Categories
Uncategorized

38 En İyi Odell Beckham Saç Modeli Fikirleri

Odell Beckham Jr. her zaman popüler bir NFL oyuncusu olmuştur. Sadece bu da değil, yıllar içinde oldukça havalı saç stilleri var. Erkeklerin kopyalamaya bayıldığı biri. Bu saç kesimleri sadece havalı değil aynı zamanda çok şık. Bu yıl şık bir görünüm arıyorsanız, bu 38 En İyi Odell Beckham Saç Modeli Fikirleri:

  1. Mohawk Stilleri

Bunun gibi harika bir stil eğlenceli ve sinirli. taraflar traşlı üst kıvrımlı ve harika bırakılırken.

odell-beckham-saç

2. Kısa Stiller

Bu fotoğrafta saçlarını çok daha kısa kestirmiş ve yanları solmuş olarak traş edilmiştir.

3. Soğuk Kesimler

Bunun gibi sinirli bir tarzın içinde bir miktar sarışın var. Kenarlar traş edilmiş ve tüm görünüm bir keçi sakalıyla harika.

4. Beyaz Sıcak Stiller

Daha keskin bir görünüm arıyorsanız, o zaman biraz beyaz sıcak boyamaya gidin. Mohawk tarzında tasarlandı ve bu görünüm için sakalını uzun süre bıraktı.

5. En İyi Stiller

Üstü yüksek ve biraz sarı renge sahip harika bir stil.

6. Soğuk Mohawk

Bunun gibi harika bir tarz süper Mohawkları seviyorsanız havalı. Saçlarını sarıya boyamış ve kenarları kısa traş edilmiştir.

7. Soğuk Bukleler

Bu, daha önce gördüğümüz tarzdan başka bir açı. Odell’in sorunu yok kıvırcık saçlarını kucaklamak.

8. Harika Tarzlar

Cesur ve sinirli bir başka harika stil. Bu yıl bu stille yanlış gidemezsin.

9. Parlak Mavi Stiller

Odell renklerle uğraşmaktan korkmaz. Üstü mavi renge sahip bu sinirli stili denedi ve tarafı traşlı.

10. Basit Stiller

Bu soluk saç modeli gerçekten kolay olacak her gün stil vermek için.

11. Güzel Sarışın

Odell bu fotoğrafa kesinlikle şaşırıyor ve onun harika tarzıyla hiçbir ilgisi yok. Saçları bu tarzda daha da parlak. Kenarları traş edilmiş, size çok havalı bir görünüm kazandırıyor. Sakallı bir stille uyumlu harika bir görünüm. Bu yıl deneyin ve arkadaşlarınızı da şaşırtın.

12. Mohawk Stilleri

Bu, yanında bir tasarıma sahip başka bir havalı mohawk tarzı. Saçınızdaki herhangi bir tasarımı temelde tıraş edebilirsiniz, bu yüzden yaratıcı olun. Bu durumda, traşlı stil boyunda düşüktür. Sizi tam bir rock yıldızı gibi gösteren havalı bir stil.

13. Eğlenceli Tarzlar

Bu yaz sizi serinletecek harika bir stil. Seveceğinizden emin olduğunuz cesur bir görünüm. Odell’in harika bir kişiliği var ve bunu röportajlarında görebiliyoruz. Bu durumda, eğlenceyi seven saç stillerini de görüyoruz.

14. Beyaz Ateşli Sarışın

Nereye giderseniz gidin bakışları üzerinizde toplayacak bir başka harika stil. Böyle bir saç modeli olan herhangi bir partide havalı adam olacaksın. En iyi yanı, doğal saç rengi ile parlak, beyaz sarışın arasındaki kontrasttır.

15. Harika Şekillendirme

Mohawkları seviyorsanız, bu stili seveceğinizden eminiz. Odell, onu biraz spor yaparken gördüğümüz için Mohawk stillerini kesinlikle seviyor. Bu tarz seveceğinizden emin olduğunuz bir stil. Bir sonraki partinizde sarsın ve aldığınız tepkileri görün.

16. Yüksek Şekillendirici

Sabahları sade ve şekillendirmesi kolay harika bir stil. Az bakım gerektiren, aradığınız şeyse, bu görünümle yanlış gidemezsiniz. Sıkı bir tarz ve iyi bir şekilde bir araya getirilmiş görünüyor. Bu stili çalışmak, resmileştirmek, hatta günlük tarzınız olarak kullanmak için giyebilirsiniz.

17. Tıraşlı Taraflar

Solmaya sahip saç stilleri her zaman popüler stiller olacak. Bu durumda, ortadaki Mohawk, genellikle olduğundan daha kısadır. Yine de harika bir görünüm. Buradaki solma net ve tüm stili bir araya getiriyor.

18. Yaz Tarzları

Bu tarz sizi yaz boyunca serin tutacak. Oldukça havalı ve sinirli kısa bir stil. Bu stilde sadece küçük bir renk sıçraması var, ancak yine de bütün görünüşü patlatıyor.

19. Gülen Tarzlar

Bunun gibi havalı bir tarz, buklelerini seven erkekler için harikadır. Mohawk bu tarzda daha geniştir ve solma daha kısadır. Solmanın tüm stille nasıl güzel bir şekilde karıştığını seviyoruz. Taze bir stil istiyorsanız, bu görünümle yanlış gidemezsiniz. Deneyin ve bayanlar sizi kesinlikle sevecek.

20. Havalı Titreşimler

Odell’in gündelik ama tamamen havalı stillerinin bir başka harika örneği. Buradaki renk diğer stillerinin çoğundan daha koyu. Daha parlak bir görünüm ve sabahları bir araya getirmek hiç zaman almayacaktır.

21. İki Bakış

Burada çok farklı iki tarzı var, ancak ikisi de modaya uygun fikirlerle neler yapabileceğinize dair harika örnekler. Birincisinin daha parlak bir kenarı var. Üst kısım yüksek, ikinci fotoğraflar ise tüylü bir üst kısımla daha az cilalı bir görünüm sergiliyor.

22. Kontrast Gölgeler

Bu tarzın en güzel yanı, zıt tonları nedeniyle gerçekten öne çıkmasıdır. Beyaz sarı saç modeli, siyah traşlı taraflarla harika görünüyor. Bu sarışının bizim favori Odell tarzımız olduğunu söylemeliyiz. Yaz aylarında herhangi bir erkeğin denemesi gereken harika bir görünüm.

23. Taze Stiller

Bu gündelik tarz, kelimenin tam anlamıyla her yere takılabilir. Odell’in sahip olduğu daha bir araya getirilmiş görünümlerden biri. İş gününüz için deneyin ve seveceğinize eminiz.

24. Moda Tarzları

Bu görünüm modaya uygun bir görünüm çünkü stillemesi kolay ve yine de bakmak harika. Az bakım gerektiren bir görünüm istiyorsanız, bu dikkate alınması gereken başka bir şey. Saçınızı şekillendirmek için çok fazla zaman harcamaktan hoşlanmıyorsanız, bunun gibi stilleri yönetmek kolaydır.

25. Sinirli ve Havalı

Bunun gibi harika bir stil sakal ile iyi gider. Sakalınız varsa, bunun gibi bir stille yanlış gidemezsiniz. Odell ayrıca yıllar boyunca pek çok güzel sakallara sahipti ve bu stiller, sahip olduğu saç stiliyle her zaman iyi gider.

26. Kaba Stiller

Bir mohawk tarzını denemek istediyseniz, o zaman bu tam size göre. Bu tarzlar sabahları bir araya getirmek için hiçbir şey gerektirmez.

27. Cilalı Görünümler

Profesyonel ortamınız için biraz daha gösterişli bir şeye ihtiyacınız varsa, o zaman bu tam size göre. Resmi bir etkinlik de bu stili giymek için harika bir yerdir.

28. Sportif Tarz

Odell, fotoğrafların çoğunda görebileceğimiz gibi saçlarını sarıya boyamanın büyük bir hayranı. Yine, doğal renginin beyaz-sıcak sarışın rengiyle kontrastını seviyoruz.

29. Soluk Bakışlar

Soluk stil, sakalın içine karıştığı için harika görünüyor. Yaz için harika olacak havalı bir stil.

30. Sinirli Şekillendirme

Bu buklelerden bazıları neredeyse dreadlock’lara benziyor. Farklı bir şey arayan biri için çok sinirli bir tarz. Bu bakışı bu yaz deneyin.

31. Karanlık Tasarımlar

Odell’in doğal saç rengiyle kısa bir stilde spor yaptığını görüyoruz. Size çok farklı bir görünüm veriyor ve bu durumda Mohawk çok daha kısaydı.

32. Spirling Tarzları

Aynı sarışın Mohawk’ı görüyoruz ama başka bir açıdan. Kenarlar traş edilmiş ve üst kısım dağınık. Biraz daha az gösterişli bir stil istiyorsanız, o zaman bu tam size göre.

33. Dağınık Stiller

Bu tarz kesinlikle cilasız ve seveceğinize emin olduğumuz eğlenceli bir hava veriyor.

34. Düz Stiller

Bir futbol kaskının saçına ne yapacağı için adamı suçlayamazsın. Saçınızı tamamen düzleştirmenizi önermiyoruz.

35. Biçimsel Stiller

Sinirli bir görünüm olabilir, ancak Odell resmi bir etkinlik için mükemmel bir şekilde cilaladı. Takım elbisesine bakılırsa, eğlenceli kişiliğini göstermeyi sevdiğini söyleyebilirsin. Bu durumda saçı kişiliğine uyuyor ve kişisel görünümünü gösteriyor.

36. Cesur Bakışlar

Bu dağınık Mohawk, erkeklerin taklit etmesi için favori bir stil. Çünkü çok havalı. Mohawk stili söz konusu olduğunda, pek çok farklı şekilde şekillendirilebilir. Bu her zaman havalı olacak bir görünüm, bu yüzden bu yıl deneyin.

37. Üstte Taze

Odell’in stilleri kesinlikle birçok farklı uzunlukta gelir. Bu özel görünüm üstte ve dağınık bırakıyor. Bu stiller havalı ve şekillendirmesi çok kolay. Kenarlar, üst kısmı daha da fazla sergileyen cilde doğru tıraş edilmiştir.

38. Kalın Bukleler

Buklelerini kucaklamaktan hoşlanan bir adamı seviyoruz ve kesinlikle Odell’de durum böyle. Bu popüler tarz, bu yaz denemeniz gereken bir stil. Bu havalı bakışla tüm arkadaşlarını uçuracaksın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *