uzun hale getirerek ve aynı zamanda modaya uygun görünmesi için yanları incelterek kendine özgü bir görünüm veriyor. Ayrıca patlamaları katlar ve biraz dağınık hale getirir.

# 17 Tatlı Doğal Bukleler

Tatlı Doğal Bukleler
Kaynak

Bu saç modeli onun en ender yerlerinden biridir ve çok az kişi onun bu şekilde baktığını gördüğünü hatırlayabilir.

Ancak yine de kıvırcık kilitlerini kısa keserek ve baş boyunca eşit uzunlukta vererek yarattığı zarif bir tasarımdır. Ona sevimli bir beyefendi görünümü verir ve bakım için gereken tek şey iyi bir jeldir.

# 18 Seksi Dokulu Yumuşak Patlama

Seksi Dokulu Yumuşak Patlama
Kaynak

Cooper her şeyi kolay gösteriyor çünkü saç stillerinin çoğu sadece zahmetsiz değil, aynı zamanda çok çekici.

Bu tarzda, tepesinde ve kenarlarında sivriltilmiş bazı yumuşak patlamaları var ve onları hafifçe tüylü görünmesi için parmak taramasıyla şekillendiriyor.

# 19 Göz Alıcı Kısa Yele

Göz Alıcı Kısa Yelesi
Kaynak

Bu kısa yele, bir saç modelinin alabileceği kadar sevimli, ancak yaratması da çok kolay. Katmanlayarak bitirmeden önce tellere biraz doku ve basit bir orta kısım vermek için yalnızca orta düzeyde süslemeler gerektirir.

# 20 Karanlık ve Pürüzsüz

Karanlık ve Pürüzsüz
Kaynak

Bunun gibi saçlarla gittiğiniz her yerde her zaman dikkat çekeceksiniz. Çok pürüzsüz, ancak şaşırtıcı koyu tonu ve parlaklığı onu öne çıkaran şeydir.

Uzunluk da mükemmel ve basit geri kaygan parmaklarla olması kilitlere kusursuz bir görünüm kazandırmak için yeterlidir.

# 21 Klasik İnceltme

Klasik Tapering
Kaynak

Kısa saç kesimleri sadece az bakım gerektirmez, aynı zamanda oluşturulması da çok kolaydır. Bu tarzda, Bradley sadece bir ünlüye yakışan şık bir başlık yapmak için her şeyi kısa kesip yanları ve arkayı incelterek bitirmek zorundadır.

# 22 Engebeli Beyefendi

Sağlam Beyefendi
Kaynak

Bunun gibi sağlam bir görünüm iç açıcı ve Cooper’ın neden dünya çapında neredeyse kült bir takipçisi olduğunu gösteriyor.

Saçları, kilitleri bir miktar doku için kısa keserek ve ardından dağınık bir görünüm vererek yarattığı muhteşem bir sağlam görünüme sahip.

# 23 Yüz Sarılma Patlamaları

Yüz Kucaklıyor Patlama
Kaynak

Brad hiç doyamıyor gibi görünüyor dağınık saçlar, ama onun iyi yanı, her zaman tüylü görünümünü giymek için yeni yollar bulmasıdır.

Bu tarzda, daha uzun patlamalar tutar ve zarif bir görünüm oluşturmak için birkaçını güzel yüzüne sarar.

# 24 Brad’in Kaba ve Hazır Görünümü

Bradley Cooper Saç Modeli
kaynak

Bu A listesindeki ünlü kişinin saç kesimi konusunda sınırlaması yoktur ve sevdiği her şeyi giyer.

Temiz traşlı görünüm onun işi değil ve görünüşünü renklendirmek için yumuşak yan kısmı olan bunun gibi kaba ve hazır bir tasarımı tercih ediyor gibi görünüyor.

# 25 Sevimli Dikenli Görünüm

Sevimli Dikenli Görünüm
Kaynak

Bunun gibi sevimli dikenli bir görünüm dış mekan için mükemmel ve Brad’i harika gösteriyor. Ayrıca, minimum bakım sağlamak için yeterince kısadır ve onu çoğaltmak için taçta ve konik yanlarda ve sırtta yalnızca birkaç inç saça ihtiyacınız vardır.

Fikir # 26

Bradley Cooper Kısa Saç Modeli
kaynak

Fikir # 27

Bradley Cooper Orta Boy Saç Modeli
kaynak

Fikir # 28

Bradley Cooper
kaynak

Fikir # 29

kaynak

Fikir # 30

kaynak

Fikir # 31

kaynak

Fikir # 32

Bradley Cooper Uzun Saç Modeli
kaynak

Fikir # 33

Bradley Cooper Dikenli Saç Modeli
kaynak

Fikir # 34

Bradley Cooper, Sarı Saçlı
kaynak

Fikir # 35

kaynak

Fikir # 36

kaynak

Fikir # 37

kaynak

Fikir # 38

kaynak

Fikir # 39

kaynak

Fikir # 40

kaynak

Fikir # 41

kaynak

Fikir # 42

kaynak

Fikir # 43

kaynak

Fikir # 44

kaynak

Fikir # 45

Bradley Cooper Sakallı Saç Modeli
kaynak

Bradley Cooper’ın saç stilleri her zaman değişiyor, ancak iyi olan şey, geçmişte sahip olduklarından her zaman daha iyi hale gelmeleridir.

Uzun ya da kısa kilitlerini nasıl şekillendireceğini biliyor ve bu yüzden size A listesindeki bir ünlüye bakacak bir saç modeli arıyorsanız, o zaman yukarıdaki 40’tan birini deneyebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *